Ida Nowakowska, Ida Nowakowska z mężem
Fot. TRICOLORS/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Ida Nowakowska i jej mąż, Jack Herndon zostali rodzicami!

Kim jest ukochany prezenterki? Poznaj historię ich miłości!

Olga Figaszewska 11 maja 2021 14:01
Ida Nowakowska, Ida Nowakowska z mężem
Fot. TRICOLORS/East News

Szczęśliwi rodzice nie kryją wzruszenia. Kilka dni temu na świecie pojawił się ich synek. Ida Nowakowska i  Jack Herndon od dawna marzyli o powiększeniu rodziny. To pragnienie właśnie się spełniło.  Kim jest Jack Herndon - mąż Idy Nowakowskiej-Herndon? I jak się poznali? Historia ich miłości chwyta za serce.

Ida Nowakowska-Herndon o mężu i miłości. Kim jest Jack Herndon?

Po udziale w pierwszej edycji programu You Can Dance Ida Nowakowska wyjechała do USA, by dalej rozwijać swoje umiejętności. Tam na uniwersytecie w Kalifornii poznała swojego ukochanego, Jacka Herndona. Oboje studiowali aktorstwo. Z czasem znajomość przerodziła się w coś więcej. Świetnie się rozumieli i uzupełniali, a ich uczucie trwa do dziś. W jednym z wywiadów tancerka wyznała, że nie od razu dopadło ich gorące uczucie.

,,Przez lata graliśmy razem sceny, występowaliśmy w filmach krótkometrażowych. (…) Jakby ktoś mi powiedział na pierwszym roku studiów, że ten kolega z roku będzie moim mężem, to bym się uśmiała i powiedziała, że to niemożliwe", wspominała Ida Nowakowska w rozmowie z Plejadą

Zobacz: Jaką mamą chce być gwiazda TVP Ida Nowakowska?

Ida Nowakowska, Jack Herndon, Ida Nowakowska w ciąży
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Dopiero po dwóch latach wyznali sobie miłość. Jack poprosił Idę o rękę w Warszawie, a na ślubnym kobiercu stanęli w 2015 roku w Los Angeles.

„On teraz mieszka w Waszyngtonie, ale myśmy bardzo długo mieszkali w Los Angeles. Tam się ustatkowałam i budowałam swoje życie zawodowe. Potem po wielu zmianach prywatnych on zaczął studiować dyplomację i wyprowadziliśmy się do Chin. Zostawiliśmy nasz dom w LA, moje dwie firmy, wszystko dla jego kariery”, wyznała prowadząca Pytania na śniadanie w rozmowie z Plotkiem w 2019 roku. O ukochanym gwiazdy wciąż wiadomo niewiele. 

,,Bardzo kocham swojego męża i lubię o nim mówić. Jest to ważna część mojego życia (...) Jednocześnie on nie do końca lubi się pokazywać publicznie. To nie jest tak, że próbujemy się ukrywać. On lubi czasami ze mną wyjść i to, że możemy się wspólnie pokazać, sprawia mu przyjemność. Ale z drugiej strony - robi to tylko raz na jakiś czas", dodała w Plejadzie

Gdy jednak prezenterce zdarzyło się publikować na Instagramie zdjęcia z ukochanym, od razu doczekały się one wielu pozytywnych komentarzy. „Najważniejsze to patrzeć w tę samą stronę 😍”, „Idealni❤️🔥”, „❤️❤️❤️Piękne zdjęcie widać że jesteście szczęśliwi😛” - to tylko niektóre z wpisów. Ida Nowakowska na każdym kroku podkreśla, że z mężem łączy ją wyjątkowa więź.

,,Mój mąż jest moim najlepszym przyjacielem, bratnią duszą. On jest dla mnie tak fascynujący! Stale mnie zaskakuje. Bardzo się zmienia, czasem mam wrażenie, że to inna osoba niż ta, za którą wyszłam.  Zawierzam Bogu, że tak miało być, by ten nasz związek był dobry", mówiła gwiazda w wywiadzie dla viva.pl w kwietniu 2020 roku. 

,,Mamy ten jeden wspólny cel - marzy nam się dom i dzieci. Na razie cieszymy się tym szalonym czasem. A gdzie osiądziemy… Będę biegła tam, gdzie mój mąż. Jack bardzo kocha Polskę. Nadal jest dla niego egzotyczna, nowa, ale już trochę taka “jego”. Wszystko zmierza ku temu, że będzie tu pracować  w firmie amerykańskiej... Gdybym miała decydować i myśleć, co by było najlepsze dla nas, to nie wiem. (...) Myślę, że ostatnie wydarzenia pokazały nam, jak wszystko jest kruche i ulotne… A najważniejsze w życiu jest to, co dajemy z siebie innym…", dodała.

Zobacz też: Ida Nowakowska: „Rodzina i Pan Bóg są dla mnie najważniejsze

Ze względu na swój wykonywany zawód, zarówno Ida, jak i jej mąż żyli na walizkach. Oboje są bratnimi duszami, które spełniają się i gnają przed siebie. Jack Herndon zmienił profesję i  zajmuje się dyplomacją.

Czy nie są o siebie zazdrośni? ,,Mój mąż ma wymagającą pracę i kończy studia dyplomatyczne. Kiedy relacjonuję mu swoje codzienne obowiązki, on zawsze wysyła mi takie samo zdjęcie, na którym trzyma książkę albo siedzi przed komputerem. Czasami mówi, że jest nudny. A dla mnie jest to fascynujące i pociągające, że się rozwija! Przyznam, że jestem trochę zazdrośnicą, ale ufam Jackowi, a on mi… ", mówiła nam Ida Nowakowska w kwietniu 2020 roku.  

Ida Nowakowska i Jack Herndon zostali rodzicami

Przez ostatnie miesiące przygotowywali się do nowej roli. Ida Nowakowska szczęśliwą wiadomość o tym, że spodziewa się dziecka ogłosiła jakiś czas temu w programie Pytanie na śniadanie. Tancerka nie kryła swojego poruszenia. ,,Marzenia się spełniają. Dziękujemy z całego serca za wszystkie życzenia!", pisała gwiazda. 

7 maja Ida Nowakowska i Jack Herndon zostali rodzicami. Na świecie pojawił się ich synek. Jednak para nie zdecydowała się jeszcze ujawnić, jakie imię nosi ich pociecha. Tancerka niedawno podzieliła się z fanami pięknym nagraniem z porodówki i po raz pierwszy pokazała maleństwo. Czułe wideo opatrzyła wspaniałym opisem. 

„Wykapany Tata Like Father, like Son Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie 7go maja, jak wskazywał termin porodu. 🤍 Prawie 4 kg szczęścia... Jakby to ująć... o godz. 1:04 mój swiat obrócił się do góry nogami”, wyznała dumna mama.

„A tutaj chwilka po porodzie... Jack nie mógł się rozstać ze swoim przyjacielem… Wielkie podziękowania dla całego Szpitala im. Świętej Rodziny na Madalińskiego - dla całej fantastycznej Załogi, wspaniałej Dyrekcji, i dla moich Aniołów Stróżów - Pani Doktor Kardasz- Cywoniuk i Położnej Joanny Pełczyńskiej. Żadne słowa nigdy nie opiszą mojej dozgonnej wdzięczności. 🤍 Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa... i za modlitwę...
i przesyłamy potrójną dawkę miłości! 🤍 Z Bogiem! ”, zakończyła gwiazda.

Sprawdź: Ida Nowakowska pokazała wzruszające nagranie ze szpitala! 

Ida Nowakowska o małżeństwie w VIVIE!

Przypominamy również fragment wywiadu, którego Ida Nowakowska udzieliła kilka lat temu dziennikarce VIVY! Katarzynie Piątkowskiej.  

,,Wyszłam za mąż w bardzo młodym wieku, szybko straciłam tatę, bo był starszym ojcem, w ogóle prawie cała moja rodzina zmarła, wcześniej zaczęłam karierę. A dzisiaj mam 28 lat i czuję się spełniona. Chociaż ostatnio przeczytałam komentarz, że pewnie dlatego przyjechałam do Polski, bo nie udało mi się zrobić kariery w Stanach. Tam rzeczywiście jest trudniej, bo jest większa konkurencja. Ze Stanami byłam związana od zawsze. Od urodzenia mam podwójne obywatelstwo. Jestem dwujęzyczna. Nigdy nie planowałam kariery w USA, w Polsce i nigdzie indziej. Robiłam swoje… A to, co osiągnęłam, jest dla mnie wielkim zaskoczeniem i darem od Boga", mówiła Ida Nowakowska-Herndon w rozmowie z Katarzyną Piątkowską w VIVIE!

Zobacz:  Ida Nowakowska: „Do macierzyństwa przygotowywałam się całe życie!”

To dlaczego przyjeżdżasz do Polski?

Ida: Dlatego, że tutaj też jest mój dom, moje korzenie. Na szczęście zrozumiał to mój mąż, który jest Amerykaninem. Teraz Polska jest dla mnie jednym z moich dwóch domów. I zawsze będzie. I wiem, że jeśli kiedyś będę miała dzieci, będę chciała, żeby też tu były, poznały historię, tradycje i biegle mówiły po polsku.

Świeżo upieczonym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego! 

Ida Nowakowska z mężem na festiwalu włoskiej kinematografii Cinema Italia Oggi w 2020 roku

Ida Nowakowska, Ida Nowakowska z mężem
Fot. TRICOLORS/East News

 

Ida Nowakowska z mężem, Jack Herndon
Fot. Jakub Kaminski/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pre lent gluttony. Malta.

Post udostępniony przez Jack Herndon (@jackherndon3)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

But soft!...

Post udostępniony przez Jack Herndon (@jackherndon3)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.