Iga Lis
Fot. Instagram @iga_lis
O TYM SIĘ MÓWI

Iga Lis jednym zdjęciem potwierdziła związek ze znanym wokalistą!

Para wspólnie witała Nowy Rok

Gabriela Czernecka 1 stycznia 2019 13:09
Iga Lis
Fot. Instagram @iga_lis

Iga Lis i Taco Hemingway podzielili się pierwszym wspólnym zdjęciem! Do tej pory jedynie plotkowano o łączącej ich relacji. Wygląda na to, że wszelkie doniesienia na temat tej pary były prawdziwe. Iga Lis potwierdziła związek ze znanym wokalistą. Zakochani spędzili razem Sylwestra 2018/2019 w Tajlandii. Jak się bawili? Wszystko wskazuje na to, że świetnie! 

Iga Lis i Taco Hemingway są razem

Informacja, że córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa spotyka się z idolem nastolatek trafiła do mediów na początku lipca. Nikt nie spodziewał się, że 18-latka i 27-latek stworzą parę. Podobno zakochani byli razem na festiwalu Open'er w Gdyni. Jeszcze w czerwcu jeden z pasażerów samolotu lecącego do Aten podawał, że Iga Lis i Taco Hemingway razem siedzieli w samolocie, wszelkie plotki zostały rozwiane. „Potem mieli kolejny lot, nie wiem dokąd. Siedzieli za nami w samolocie. Taco próbował czytać książkę, a Iga cały czas się przytulała i gładziła go po głowie. Słodziaki’’, zdradził wówczas informator serwisu Plotek.pl.

Szybko okrzyknięto ich jedną z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie. Dopiero teraz zakochani zdecydowali się podzielić wspólną fotografią z internautami. Przypomnijmy, kim jest Taco Hemingway? Tak naprawdę nazywa się Filip Szcześniak. Muzyk urodził się w Kairze, gdzie jego rodzice przeprowadzili się ze względów zawodowych. Początkowo rapował po angielsku, a w języku polskim robi to dopiero od 2011 roku. Swoje płyty udostępnia bezpłatnie w internecie. 

Wczorajszego wieczoru Iga Lis zamieściła wyjątkowe zdjęcie z ukochanym. Tym samym para potwierdziła swój związek.  Parze życzymy więc wszystkiego dobrego w Nowym Roku! 

Sylwester gwiazd 2018/2019: Iga Lis i Taco Hemingway
Fot. Instagram @iga_lis

Iga Lis
Fot. Instagram @IgaLis

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.