O TYM SIĘ MÓWI

Doda ujawnia kolejne szczegóły swojego ślubu! Kto zaprojektował jej suknię?

Zbudowali swój związek na przyjaźni, lojalności i zaufaniu

Olga Figaszewska 18 kwietnia 2018 12:00

Przyrzekli sobie miłość i wierność w malowniczej Hiszpanii w obecności rodziny i najbliższych znajomych. Doda i Emil Stępień są już po ślubie! Najważniejszy dzień w swoim życiu spędzili z dala od medialnego szumu. „Chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana”, napisała.  O swoim szczęściu nie chce opowiadać w wywiadach i to za pośrednictwem Instagrama dzieli się z fanami szczegółami ślubu. Co zdradziła?

Ślub Dody i Emila Stępnia

Piosenkarka długo szukała miłości. Prawdziwej, opartej na szacunku, lojalności, zaufaniu. Na szczęście przyszła niespodziewanie i zrodziła się z przyjaźni. Kilka tygodni Doda i Emil Stępień wzięli cichy ślub cywilny w rodzinnym Ciechanowie. Kościelny ślub odbył się w Hiszpanii, w miejscu, gdzie Emil poprosił ją o rękę.

„W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem”, napisała ogłaszając cudowną wiadomość za pośrednictwem Instagrama.

Chociaż media dawno sugerowały, że piosenkarkę i producenta filmowego łączy coś więcej, Doda za każdym razem podkreślała, że mają czysto przyjacielską relację. Gwiazda postanowiła ukrywać swój związek w tajemnicy. O powodach poinformowała w oświadczeniu.

„Chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszystkich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko”, podkreślała.

Gdzie i kiedy odbył się ślub Dody?

Kameralna uroczystość dla 50 osób odbyła się w hiszpańskiej Marbelli. Goście zatrzymali się w pięciogwiazdkowym hotelu Villa Padierna Palace. Jak udało się dowiedzieć Faktowi i Super Expressowi, ślub kosztował zakochanych ponad pół miliona złotych.

Suknia ślubna Dody

Panna młoda wyglądała zachwycająco w śnieżnobiałej kreacji z długim trenem! Nie dało się oderwać od niej wzroku.  Doda wyznała, że po części sama ją zaprojektowała. „W oryginalnej wersji nie ma trenu. Szylam go na specjalne zamówienie ale dzięki temu jest jedna na milion i dałam trochę od siebie ;) welon dobrałam tez z zupełnie innej kreacji i tak powstała nietuzinkowa kompozycja ! Także śmiało dziewczyny ! Bądźcie zawsze kreatywne 💪👸🏼”, napisała gwiazda.

Suknia Dody pochodzi kolekcji ślubnej marki Berta. Suknie projektu Balliti można kupić w salonach Madonna w Krakowie, Katowicach i w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej. Jak dało się dowiedzieć Party.pl, suknie ślubne izraelskiej marki mieszczą się w przedziale cenowym od 29 aż do 54 tysięcy złotych!

Jak Doda prezentowała się w sukni ślubnej? Jak wygląda hiszpański hotel, w którym odbyła się uroczystość? Sprawdź! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.