Ida Nowakowska-Herndon
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Ida Nowakowska-Herndon podzieliła się z fanami romantyczną fotografią z mężem…

Poznaj historię ich miłości!

Olga Figaszewska 12 kwietnia 2019 12:05
Ida Nowakowska-Herndon
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ida Nowakowska-Herndon zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda słynie z tego, że rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Niedawno tancerka i jurorka programu „Dance, Dance, Dance” zamieściła w sieci romantyczną fotografię z mężem. A jej wielbiciele nie kryją zachwytu. ,,To zdjęcie i Wy wyglądacie jak z plakatu francuskiego filmu o miłości", komentują. Kim jest mąż Idy Nowakowskiej-Herndon? Jak się poznali? Co gwiazda mówiła o ich miłości?

Ida Nowakowska-Herndon o mężu i miłości

Czarno-biała fotografia poruszyła fanów jurorki ,,Dance, Dance, Dance". „Mój mąż jest obietnicą tego, że zawsze będę mieć najlepszego przyjaciela”, napisała gwiazda. W komentarzach nie zabrakło wielu ciepłych słów:

„Najwazniejsze to patrzeć w tę samą stronę 😍”, „dealni❤️🔥”, „❤️❤️❤️Piękne zdjęcie widać że jesteście szczęśliwi😛”.

Jak się poznali? Po udziale w pierwszej edycji programu You Can Dance Ida Nowakowska wyjechała do USA, by dalej rozwijać swoje umiejętności. Tam na uniwersytecie w Kalifornii poznała swojego ukochanego, Jacka Herndona. Oboje studiowali aktorstwo. Z czasem znajomość przerodziła się w coś więcej. Świetnie się rozumieli i uzupełniali. A ich uczucie trwa do dziś. W jednym z wywiadów tancerka wyznała, że nie od razu dopadło ich gorące uczucie. Dopiero po dwóch latach wyznali sobie miłość. Jack poprosił Idę o rękę w Warszawie, a na ślubnym kobiercu stanęli w 2015 roku w Los Anegles. O ukochanym gwiazdy wciąż wiadomo niewiele. Ida Nowakowska-Herndon rzadko publikuje zdjęcia z mężem i opowiada o ich relacji.

Ida Nowakowska o małżeństwie w VIVIE!

,,Wyszłam za mąż w bardzo młodym wieku, szybko straciłam tatę, bo był starszym ojcem, w ogóle prawie cała moja rodzina zmarła, wcześniej zaczęłam karierę. A dzisiaj mam 28 lat i czuję się spełniona. Chociaż ostatnio przeczytałam komentarz, że pewnie dlatego przyjechałam do Polski, bo nie udało mi się zrobić kariery w Stanach. Tam rzeczywiście jest trudniej, bo jest większa konkurencja. Ze Stanami byłam związana od zawsze. Od urodzenia mam podwójne obywatelstwo. Jestem dwujęzyczna. Nigdy nie planowałam kariery w USA, w Polsce i nigdzie indziej. Robiłam swoje… A to, co osiągnęłam, jest dla mnie wielkim zaskoczeniem i darem od Boga", mówiła Ida Nowakowska-Herndon w rozmowie z Katarzyną Piątkowską w VIVIE!

To dlaczego przyjeżdżasz do Polski?

Ida: Dlatego, że tutaj też jest mój dom, moje korzenie. Na szczęście zrozumiał to mój mąż, który jest Amerykaninem. Teraz Polska jest dla mnie jednym z moich dwóch domów. I zawsze będzie. I wiem, że jeśli kiedyś będę miała dzieci, będę chciała, żeby też tu były, poznały historię, tradycje i biegle mówiły po polsku.

Ale Twój mąż mieszka teraz zupełnie gdzie indziej, w Waszyngtonie. To gdzie najczęściej się spotykacie?

Ida: Ostatnio był ze mną w Polsce przez dwa miesiące. Potem trochę byliśmy we Francji. Różnie. Najważniejsze, że się rozumiemy. Jestem przyzwyczajona do tego, że ciągle musiałam komuś coś udowadniać. Mimo natłoku zajęć miałam bardzo dobre oceny. Chciałam wszystkim pokazać, że tak się da.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pre lent gluttony. Malta.

Post udostępniony przez Jack Herndon (@jackherndon3)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

But soft!...

Post udostępniony przez Jack Herndon (@jackherndon3)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.