Sylwia Peretti, Viva! 20/2023
Fot. Olga Majrowska
Z życia gwiazd

Sylwia Peretti wspomina ostatnie święta z synem. Te słowa wyciskają łzy z oczu...

„Tak bardzo na ciebie czekają”

Marta Nawacka 5 grudnia 2023 11:00
Sylwia Peretti, Viva! 20/2023
Fot. Olga Majrowska

Ostatnie miesiące były dla Sylwii Peretti niezwykle trudne... Celebrytka znana między innymi z programu „Królowe życia” pożegnała swojego jedynego syna, który zginął tragicznie w wypadku samochowodym. Cierpiąca matka opublikowała na swoim profilu na Instagramie wspomnienie ostatnich świąt spędzonych z Patrykiem. Zapewniła także, że zamierza kontynuować tradycję, którą zapoczątkował.

Sylwia Peretti straciła syna. Wspomina ostatnie wspólne święta

Dla znacznej większości z nas święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który spędzamy z najbliższymi. Nic więc dziwnego, że może on być bardzo bolesny dla tych, którzy niedawno stracili ludzi, którzy kochali... W tym gronie znalazła się Sylwia Peretti, która parę miesięcy temu straciła jedynego syna. Patryk zginął tragicznie w wypadku samochodowym, a jego mamie w dalszym ciągu trudno pogodzić się z tym, że już nie zobaczy ukochanego jedynaka. Na swoim profilu w mediach społecznościowych celebrytka podzieliła się wzruszającym wspomnieniem ostatnich świąt, jakie razem spędzili. Trudno powstrzymać łzy...

Czytaj też: Filip Chajzer w tragicznych okolicznościach stracił syna. Wrócił wspomnieniami do jego pożegnania

Sylwia Peretti z synem
Fot. Instagram @sylwia_peretti

Sylwia Peretti z synem Patrykiem

Sylwia Peretti o ostatnich świętach z synem. Zamierza kontynuować tradycję

Nadchodzące święta będą pierwszymi, jakie Sylwia Peretti spędzi bez swojego syna. Na Instagramie podzieliła się niezwykle wzruszającym wpisem z zeszłego roku, kiedy spędzali ten czas razem. Patryk był wówczas przebrany za świętego Mikołaja i w tym stroju rozdawał prezenty dzieciom z domu dziecka. „Gdy łza wzruszenia zamienia się miejscem z łzą rozpaczy, przychodzi refleksja... i myśl o Mikołaju. Mam w głowie pytanie: Synek, jak mam to zrobić bez ciebie? Nie uzyskałam odpowiedzi. Mam jedynie te listy, od istot, które tak bardzo na ciebie czekają… Nie zawiodę ich, jesteśmy jednością”, napisała.

Dalej Sylwia Peretti zwróciła się bezpośrednio do ukochanego syna. „Patryk, dopóki żyję, będziemy razem tworzyć dobro. Wiem na pewno, że gdybyś tu był, nie zawiódłbyś ich, mało tego - byłbyś zły, gdybym nie miała siły tego udźwignąć. Dlatego głównie dla ciebie, ale i dla dzieciaków, mając cię w sercu, zrobię to. Są naszą częścią. Nigdy nie przestanę być dobrym człowiekiem. Piąty rok z rzędu #paczkaperetki jest do Waszej dyspozycji. Własnoręcznie napisane listy od dzieci z domu dziecka czekają na realizację, będą wysyłane losowo. Chętnych do wzięcia udziału, proszę o zgłaszanie się w wiadomościach prywatnych”, czytamy na Instagramie celebrytki.  

Zobacz także: Grażyna Szapołowska nie kryje smutku. Powiedziała co dalej z jej karierą

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.