Ida Nowakowska, Ida Nowakowska z mężem
Fot. TRICOLORS/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Ida Nowakowska i jej mąż, Jack Herndon wkrótce zostaną rodzicami!

Kim jest ukochany prezenterki? Poznaj historię ich miłości!

Olga Figaszewska 26 stycznia 2021 20:31
Ida Nowakowska, Ida Nowakowska z mężem
Fot. TRICOLORS/East News

To będzie dla nich prawdziwa rewolucja. Ida Nowakowska i jej mąż Jack Herndon od dawna marzyli o powiększeniu rodziny. To pragnienie właśnie się spełnia. Prezenterka Pytania na śniadanie jest w szóstym miesiącu ciąży! O tym, że spodziewa się dziecka, gwiazda poinformowała podczas wtorkowego wydania programu. Para podziękowała wszystkim za gratulacje i życzenia. Kim jest Jack Herndon - mąż Idy Nowakowskiej-Herndon? I jak się poznali? Historia ich miłości chwyta za serce.

Ida Nowakowska-Herndon o mężu i miłości. Jak się poznali?

Po udziale w pierwszej edycji programu You Can Dance Ida Nowakowska wyjechała do USA, by dalej rozwijać swoje umiejętności. Tam na uniwersytecie w Kalifornii poznała swojego ukochanego, Jacka Herndona. Oboje studiowali aktorstwo. Z czasem znajomość przerodziła się w coś więcej. Świetnie się rozumieli i uzupełniali, a ich uczucie trwa do dziś. W jednym z wywiadów tancerka wyznała, że nie od razu dopadło ich gorące uczucie.

,,Przez lata graliśmy razem sceny, występowaliśmy w filmach krótkometrażowych. (…) Jakby ktoś mi powiedział na pierwszym roku studiów, że ten kolega z roku będzie moim mężem, to bym się uśmiała i powiedziała, że to niemożliwe", wspominała Ida Nowakowska w rozmowie z Plejadą

Ida Nowakowska, Jack Herndon, Ida Nowakowska w ciąży
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Dopiero po dwóch latach wyznali sobie miłość. Jack poprosił Idę o rękę w Warszawie, a na ślubnym kobiercu stanęli w 2015 roku w Los Angeles. O ukochanym gwiazdy wciąż wiadomo niewiele. Ida Nowakowska-Herndon rzadko publikuje zdjęcia z mężem i opowiada o ich relacji.

Gdy jednak prezenterce zdarzyło się publikować na Instagramie zdjęcia z ukochanym, od razu doczekały się one wielu pozytywnych komentarzy. „Najważniejsze to patrzeć w tę samą stronę 😍”, „Idealni❤️🔥”, „❤️❤️❤️Piękne zdjęcie widać że jesteście szczęśliwi😛” - to tylko niektóre z wpisów.

,,Mój mąż jest moim najlepszym przyjacielem, bratnią duszą. On jest dla mnie tak fascynujący! Stale mnie zaskakuje. Bardzo się zmienia, czasem mam wrażenie, że to inna osoba niż ta, za którą wyszłam.  Zawierzam Bogu, że tak miało być, by ten nasz związek był dobry", mówiła gwiazda w wywiadzie dla viva.pl w kwietniu. 

,,Mamy ten jeden wspólny cel - marzy nam się dom i dzieci. Na razie cieszymy się tym szalonym czasem. A gdzie osiądziemy… Będę biegła tam, gdzie mój mąż. Jack bardzo kocha Polskę. Nadal jest dla niego egzotyczna, nowa, ale już trochę taka “jego”. Wszystko zmierza ku temu, że będzie tu pracować  w firmie amerykańskiej... Gdybym miała decydować i myśleć, co by było najlepsze dla nas, to nie wiem. (...) Myślę, że ostatnie wydarzenia pokazały nam, jak wszystko jest kruche i ulotne… A najważniejsze w życiu jest to, co dajemy z siebie innym…", dodała.

 

Ze względu na swój wykonywany zawód, zarówno Ida, jak i jej mąż żyją na walizkach. Oboje są bratnimi duszami, które spełniają się i gnają przed siebie. Jack Herndon zmienił profesję i kończy studia dyplomatyczne w Waszyngtonie.

Czy nie są o siebie zazdrośni? ,,Mój mąż ma wymagającą pracę i kończy studia dyplomatyczne. Kiedy relacjonuję mu swoje codzienne obowiązki, on zawsze wysyła mi takie samo zdjęcie, na którym trzyma książkę albo siedzi przed komputerem. Czasami mówi, że jest nudny. A dla mnie jest to fascynujące i pociągające, że się rozwija! Przyznam, że jestem trochę zazdrośnicą, ale ufam Jackowi, a on mi… ", mówiła nam Ida Nowakowska w kwietniu 2020 roku.  Na szczęście po długich miesiącach rozłąki spowodowanej pandemią zakochani w końcu mogli się zobaczyć. Ida Nowakowska niedawno pojawiła się wraz z mężem  na IX Festiwalu Cinema Italia Oggi 2020.

A teraz przygotowują się do nowej roli. Za chwilę zostaną rodzicami, spełni się ich marzenie! Ida Nowakowska szczęśliwą wiadomość o tym, że spodziewa się dziecka ogłosiła w programie Pytanie na śniadanie. Nie kryła swojego poruszenia. 

Małżonkowie podziękowali na Instagramie wszystkim za gratulacje i życzenia. ,,Marzenia się spełniają. Dziękujemy z całego serca za wszystkie życzenia!", napisała Ida Nowakowska. 

Ida Nowakowska o małżeństwie w VIVIE!

Przypominamy również fragment wywiadu, którego Ida Nowakowska udzieliła kilka lat temu dziennikarce VIVY! Katarzynie Piątkowskiej.  

,,Wyszłam za mąż w bardzo młodym wieku, szybko straciłam tatę, bo był starszym ojcem, w ogóle prawie cała moja rodzina zmarła, wcześniej zaczęłam karierę. A dzisiaj mam 28 lat i czuję się spełniona. Chociaż ostatnio przeczytałam komentarz, że pewnie dlatego przyjechałam do Polski, bo nie udało mi się zrobić kariery w Stanach. Tam rzeczywiście jest trudniej, bo jest większa konkurencja. Ze Stanami byłam związana od zawsze. Od urodzenia mam podwójne obywatelstwo. Jestem dwujęzyczna. Nigdy nie planowałam kariery w USA, w Polsce i nigdzie indziej. Robiłam swoje… A to, co osiągnęłam, jest dla mnie wielkim zaskoczeniem i darem od Boga", mówiła Ida Nowakowska-Herndon w rozmowie z Katarzyną Piątkowską w VIVIE!

To dlaczego przyjeżdżasz do Polski?

Ida: Dlatego, że tutaj też jest mój dom, moje korzenie. Na szczęście zrozumiał to mój mąż, który jest Amerykaninem. Teraz Polska jest dla mnie jednym z moich dwóch domów. I zawsze będzie. I wiem, że jeśli kiedyś będę miała dzieci, będę chciała, żeby też tu były, poznały historię, tradycje i biegle mówiły po polsku. Życzymy wszystkiego najlepszego! 

Ida Nowakowska z mężem na festiwalu włoskiej kinematografii Cinema Italia Oggi w 2020 roku

Ida Nowakowska, Ida Nowakowska z mężem
Fot. TRICOLORS/East News

 

Ida Nowakowska z mężem, Jack Herndon
Fot. Jakub Kaminski/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pre lent gluttony. Malta.

Post udostępniony przez Jack Herndon (@jackherndon3)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

But soft!...

Post udostępniony przez Jack Herndon (@jackherndon3)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?