Nicole Kidman, Tom Cruise
Fot. EastNews/Robert Bertoia
o tym się mówi

Syn Nicole Kidman i Toma Cruise'a dołączył do sekty! 

Co na to rodzice?

Monika Katarzyna Krupska 21 września 2018 14:58
Nicole Kidman, Tom Cruise
Fot. EastNews/Robert Bertoia

Czy Connor Cruise zostanie aktorem? To pytanie często zadają zagraniczne media, które bacznie śledzą kariery dzieci gwiazd. Jak się okazuje, syn Nicole Kidman i Toma Cruise'a ma całkiem inny pomysł na siebie, który z pewnością spodoba się jego tacie. Kilka tygodni temu 23-latek dołączył do kościoła Scjentologów, który uznawany jest za sektę... Co na to Nicole? 

Connor Cruise dołączył do Scjentologów

Connor Cruise to adoptowany syn Nicole Kidman i Toma Cruise'a. Aktorzy poznali się na planie filmu Szybki jak błyskawica. Plotki głoszą, że małżeństwo rozpadło się z powodu wyznawanej przez Toma kontrowersyjnej religii. Jednak zanim do tego doszło para zdążyła zaadoptować dwójkę dzieci - urodzoną w 1992 roku Isabell i urodzonego w 1995 roku Connora. 

Jak donoszą zagraniczne media, 23-latek który po rozwodzie rodziców został z ojcem przeszedł na jego religię. Kilka tygodni temu Cruise wyprowadził się ze swojego mieszkania i zamieszkał w siedzibie kościoła w Clearwater. Kidman dobrze wie, z czym wiąże się dołączenie do Scjentologów, ale podobno nie zamierza „walczyć” o syna. Aktorka, która nie ma z nim najlepszych kontaktów, nie chce go podobno ograniczać.

Jak myślcie czy to dobrze, że nie reaguje? Warto przypomnieć, że scjentolodzy są ściśle związani z ezotoryką, a także wierzą, że 75 mln lat temu galaktyczny władca zwany Xenu przywiózł miliardy istot na Ziemię i wysadził je bombami wodorowymi...  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It's good to be back in Madrid!

Post udostępniony przez Connor Cruise (@theconnorcruise)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Off to talk about films. #TIFF18

Post udostępniony przez Nicole Kidman (@nicolekidman)

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?