Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska o swoim związku
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Jak wyglądali Borys Szyc i jego ukochana, gdy się poznali? Mamy ich zdjęcie sprzed 17 lat!

Poznajecie?

Rafał Kowalski 27 sierpnia 2018 14:01
Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska o swoim związku
Fot. East News

Siedemnaście lat temu spotkali się pierwszy raz i od razu między nimi zaiskrzyło. Borys Szyc i Justyna Nagłowska, o których mowa, nie od razu jednak byli ze sobą. Para co prawda zakochała się w sobie, ale przez zapracowanie młodego aktora, relacja szybko się zakończyła. Justyna, która była wtedy 21-letnią asystentką Krystyny Jandy, musiała poczekać ponad dekadę zanim Szyc znów się do niej odezwał… Dziś tworzą szczęśliwy związek i wspominają to, jak wyglądali w chwili pierwszego poznania.

Stare zdjęcie Borysa Szyca z ukochaną

Z okazji piątej rocznicy związku Justyna Nagłowska opublikowała w sieci fotografię sprzed lat. „Mam to zdjęcie od dawna, ale czuję, że dziś jest dobry moment, żeby je Wam pokazać. To my 17 lat temu, kiedy zakochaliśmy się w sobie po raz pierwszy… Dwa fajne dzieciaki. Potem, każde z nas żyło osobno, na milion sposobów do momentu, kiedy 5 lat temu stanęliśmy znów twarzą w twarz. Teraz kochamy się jak dorośli, ale wygłupiamy i rozśmieszamy jak dawniej i to jest najpiękniejsze i najcenniejsze. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Przeszliśmy razem sporo trudnych chwil, które bardzo nas wzmocniły”, napisała w sieci ukochana aktora.

W lutowym wywiadzie dla magazynu Pani Borys Szyc nazwał i wymienił po kolei trudne chwile, które miała na myśli Justyna Nagłowska. „Poznałem ją w trudnym momencie życia. Rozwodziła się, oboje mamy dzieci. Do tego doszła moja choroba alkoholowa, z którą się zmagałem. Poszliśmy na terapię, bo bardzo zależało nam na związku. Nie znam wielu par, które przeszły tak dużo w tak krótkim czasie, tak diametralnie zmieniając swoje życie i sprawdzając się w ekstremalnych sytuacjach. A my przetrwaliśmy!”, opowiadał aktor w miesięczniku.

Tym bardziej cieszymy się, że mimo przeciwności losu para tworzy dziś zgrany związek. Przypadek Borysa i Justyny udowadnia, że wszystko jest możliwe a scenariusz na życie nie zawsze jest pod naszą kontrolą. Może to i lepiej… Dzięki temu można się miło zaskoczyć!  

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.