Sylwia Wysocka wyszła ze szpitala. Jak się czuje aktorka?
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Sylwia Wysocka przeżywa kolejny dramat. Aktorka traci wzrok

„Jestem pod opieką jednego z najlepszych szpitali okulistycznych”

Olga Figaszewska 22 czerwca 2021 11:15
Sylwia Wysocka wyszła ze szpitala. Jak się czuje aktorka?
Fot. AKPA

Na początku maja Sylwia Wysocka trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Gwiazda seriali Na Wspólnej i Plebanii została brutalnie pobita. Aktorka zmaga się z silnym bólem fizycznym i psychicznym. Nie poddaje się i walczy o powrót do zdrowia. Niestety okazało się, że to nie koniec dramatu. Sylwia Wysocka ma problem ze wzrokiem.

Sylwia Wysocka walczy o powrót do pełni sił

Popularna i lubiana aktorka walczy o powrót do pełni sił. Kilka miesięcy temu przeżyła dramatyczne chwile. W wyniku pobicia ma złamany kręgosłup, rękę, kość piszczelową...

„Ból jest tak straszny, że chce mi się krzyczeć. Przyjmuję silne leki przeciwbólowe, bez których obecnie nie funkcjonuję”, mówiła w jednym z wywiadów dla Super Expressu. Gwiazda z trudem porusza się o kulach i zażywa leki przeciwbólowe. Jej stan zdrowia nie pozwala na to, by szybko wróciła do pracy. W dodatku Sylwia Wysocka miała wchodzić na plan nowej produkcji.

Zobacz też: Sylwia Wysocka o pobicie oskarżyła partnera. Wyciekły szokujące szczegóły zdarzenia

Sylwia Wysocka
Fot. AKPA

Sylwia Wysocka ma problem ze wzrokiem

Teraz pojawiły się kolejne komplikacje. Aktorka od dwóch tygodni praktycznie nie widzi na lewe oko, ma problemy z pisaniem i czytaniem. Jak podaje Super Express nie wiadomo, czy to uraz po brutalnym pobiciu czy powikłania po niedawnym zabiegu.

Przed pobiciem Sylwia Wysocka poddała się wycięciu nowotworu złośliwego z policzka. Niezagojona jeszcze rana w wyniku zadanych obrażeń została dodatkowo poddana podrażnieniu. Lekarze starają się ustalić, co doprowadziło do problemów aktorki ze wzrokiem.

„Mogę powiedzieć tylko tyle, że obecnie jestem pod opieką jednego z najlepszych warszawskich szpitali okulistycznych przy ulicy Marszałkowskiej i mam nadzieję na poprawę”, mówiła w rozmowie z Super Expressem.

Mamy nadzieję, że Sylwia Wysocka szybko wróci do pełni sił. Życzymy dużo zdrowia. 

Sprawdź też: Sylwia Wysocka walczy o odzyskanie sprawności po pobiciu. Jak się czuje aktorka?

Sylwia Wysocka
Fot. Podlewski/AKPA

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.