Piotr Adamczyk, VIVA! październik 2019
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Tak wyglądał ślub Piotra Adamczyka. Jego żona opublikowała prywatne zdjęcia

W ten sposób świętowali pierwszą rocznicę

Konrad Szczęsny 1 lipca 2020 12:47
Piotr Adamczyk, VIVA! październik 2019
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM

To był wyjątkowy dzień! Piotr Adamczyk wziął ślub rok temu. Z okazji pierwszej rocznicy jego żona, Karolina Szymczak, opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z uroczystości. To pierwsza taka fotografia, ponieważ przez długi czas zakochani trzymali informacje na ten temat w tajemnicy...

Ślub Piotra Adamczyka - jak wyglądał? Zdjęcie z uroczystości

Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie 29 czerwca zeszłego roku. Uroczystość odbyła się jednak z dala od medialnego zgiełku i błysku fleszy. Owiana była tajemnicą do tego stopnia, że do dziś próżno było szukać zdjęć z tego wyjątkowego dla Piotra Adamczyka i Karoliny Szymczak dnia. Jednak z okazji pierwszej rocznicy ślubu ukochana aktora opublikowała na swoim Instagramie osobistą fotografię. 

Na pierwszej wraz z mężem skaczą w górę. Zostało wykonane w trakcie jednej z ich wspólnych podróżny. Szczególne jest natomiast to drugie: widzimy na nim wyjątkowy moment, gdy para trzyma się za dłonie, być może tu po nałożeniu obrączek. To pierwsze zdjęcie ze ślubu, jakie którekolwiek z nich opublikowało.

„Pierwsze koty za płoty. „Małżeństwo jest dwukierunkową ulicą będącą̨ ciągle w budowie”, podpisała fotografie wzruszona Karolina Szymczak.

Fani składają gratulacje z okazji rocznicy ślubu Piotrowi Adamczykowi i Karolinie Szymczak

Pod zdjęciami zaroiło się od życzeń i gratulacji. Internauci podkreślają, że Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak stanowią wyjątkowo dobraną i piękną parę.

„Wszelkiego dobra oraz wszystkiego co się szczęściem zwie zdrówka pomyślności spełnienia najskrytszych marzeń oraz aby gwiazdka pomyślności nigdy państwa nie opuściła”, napisała jedna z fanek. „Gratuluję. Kibicuje i bardzo sie cieszę. Życzę wam szczęścia...Duzo miłości....”, dodał ktoś inny. „Wszystkie najlepszego na dalsze lata dla Was <3”, życzyła trzecia. „Trochę przez przypadek do Pani zajrzałem i myślę, że jest Pani bardzo pozytywną i ciepłą osobą. Dużo szczęścia dla Pani i Państwa”, zwierzył się trzeci internauta.

Kim jest Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka?

Karolina Szymczak ma 29 lat. Jest więc młodsza od aktora o 19 lat. Zawodowo zajmuje się modelingiem.  W 2013 roku zaprezentowała swoje wdzięki w pełnej krasie na łamach amerykańskiej edycji „Playboya”. Ma na koncie również kilka ról, m.in. w filmie „Hercules” produkcji amerykańskiej, jak również w „Polityce” Patryka Vegi oraz „Gwiazdach” i „Diablo. Wyścig o wszystko”. 

Jest absolwentką jednej z wrocławskich uczelni. W zeszłym roku została magistrem na kierunku big data, digital marketing and trend watching. Żona Piotra Adamczyka potwierdziła w mediach społecznościowych, że otrzymała dyplom anglojęzyczny.

O jej związku z Piotrem Adamczykiem wiadomo niewiele. Pierwsze informacje, że aktor znany m.in. z „Karola, człowieka, który został papieżem” jest zakochany, pojawiły się w listopadzie 2018 roku. Jednak zdjęcie zamieszczone przez Karolinę Szymczak w grudniu 2018 roku sugerowałoby, że ich związek trwa od... grudnia 2016 roku. Ślub pary odbył się natomiast w ścisłej tajemnicy, 29 czerwca 2019 roku.

Zakochanym życzymy kolejnych lat w szczęściu i miłości!  

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak świętowali pierwszą rocznicę ślubu 29 czerwca 2020 roku:

Ten post sugeruje, że aktor i modelka zaczęli być parą w grudniu 2016 roku:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„You are, and always have been, my dream”❤️#2years #anniversary #togetherisbetter #lovehim

Post udostępniony przez Karolina Szymczak (@karolina.szymczak)

Tak Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak spędzali tegoroczne Walentynki:

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak rzadko publikują w sieci wspólne zdjęcia:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.