Piotr Fronczewski skomentował doniesienia o stanie zdrowia
Fot. Michal WARGIN/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

W jakim stanie jest Piotr Fronczewski? Aktor skomentował ostatnie doniesienia

„Czuję się tak jak wszyscy w tej pięknej rzeczywistości”

Ksenia Krasko 31 stycznia 2021 11:01
Piotr Fronczewski skomentował doniesienia o stanie zdrowia
Fot. Michal WARGIN/East News

Kilka dni temu sieć obiegła wiadomość, że Piotr Fronczewski zmaga się z problemami ze zdrowiem. Ta informacja zmartwiła fanów lubianego aktora, ponieważ już wcześniej mówił o dolegliwościach, z jakimi musi się mierzyć. Okazuje się jednak, że gorszy stan to jedynie plotki, a sam Piotr Fronczewski odniósł się do nich podczas rozmowy z jednym z portali.

Stan zdrowia Piotra Fronczewskiego

Piotr Fronczewski jeszcze w 2019 roku przyznał w rozmowie z Michałem Figurskim, że cierpi na arytmię oraz napadowe migotanie przedsionków. „Nie wiedziałem, którędy mi serce wyskoczy”, mówił w wywiadzie. W ubiegłym roku przeszedł również skomplikowaną operację biodra, po której niezbędna była rehabilitacja.

O kolejnych problemach zdrowotnych Piotra Fronczewskiego informował tygodnik Na Żywo. „Skorzystał z kilku zabiegów w Konstancinie, ale całego procesu nie dokończył przez powszechną izolację. Wtedy z pomocą pospieszyła żona Ewa. Nagrała ćwiczenia i zabiegi kontynuowali tygodniami w domu”, przekazała osoba z jego bliskiego otoczenia.

Jak ujawniono, aktor powinien przejść operację drugiego biodra, ale nie chce iść do szpitala, aby nie narazić się na zakażenie koronawirusem. „Nic dziwnego. Piotrek jest w grupie ryzyka. Uważa, by nie zachorować”, donosiło Na Żywo, powołując się na słowa informatora.

Piotr Fronczewski odniósł się do tych doniesień podczas rozmowy z portalem Plejada. „To są jakieś zupełnie abstrakcyjne, parodyjne konfabulacje. Nie ma w tym cienia prawdy, to wszystko jest jakimś bełkotem”, stwierdził. „Czuję się tak jak wszyscy w tej pięknej rzeczywistości. Na razie jakoś się trzymam. Resztką wyobraźni, że tak można powiedzieć”, dodał w odpowiedzi na pytanie o samopoczucie.

Słowa aktora może potwierdzać fakt, że właśnie wziął udział w nowym projekcie Daniela Rusina, który znany jest szerzej jako Reżyser Życia. Piotr Fronczewski zagrał w produkcji Ten film jest dla mężczyzn, która ma zwrócić uwagę na fakt, że mężczyźni często ignorują choroby, jakie im grożą. Film dostępny jest na portalu YouTube. 

Źródło: Plejada, WP

Piotr Fronczewski w 2017 roku

Piotr Fronczewski 2017 rok
Fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?