Taco Hemingway
Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Taco Hemingway rozstał się z Igą Lis? Ten komentarz mówi wszystko!

Jedno zdjęcia ujawniło całą prawdę

Konrad Szczęsny 27 czerwca 2021 18:07
Taco Hemingway
Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Kilka tygodni temu pojawiły się plotki o ich rozstaniu. Taco Hemingway postanowił się do nich odnieść we właściwy sobie sposób. Poprzez media społecznościowe raper dał jasno do zrozumienia, co łączy go z Igą Lis. O końcu relacji nie może być mowy!

Taco Hemingway i Iga List rozstali się? Skąd plotki o kryzysie?

Na początku czerwca tego roku media obiegły sensacyjne informacje. Według komentarzy zamieszczanych w sieci Iga Lis i Taco Hemingway mieli przechodzić głęboki kryzys. Według źródła portalu Pudelek doszło nawet do rozstania! Powodem miała być rzekoma zdrada rapera. Ani córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, ani artysta nie skomentowali do tej pory tych doniesień. Do całego zamieszania odnieśli się natomiast za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Iga Lis jako pierwsza zamieściła zdjęcie, na którym pozowała co prawda sama, ale oznaczyła na nim Taco Hemingway. Jasno wynikało więc, że to on jest autorem fotografii. Dla wielu było to jasne odniesienie do krążących plotek. Teraz głos zabrał sam raper...

Czytaj także: Iga Lis i Taco Hemingway rozstali się? Córka Kingi Rusin rozprawiła się z plotkami!

Sylwester gwiazd 2018/2019: Iga Lis i Taco Hemingway
Fot. Instagram @iga_lis

Sylwester gwiazd 2018/2019: Iga Lis i Taco Hemingway

Taco Hemingway odniósł się do plotek o rozstaniu z Igą Lis

25. czerwca Iga Lis obchodziła urodziny. Skończyła 21 lat. Z tej okazji córka Kingi Rusin i Tomasza Lis zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje, trzymając w ramionach słomianą torbę. „Witam”, podpisała je.

Za nią, w tle, widać centrum Warszawy. W komentarzach z miejsca zaroiło się od pozdrowień, życzeń, i komplementów. Jedna z internautek stwierdziła, że fryzura z grzywką bardzo pasuje Idze Lis. „Ty to masz piękną buźkę. Udanych wakacji beż zmartwień, trosk i najważniejsze to bez pandemii”, dodał ktoś inny. „Wszystkiego najlepszego!!! Niech wam się z Taco powodzi zakochani”, życzyła trzecia osoba.

Pod fotografią pojawił się także komentarz Macieja Musiałowskiego, czyli Taco Hemingwaya. Jasno z niego wynika, że para jest w sobie nadal szaleńczo zakochana!

STO LAT KOCHAM CIĘ”, napisał raper. W ten sposób zarówno złożył życzenia swojej wybrance, jak i zdementował spekulacje, dotyczące rzekomego rozstania.

Iga Lis odpowiedziała na komentarz, publikując emotikonę serca. O żadnym kryzysie nie ma zatem mowy!  

Czytaj także: Iga Lis jednym zdjęciem potwierdziła związek ze znanym wokalistą!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.