Z ŻYCIA GWIAZD

Tom Cruise sprzeciwi się sekcie i po pięciu latach spotka z córką?

„Jest już zmęczony tym, że nim rządzą”

Weronika Kostyra 5 lipca 2018 07:30

Kilka lat temu Suri Cruise była najbardziej znanym i rozpieszczonym dzieckiem na świecie. Była też największą ofiarą toksycznego małżeństwa Katie Holmes i Toma Cruise’a. Przyczyną rodzinnego dramatu był Kościół Scjentologiczny, którego oddanym członkiem jest Tom Cruise. Po latach cierpienia bliska załamania nerwowego Kate Holmes rozstała się z mężem i uciekła od sekty.

Suri Cruise spotka się z ojcem?

Od tamtej pory ani ona, ani jej córka nie utrzymują kontaktu z aktorem. Mała Suri ma już 12 lat, a to oznacza, że od pięciu lat nie widziała się z ojcem. Wedle zasad zgromadzenia, osoby, które opuściły „kościół” (jak Katie Holmes i Suri) nie mogą spotykać się z jej członkami, bo prowadzi to do zahamowania ich rozwoju duchowego. Tom Cruise jest jednym z bardziej znanych i oddanych wyznawców sekty. Pojawiły się nawet plotki, że Tom Cruise ma zamiar z tego powodu wystąpić z szeregów scjentologów, jednak do tej pory informacja ta nie potwierdziła się.

Sama Katie Holmes nie zabraniała mu nigdy spotkań z Suri. W czasie rozwodu zastrzegła jednak, że Tom nie może próbować przekonać córki do swojej wiary. To sprawiało, że był rozdarty, chciał spędzać czas z Suri, ale na każdym kroku czuł, że jest »wrogiem«, bo tak traktowali ją jego najbliżsi z kościoła”, tłumaczyła Maureen Orth, autorka obszernego reportażu o tajemnicach Cruise’a w Vanity Fair.

Po pięciu latach postanowił jednak przełamać wszystkie ograniczenia i w końcu spotkać się z Suri. „Tom jest lojalnym scjentologiem, więc kiedy przywódcy kościoła powiedzieli mu, że nie może widywać Suri, nie sprzeciwił im się. Ale Tom jest już zmęczony tym, że nim rządzą. Musiał obserwować z daleka, jak Suri wyrastała na uroczą młodą damę i żałuje, że nie mógł być wtedy przy niej. Żałował, że nie był tam, by patrzeć, jak Suri zdmuchuje świeczki przez ostatnie pięć lat. Właśnie wtedy zaczął zbierać prawników, żeby znaleźć sposób, żeby ją znowu zobaczyć”, podaje magazyn Star.

Katie Holmes nie jest zachwycona obrotem spraw, jednak zdążyła już pozbierać się po traumie związku z aktorem. Odnalazła szczęście u boku Jamiego Foxxa. Ma także bardzo silną więź z córką i ufa jej. „Katie wpadła w szał, kiedy po raz pierwszy dowiedziała się o planach Toma. Ale powoli przekonuje się do tej decyzji. Suri bardzo tęskni za ojcem, a Katie chce tego, co jest dla niej najlepsze. Tom zapewnił ją, że nie wprowadzi córki do swojej religii, a Katie zaczyna mu wierzyć”, zdradził informator magazynu. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.