Kora, Olga Jackowska, Viva! styczeń 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

O jej chorobie mówili wszyscy. Jaki jest stan zdrowia Kory?

Głos zabrała agentka gwiazdy

Gabriela Czernecka 13 czerwca 2018 08:56
Kora, Olga Jackowska, Viva! styczeń 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Walka Kory z chorobą nowotworową była naprawdę wyczerpująca, ale artystka pod koniec ubiegłego roku czuła się już lepiej, a wyniki jej badań napawały optymizmem. Niedawno informację o stanie zdrowia gwiazdy potwierdził jej mąż Kamil Sipowicz, który zapowiedział jej powrót na scenę. Niestety do dziś Kora nie dała żadnego koncertu. Fani zaniepokojeni długą nieobecnością artystki w mediach, pytają jaki jest stan jej zdrowia. 

Kora: stan zdrowia artystki

Już pod koniec ubiegłego roku gwiazda szykowała się do powrotu na scenę. Wówczas Kora miała wraz z  mężem poprowadzić warsztaty piosenki na festiwalu Stacja Literatura w Stroniu Śląskim. Niestety artystka odwołała je w ostatniej chwili z powodu kłopotów ze zdrowiem. Zaledwie miesiąc później do mediów podano informację, że Kora czuje się już lepiej, a co więcej, pracuje nad materiałem na płytę!

Na początku marca tego roku menedżerka gwiazdy Katarzyna Litwin, w rozmowie z Faktem, zdradziła więcej szczegółów dotyczących planów artystki. Wówczas okazało się, że Kora nie tylko pracuje nad nową płytą, ale myśli o powrocie na scenę! 

„Są plany by Kora zagrała kilka koncertów w dwóch miastach w Polsce – na północy i na południu. Wszystko po to by nie męczyć artystki wojażami po Polsce i oszczędzać jej siły, bo trasa koncertowa jest bardzo męcząca. Kora już swoje się najeździła. Jak ktoś będzie chciał jej posłuchać, wybierze sobie jedno z dwóch miast, do których mu bliżej”, powiedziała.

Kiedy Kora zagra koncert?

Fani zniecierpliwieni oczekiwaniem na ogłoszenie koncertu gwiazdy zaczęli zastanawiać się, czy opóźnianie podania tego terminu nie wiążę się przypadkiem z pogarszającym się zdrowiem Kory. Menadżerka gwiazdy skomentowała te doniesienia w rozmowie z Twoim Imperium: „Kora czuje się bardzo dobrze. Jest wypoczęta. Była na długim urlopie”, mówi Katarzyna Litwin i ujawnia kolejne szczegóły powstawania płyty gwiazdy.

„Do studia nagraniowego zamierza wejść w połowie lipca. Koncerty będą potem. Na razie konkretów podać nie mogę, bowiem wszystko zależy od Kory”, mówi. To z pewnością świetna wiadomość dla fanów gwiazdy, którzy już nie mogą się doczekać, by zobaczyć swoją idolkę na scenie! 

Kora urodziny
Fot. East News

Kora, Olga Jackowska, Viva! styczeń 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…