Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Monica Schipper/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Szokujące metody wychowawcze Angeliny Jolie wyszły na jaw!

Jaką matką jest aktorka?

Weronika Kostyra 20 sierpnia 2019 20:35
Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Monica Schipper/East News

Po głośnym rozstaniu atmosfera między nimi Angeliną Jolie i Bradem Pittem była bardzo napięta. Do czasu wyjaśnienia sprawy to matka spędzała większość czasu z szóstką ich dzieci. Dla aktorki było to trudne wyzwanie, z kolei Brad Pitt czuł się sfrustrowany sytuacją. Pojawiły się plotki, że ma on wiele zastrzeżeń wobec metod wychowawczych byłej żony. Tabloidy starały się dotrzeć do informacji o tym, jaką matką jest Angelina Jolie. Historie, które obiegły media, są naprawdę zaskakujące!

Zaskakujące metody wychowawcze Angeliny Jolie

Sensacyjne szczegóły codziennego życia szóstki dzieci Jolie-Pitt podał magazyn Globe, który twierdzi, że Angelina Jolie zmusza swoje dzieci do noszenia ubrań z drugiej ręki i jedzenia taniego jedzenia. Informator tabloidu zrelacjonował, że dzieci aktorki często czują się skrępowane swoimi ubraniami ponieważ „spotykają się z gwiazdami takimi jak Millie Bobby Brown, która od stóp do głów jest ubrana w strój od projektanta”. Sytuacja jest podobno szczególnie trudna dla 14-letniej Zahary, ponieważ dziewczyna chciałaby zostać fashionistką.

Według źródła dzieci mają dosyć „tanich sposobów” swojej mamy i czują do niej niechęć. Szczególnie męczy je „jedzenie przed telewizorem obiadów, które składają się z zupy w puszce i mrożonych hot dogów”.

Jeszcze bardziej drastyczną wersję wydarzeń opublikował magazyn OK! Podaje on, że za plecami Brada Pitta Angelina Jolie pozwala dzieciom pić alkohol. „Angelina uważa, że jest fajną mamą, traktując ich jak dorosłych”. W ten Jolie sposób chciała przekonać do siebie dzieci, by trzymać je z dala od ojca, który jest zwolennikiem innych, bardziej surowych, metod wychowawczych. Ochroniarze i nianie mieli wręcz siłą trzymać dzieci w domu, ponieważ aktorka obawiała się, że mogą one spróbować uciec.

Zaskakujące doniesienia, które ujrzały ostatnio światło dzienne wydają się jednak dalekie od prawdy. W rzeczywistości dzieci Angeliny widzimy zawsze ubrane odpowiednio do okazji i gustownie. Cała szóstka wiele razy towarzyszyła mamie na czerwonym dywanie. Nieprawdziwe wydają się też plotki o niezdrowej diecie. Mimo tego, że całkowita opieka nad szóstką dzieci nie jest łatwym zadaniem, aktorka starała się jak najlepiej mu podołać. „Chcę po prostu przygotować dobre śniadanie i zająć się domem. To moja nowa pasja. Na prośbę dzieci, zapisałam się na kurs gotowania. Kiedy idę spać pytam siebie: czy zrobiłam świetną robotę jako mama, czy to był raczej przeciętny dzień? Nigdy nie obudziłam się i nie pomyślałam, że chcę żyć z rozmachem, ale nie umiem inaczej. Nie potrafię siedzieć w miejscu. Przez dziewięć miesięcy starałam się być naprawdę dobrą gospodynią domową – sprzątać po psie, zmywać naczynia i czytać bajki przed snem. I jestem w tym coraz lepsza”, powiedziała w rozmowie z Vanity Fair w lipcu 2017 roku.

Czy Angelina Jolie wydaje się Wam dobrą matką? 

Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News

Maddox Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Pax Jolie-Pitt
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?