Sopot, koń
Fot. Materiały prasowe
WYDARZENIA

FEI Nations Cup of Poland Lotto CSIO 5* Sopot, czyli Światowa Super Liga Jeździecka pierwszy raz w Polsce!

Nie może Was tam zabraknąć!

Damian Duda 12 czerwca 2018 16:00
Sopot, koń
Fot. Materiały prasowe

Osiem najlepszych drużyn świata: USA, Niemcy, Francja, Belgia, Włochy, Hiszpania, Szwecja zmierzą się z Polakami w niedzielnym Pucharze Narodów, który będzie transmitowany przez 12 stacji telewizyjnych w 92 państwach. Sopot awansował do ścisłej czołówki Pierwszej Dywizji Super Ligii ośmiu miast na świecie. Do tej pory tego typu imprezy odbywały się w: Rzymie, Paryżu, Dubaju, Monte Carlo czy Miami. 65 czołowych jeźdźców ze światowego rankingu rywalizować będzie w 11 konkursach indywidualnych przez 4 dni.

Pula nagród wynosi ponad 2 mln PLN. Na listach startowych zobaczymy medalistów olimpijskich, m.in. Michaela Whitakera, Laurę Kraut, Cian o'Conor, jak również światowe sławy, nie tylko jeździeckiego formatu. W oficjalnej ekipie amerykańskiej wystartuje amazonka i modelka Jessica Springsteen, córka Bruce'a Springsteena.

Poza wielkim sportem na sopockiej plaży w sobotę 16 czerwca o zachodzie słońca będziemy mogli podziwiać niezwykłe widowisko konne w wykonaniu francuskiego duetu Gonzales Horse Show. Natomiast podczas zawodów inscenizację Husarii najsłynniejszej i najskuteczniejszej formacji wojskowej w dziejach kawalerii.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?