Edyta Pazura, Viva! 20/2021
Fot. Zdjęcia MARLENA BIELINSKA/move picture
O TYM SIĘ MÓWI!

Tak COVID-19 odbił się na wyglądzie Edyty Pazury. Pokazała mocne zdjęcie

„Na minusie 4kg i niemiłosierny ból zatok”, napisała

Konrad Szczęsny 27 listopada 2021 21:01
Edyta Pazura, Viva! 20/2021
Fot. Zdjęcia MARLENA BIELINSKA/move picture

Mimo że z groźnym koronawirusem udało jej się wygrać, zakażenie i przebyta choroba odbiły się na jej wyglądzie. Edyta Pazura zamieściła w sieci selfie. Z podpisu wynika, że przez zdrowotne zawirowania schudła aż 4 kilogramy!

Edyta Pazura była zakażona koronawirusem. Musiała przełożyć wakacje

W połowie listopada Edyta Pazura poinformowała, że testy potwierdziły u niej zakażenie koronawirusem. Niestety, z tego powodu musiała przełożyć wakacyjny wyjazd na Malediwy, który mieli zaplanowany z małżonkiem. I to dosłownie w przeddzień wylotu! 

„Dzisiaj powinnam pakować walizki, żeby w niedzielę wsiąść w samolot w stronę słońca. Jednak kilka dni temu okazało się, że muszę pozostać na kwarantannie i... samolot odleci bez nas. Pytacie, dlaczego nie lecimy na urlop? Mam COVID, a raczej miałam, bo ostatni test wyszedł negatywny, ale sanepid kazał siedzieć w domu, więc grzecznie siedzę. Wyjazd przeniesiony na 12.12, a rodzice czekają na nas”, napisała na swoim profilu na Instagramie żona Cezarego Pazury

W tym samym czasie opublikowała również fotografię, na której pozuje z ukochanym na krzesłach w domu w niecodziennych stylizacjach. Oboje mieli na sobie maski do pływania, rurki do oddychania pod wodą oraz... płetwy. 

„Fajne te Malediwy… #cosik #nie #pyknęło”, podpisała je Edyta Pazura. Internauci nie kryli zachwytu i chwalili swoich ulubieńców za dystans i poczucie humoru.

Czytaj także: Edyta Pazura: „Zaliczyliśmy kryzys, bo to, co działo się wokół nas, prędzej czy później odbijało się na naszym małżeństwie”

Edyta Pazura schudła 4 kilogramy przez zakażenie koronawirusem

Na szczęście stan zdrowia żony Cezarego Pazury poprawił się. Na swoim profilu na Instastories zamieściła selfie. W podpisie zdradziła, jak zakażenie wpłynęło na nią. Okazuje się, że COVID-19 odcisnął piętno na wyglądzie żony aktora.

„Jak po COVID? Na minusie 4 kilogramy i niemiłosierny ból zatok”, napisała Edyta Pazura.

Fotografię możesz zobaczyć poniżej. Faktycznie widać, że żona aktora schudła?  

Czytaj także: Edyta Pazura o początkach relacji z mężem: „Musieliśmy stawić czoło kłamstwom, pomówieniom, szantażom”

Edyta Pazura po COVID-19. Pokazała zdjęcie
Fot. Instagram @edyta.pazura

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.