Ida Nowakowska z mężem, Jack Herndon
Fot. Jakub Kaminski/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Ida Nowakowska zabrała męża na jedną z show-biznesowych imprez. Skradli całe show!

Kim jest ukochany prezenterki? Poznaj historię ich miłości!

Olga Figaszewska 10 lutego 2020 12:58
Ida Nowakowska z mężem, Jack Herndon
Fot. Jakub Kaminski/East News

Ida Nowakowska, która po mężu nosi też drugie nazwisko -Herndon,  zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda, która słynie z tego, że rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, zabrała swojego męża na III Charytatywny Bal u Dziennikarzy. Ich wspólne zdjęcia są pełne romantycznej aury. Kim jest Jack Herndon - mąż Idy Nowakowskiej-Herndon? I jak się poznali? Historia ich miłości chwyta za serce.

Ida Nowakowska-Herndon o mężu i miłości. Jak się poznali?

Po udziale w pierwszej edycji programu You Can Dance Ida Nowakowska wyjechała do USA, by dalej rozwijać swoje umiejętności. Tam na uniwersytecie w Kalifornii poznała swojego ukochanego, Jacka Herndona. Oboje studiowali aktorstwo. Z czasem znajomość przerodziła się w coś więcej. Świetnie się rozumieli i uzupełniali. A ich uczucie trwa do dziś. W jednym z wywiadów tancerka wyznała, że nie od razu dopadło ich gorące uczucie. Dopiero po dwóch latach wyznali sobie miłość. Jack poprosił Idę o rękę w Warszawie, a na ślubnym kobiercu stanęli w 2015 roku w Los Angeles. O ukochanym gwiazdy wciąż wiadomo niewiele. Ida Nowakowska-Herndon rzadko publikuje zdjęcia z mężem i opowiada o ich relacji.

Gdy jednak prezenterce zdarzyło się publikować na Instagramie zdjęcia z ukochanym, od razu doczekały się one wielu pozytywnych komentarzy. „Najwazniejsze to patrzeć w tę samą stronę 😍”, „dealni❤️🔥”, „❤️❤️❤️Piękne zdjęcie widać że jesteście szczęśliwi😛” - to tylko niektóre z wpisów.

Ida Nowakowska o małżeństwie w VIVIE!

,,Wyszłam za mąż w bardzo młodym wieku, szybko straciłam tatę, bo był starszym ojcem, w ogóle prawie cała moja rodzina zmarła, wcześniej zaczęłam karierę. A dzisiaj mam 28 lat i czuję się spełniona. Chociaż ostatnio przeczytałam komentarz, że pewnie dlatego przyjechałam do Polski, bo nie udało mi się zrobić kariery w Stanach. Tam rzeczywiście jest trudniej, bo jest większa konkurencja. Ze Stanami byłam związana od zawsze. Od urodzenia mam podwójne obywatelstwo. Jestem dwujęzyczna. Nigdy nie planowałam kariery w USA, w Polsce i nigdzie indziej. Robiłam swoje… A to, co osiągnęłam, jest dla mnie wielkim zaskoczeniem i darem od Boga", mówiła Ida Nowakowska-Herndon w rozmowie z Katarzyną Piątkowską w VIVIE!

To dlaczego przyjeżdżasz do Polski?

Ida: Dlatego, że tutaj też jest mój dom, moje korzenie. Na szczęście zrozumiał to mój mąż, który jest Amerykaninem. Teraz Polska jest dla mnie jednym z moich dwóch domów. I zawsze będzie. I wiem, że jeśli kiedyś będę miała dzieci, będę chciała, żeby też tu były, poznały historię, tradycje i biegle mówiły po polsku.

Ale Twój mąż mieszka teraz zupełnie gdzie indziej, w Waszyngtonie. To gdzie najczęściej się spotykacie?

Ida: Ostatnio był ze mną w Polsce przez dwa miesiące. Potem trochę byliśmy we Francji. Różnie. Najważniejsze, że się rozumiemy. Jestem przyzwyczajona do tego, że ciągle musiałam komuś coś udowadniać. Mimo natłoku zajęć miałam bardzo dobre oceny. Chciałam wszystkim pokazać, że tak się da.

Zobacz, jak pięknie Ida Nowakowska prezentowała się dwa dni temu na ściance. Poniżej zamieszczamy też prywatne zdjęcia pary, którymi gwiazda TVP dzieliła się kiedyś w sieci. Prawda, że pasują do siebie? 

Ida Nowakowska z mężem, Jack Herndon
Fot. Jakub Kaminski/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pre lent gluttony. Malta.

Post udostępniony przez Jack Herndon (@jackherndon3)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

But soft!...

Post udostępniony przez Jack Herndon (@jackherndon3)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.