Ida Nowakowska, Ida Nowakowska z mężem
Fot. TRICOLORS/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Ida Nowakowska zabrała męża na jedną z show-biznesowych imprez. Skradli całe show!

Kim jest ukochany prezenterki? Poznaj historię ich miłości!

Olga Figaszewska 24 lipca 2020 20:55
Ida Nowakowska, Ida Nowakowska z mężem
Fot. TRICOLORS/East News

Ida Nowakowska, która po mężu nosi też drugie nazwisko - Herndon,  zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda, która słynie z tego, że rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. W lutym para wspólnie pojawiła się a III Charytatywny Bal u Dziennikarzy. Teraz współprowadząca Pytane na śniadanie zabrała swojego męża na festiwal Cinema Italia Oggi. Ich wspólne zdjęcia są pełne romantycznej aury. Kim jest Jack Herndon - mąż Idy Nowakowskiej-Herndon? I jak się poznali? Historia ich miłości chwyta za serce.

Ida Nowakowska-Herndon o mężu i miłości. Jak się poznali?

Po udziale w pierwszej edycji programu You Can Dance Ida Nowakowska wyjechała do USA, by dalej rozwijać swoje umiejętności. Tam na uniwersytecie w Kalifornii poznała swojego ukochanego, Jacka Herndona. Oboje studiowali aktorstwo. Z czasem znajomość przerodziła się w coś więcej. Świetnie się rozumieli i uzupełniali. A ich uczucie trwa do dziś. W jednym z wywiadów tancerka wyznała, że nie od razu dopadło ich gorące uczucie. Dopiero po dwóch latach wyznali sobie miłość. Jack poprosił Idę o rękę w Warszawie, a na ślubnym kobiercu stanęli w 2015 roku w Los Angeles. O ukochanym gwiazdy wciąż wiadomo niewiele. Ida Nowakowska-Herndon rzadko publikuje zdjęcia z mężem i opowiada o ich relacji.

Gdy jednak prezenterce zdarzyło się publikować na Instagramie zdjęcia z ukochanym, od razu doczekały się one wielu pozytywnych komentarzy. „Najważniejsze to patrzeć w tę samą stronę 😍”, „Idealni❤️🔥”, „❤️❤️❤️Piękne zdjęcie widać że jesteście szczęśliwi😛” - to tylko niektóre z wpisów.

,,Mój mąż jest moim najlepszym przyjacielem, bratnią duszą. On jest dla mnie tak fascynujący! Stale mnie zaskakuje. Bardzo się zmienia, czasem mam wrażenie, że to inna osoba niż ta, za którą wyszłam.  Zawierzam Bogu, że tak miało być, by ten nasz związek był dobry", mówiła gwiazda w wywiadzie dla viva.pl w kwietniu. 

,,Mamy ten jeden wspólny cel - marzy nam się dom i dzieci. Na razie cieszymy się tym szalonym czasem. A gdzie osiądziemy… Będę biegła tam, gdzie mój mąż. Jack bardzo kocha Polskę. Nadal jest dla niego egzotyczna, nowa, ale już trochę taka “jego”. Wszystko zmierza ku temu, że będzie tu pracować  w firmie amerykańskiej... Gdybym miała decydować i myśleć, co by było najlepsze dla nas, to nie wiem. (...) Myślę, że ostatnie wydarzenia pokazały nam, jak wszystko jest kruche i ulotne… A najważniejsze w życiu jest to, co dajemy z siebie innym…", dodała.

 

Ze względu na swój wykonywany zawód, zarówno Ida, jak i jej mąż żyją na walizkach. Oboje są bratnimi duszami, które spełniają się i gnają przed siebie. Związek na odległość nie jest im straszny. Jak radzą sobie z tęsknotą?  Kiedy wybuchła pandemia koronawirusa dziennikarka przebywała akurat w Polsce. 

,,Ze względu na tą trudną sytuację nie widzieliśmy się już od bardzo dawna. Ale dzięki temu, że mamy internet, możemy mieć ze sobą codziennie kontakt", mówiła nam w kwietniu Ida Nowakowska.   

Czy nie są o siebie zazdrośni? ,,Mój mąż ma wymagającą pracę i kończy studia dyplomatyczne. Kiedy relacjonuję mu swoje codzienne obowiązki, on zawsze wysyła mi takie samo zdjęcie, na którym trzyma książkę albo siedzi przed komputerem. Czasami mówi, że jest nudny. A dla mnie jest to fascynujące i pociągające, że się rozwija! Przyznam, że jestem trochę zazdrośnicą, ale ufam Jackowi, a on mi… ", dodała gwiazda. 

Na szczęście po długich miesiącach rozłąki spowodowanej pandemią zakochani w końcu mogli się zobaczyć. Ida Nowakowska pojawiła się wraz z mężem  na IX Festiwalu Cinema Italia Oggi 2020. 

Ida Nowakowska z mężem na festiwalu włoskiej kinematografii Cinema Italia Oggi.

Ida Nowakowska, Ida Nowakowska z mężem
Fot. TRICOLORS/East News

Ida Nowakowska o małżeństwie w VIVIE!

Przypominamy również fragment wywiadu, którego Ida Nowakowska udzieliła kilka lat temu dziennikarce VIVY! Katarzynie Piątkowskiej.  

,,Wyszłam za mąż w bardzo młodym wieku, szybko straciłam tatę, bo był starszym ojcem, w ogóle prawie cała moja rodzina zmarła, wcześniej zaczęłam karierę. A dzisiaj mam 28 lat i czuję się spełniona. Chociaż ostatnio przeczytałam komentarz, że pewnie dlatego przyjechałam do Polski, bo nie udało mi się zrobić kariery w Stanach. Tam rzeczywiście jest trudniej, bo jest większa konkurencja. Ze Stanami byłam związana od zawsze. Od urodzenia mam podwójne obywatelstwo. Jestem dwujęzyczna. Nigdy nie planowałam kariery w USA, w Polsce i nigdzie indziej. Robiłam swoje… A to, co osiągnęłam, jest dla mnie wielkim zaskoczeniem i darem od Boga", mówiła Ida Nowakowska-Herndon w rozmowie z Katarzyną Piątkowską w VIVIE!

To dlaczego przyjeżdżasz do Polski?

Ida: Dlatego, że tutaj też jest mój dom, moje korzenie. Na szczęście zrozumiał to mój mąż, który jest Amerykaninem. Teraz Polska jest dla mnie jednym z moich dwóch domów. I zawsze będzie. I wiem, że jeśli kiedyś będę miała dzieci, będę chciała, żeby też tu były, poznały historię, tradycje i biegle mówiły po polsku.

Ale Twój mąż mieszka teraz zupełnie gdzie indziej, w Waszyngtonie. To gdzie najczęściej się spotykacie?

Ida: Ostatnio był ze mną w Polsce przez dwa miesiące. Potem trochę byliśmy we Francji. Różnie. Najważniejsze, że się rozumiemy. Jestem przyzwyczajona do tego, że ciągle musiałam komuś coś udowadniać. Mimo natłoku zajęć miałam bardzo dobre oceny. Chciałam wszystkim pokazać, że tak się da.

Zobacz, jak pięknie Ida Nowakowska prezentowała się dwa dni temu na ściance. Poniżej zamieszczamy też prywatne zdjęcia pary, którymi gwiazda TVP dzieliła się kiedyś w sieci. Prawda, że pasują do siebie? 

Ida Nowakowska z mężem, Jack Herndon
Fot. Jakub Kaminski/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pre lent gluttony. Malta.

Post udostępniony przez Jack Herndon (@jackherndon3)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

But soft!...

Post udostępniony przez Jack Herndon (@jackherndon3)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.