ewa krawczyk komentuje odcinek uwagi
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Syn Krzysztofa Krawczyka w programie „Uwaga!”. Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala komentują reportaż

„Sprawa wyjaśni się na drodze prawnej”

Aleksandra Andrzejak 14 maja 2021 08:57
ewa krawczyk komentuje odcinek uwagi
Fot. East News

Krzysztof Krawczyk Junior był bohaterem programu Uwaga!. Opowiedział o swojej trudnej sytuacji życiowej i przykrych doświadczeniach. Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala komentują reportaż. Te słowa ranią.

Krzysztof Krawczyk Junior w programie Uwaga!

Krzysztof Krawczyk Junior ma 48 lat i jest jedynym synem Krzysztof Krawczyka. Jego mamą była również nieżyjąca już wokalistka Halina Żytkowiak. Z Ewą Krawczyk artysta nie doczekał się dzieci. Para zaadoptowała i wychowała trzy siostrzenice kobiety. Krzysztofa z synem łączyły trudne relacje. Podobno mężczyzna chciał pogodzić się z ojcem, jednak na drodze do pojednania stanęła żona wokalisty. 

W materiale dla Uwagi! Krzysztof Krawczyk Junior wyznał, że już od wielu lat żyje w skrajnym ubóstwie, a utrzymuje się jedynie z renty. Mężczyzna mieszka w niewielkim i bardzo zagraconym pokoiku w mieszkaniu, które dzieli z wujostwem. W domu jest alkohol i dochodzi do awantur. Syn piosenkarza ma założoną niebieską kartę.

„Krzysztof dzwoni i mówi: coś się stało, wyszedłem z domu… No i zjawił się tutaj. Zobaczyłem, że ma strasznie rozwalone ramię i twarz” – zdradził Krzysztof Cwynar.

Zobacz także: Ewa Krawczyk opowiedziała o relacji z synem męża. Prawda wyszła na jaw!

syn krzysztofa krawczyka chcial sie pogodzic z ojcem
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca przy trumnie, Grotniki, 10.04.2021 rok

Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala komentują reportaż o synu Krzysztofa Krawczyka

W reportażu dla Uwagi! padło wiele przykrych słów w stosunku do Ewy Krawczyk. Super Express poprosił żonę wokalisty o komentarz. „Nie będę komentowała dokumentu TVN z udziałem Krzysztofa juniora, ponieważ z tego, co wiem, był on nakręcony w styczniu tego roku, jak żył mój mąż. Gdyby Krzysztof to widział, to by się załamał” – powiedziała Ewa.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk Junior znęcał się nad żoną? „Bił mnie, dopóki nie mogłam chodzić”

ewa krawczyk o wywiadzie syna meza w uwadze
Fot. Piotr Molecki/East News

Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala na mszy pogrzebowej Krzysztofa Krawczyka, Łódź, 10.04.2021 rok

Tabloid poprosił o komentarz również Andrzeja Kosmalę. Zapowiedział, że cała sytuacja zostanie wyjaśniona na drodze prawnej. „Junior jest zmanipulowany przez złych ludzi. Robi to, co oni chcą, by robił i mówił. Sprawa się wyjaśni na drodze prawnej. Jeśli chodzi o pogrzeb, to Krzysztof stał koło mnie. Powiedziałem do niego, żeby pożegnał się z ojcem i on to zrobił. Dotknął trumny. Dzisiaj Ewa rozmawiała z Krzysiem. Chce, by ich relacje były jak najlepsze. Próbuje z nim rozmawiać i dojść do porozumienia” – skomentował Kosmala. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.