Małgorzata Rozenek-Majdan, Stanisław Kostrzewski, tata Rozenek
Fot. Instagram @m_rozenek
O NIM JEST GŁOŚNO

Ojciec Małgorzaty Rozenek-Majdan: „Jestem ten najgorszy”. Oberwało się również córce!

Stanisław Kostrzewski ujawnił, jakim jest dziadkiem

Konrad Szczęsny 29 lipca 2020 17:44
Małgorzata Rozenek-Majdan, Stanisław Kostrzewski, tata Rozenek
Fot. Instagram @m_rozenek

Odkąd Henio Majdan pojawił się na świecie 10 czerwca tego roku, jest w centrum zainteresowania mediów oraz internautów, podobnie jak jego bliscy. Tym razem w wywiadzie o roli dziadka opowiedział ojciec Małgorzaty Rozenek-Majdan. Stanisław Kostrzewski przy okazji... wbił żartobliwą szpilę swojej córce!

Stanisław Kostrzewski: jakim jest dziadkiem? Ojciec Małgorzaty Rozenek-Majdan o wnukach

Były skarbnik PiS przyznał, że jest w domu osobą, która do procesu wychowawczego podchodzi bardzo racjonalnie. Choć kocha swoje wnuki, nie daje sobie wejść na głowę. 

„Ja jestem jedyny w tej rodzinie, który podchodzi racjonalnie do wszystkich spraw. Małgosia dużo mówi, ale rozpieszcza i dzieci, i psy. Żona tak samo. Ja jeden potrafię przytrzymać, więc to jest dosyć ciężka rola, bo wszyscy wiedzą, że jeżeli coś dobrego ma się zadziać w rodzinie, to Małgosia, moja żona, syn. A jak trzeba coś... No to ojciec. I w tym momencie ja zawsze jestem ten najgorszy”, stwierdził żartobliwie Stanisław Kostrzewski w rozmowie z Fakt24.pl.

Dodał, że jest bardzo zaangażowanym dziadkiem i gdy tylko córka o coś go poprosi, nie waha się ani chwili, by jej pomóc.

„Kiedy tylko Małgosia sobie życzy, ja wsiadam, jadę, z dziećmi siedzę. Zresztą dzieci uwielbiają być z nami, bo ja tam różne rzeczy wymyślam”, zwierzył się ojciec prezenterki.

Ojciec Małgorzaty Rozenek-Majdan będzie chrzestnym Henia

Przyznał również, że zostanie ojcem chrzestnym najmłodszego wnuka. „Małgosia nie wyobraża sobie, by było inaczej”, wyjaśnił w wywiadzie Stanisław Kostrzewski.

Przypomnijmy, że podobnie było w przypadku dwóch poprzednich synów gwiazdy TVN z Jackiem Rozenkiem: 14-letniego Stanisława i 10-letniego Tadeusza. Ich chrzestną jest zaś jego małżonka i matka prezenterki, Zofia Kostrzewska.

Kim jest ojciec Małgorzaty Rozenek-Majdan? Przez długie lata był związany z Prawem i Sprawiedliwością. Pełnił w partii rolę skarbnika. Był również głównym doradcą Jarosława Kaczyńskiego w sprawach gospodarczych.

Jak widać jednak, z wiekiem postanowił zrezygnować z kariery politycznej na rzecz rodziny.  

Małgorzata Rozenek-Majdan na zdjęciu z rodzicami, Stanisławem i Zofią oraz bratem Michałem:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rozmawiam z moją Mamą kilka razy dziennie. Połowę tego czasu kłócimy się na maksa 😂 moja Mama zawsze wie lepiej, co powinnam: założyć, powiedzieć, zrobić 😂 z reguły ma rację😂😂😂 czym denerwuje mnie jeszcze bardziej 🤣 nigdy nie była typem Mamy bezrefleksyjnie zachwycającej się swoją córką, ale zawsze przez całe moje życie była typem wspierającym i towarzyszącym w każdej złej i pięknej chwili. Wie o mnie wszystko😁 nawet jak robiłam coś, o czym wiedziałam, że jej się nie spodoba i by mi zabroniła, to nie mówiłam przed, ale już po musiałam, bo inaczej bym się udusiła tajemnicą😂😂😂 Pomagała mi uporać się z różnymi rolami w moim życiu: córki, siostry, żony (nie raz🤣) a w końcu mamy 😁 dzięki Niej (i Tacie oczywiście) zawsze byłam silna ich miłością, pewna siebie, ich wiarą w moją wartość i szczęśliwa, beztroską dzieciństwa jakie z bratem mieliśmy😁 Każda Mama jest najlepsza na świecie, ale moja, to już prawdziwy Top 😂😂😂 wszystkim Mamom świata i mojej Teściowej ❤️ należy się dziś ogromny ukłon i podziękowania za to, że jesteście ❤️❤️❤️ DZIĘKUJEMY ❤️❤️❤️ na zdjęciu jestem z Mamą, tatą i bratem ❤️ bo rodzina jest najważniejsza 💪😘❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Rodzina to dla Małgorzaty Rozenek-Majdan ogromna wartość:

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.