Jennifer Lawrence
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Odważne wyznanie Jennifer Lawrence: „Panicznie boję się…”

Aktorka znów szokuje!

Gabriela Czernecka 13 marca 2018 11:30
Jennifer Lawrence
Fot. East News

Jennifer Lawrence słynie z tego, że nawet podczas wywiadów, zawsze mówi to, co myśli. Choć uznawana jest obecnie za jedną z najlepiej zarabiających aktorek młodego pokolenia, jej życie nie obywa się bez skandali. W rozmowie z The Sun aktorka Czerwonej Jaskółki po raz kolejny zdobyła się na odważne wyznanie.

Wpadki Jennifer Lawrence

Jej kariera rozwinęła się w zastraszającym tempie. Aktorka znana z takich filmów jak Poradnik pozytywnego myślenia, Igrzyska śmierci, Mother!, czy z najnowszej produkcji Czerwona jaskółka, cieszy się ogromną popularnością. Wraz z rosnącym zainteresowaniem rośnie także liczba skandali i wpadek z jej udziałem. 

W 2012 roku podczas odbierania nagrody za film Poradnik pozytywnego myślenia jej dwuczęściowa sukienka od Diora… rozdzieliła się, gdy gwiazda przeciskała się między gośćmi po odbiór statuetki. Rok później podczas Oscarów zaliczyła kolejną wpadkę, tym razem przewracając się w drodze po Oscara. W 2014 roku w wyniku hakerskiego ataku na jej skrzynkę mejlową, do sieci wyciekły nagie zdjęcia aktorki. Wówczas do Jennifer Lawrence przypięto łatkę kobiety „rozwiązłej”.

Jennifer Lawrence o seksie

Gwiazda długo starała się walczyć z tym, jak się ją postrzega. Najnowszy wywiad Jennifer rozwiewa jednak wszelkie wątpliwości. W rozmowie z The Sun Lawrence wyznała, że właściwie to ona… nie lubi seksu.

Może lubię o tym dużo mówić, ale to nie znaczy, że to faktycznie robię

Aktorka twierdzi, że nie stanowi on dla niej przyjemności. Oczywiście wyraziła to w sposób bardzo dosadny: „Kiedy mówię, że mam ochotę na ku***a, wcale nie mam tego na myśli. Prawda jest taka, że gdy patrzę na swoją seksualną przeszłość, to zawsze uprawiałam seks tylko ze swoimi chłopakami. Może lubię o tym dużo mówić, ale to nie znaczy, że to faktycznie robię”, powiedziała w rozmowie z The Sun

Jennifer Lawrence wyznała także, że panicznie boi się zarazków (jest mizofobką). To jednak nie wszystko:  „Oprócz tego jestem germanofobką. Ku***y są niebezpieczne! Na szczęście do tej pory udało mi się nie złapać żadnej choroby przenoszonej droga płciową ”, mówi. 

Jennifer Lawrence zakochana?

Jennifer Lawrence skomentowała także co się dzieje obecnie  w jej życiu prywatnym. Przypomnijmy, że jesienią ubiegłego roku aktorka rozstała się ze swoim partnerem, reżyserem Darrenem Aronofskim. Niedawno pojawiły się plotki, że gwiazda spotyka się z Bradem Pittem.

Teraz aktorka wprost mówi, jak jest naprawdę: „Nie jestem w związku. Wyjaśnijmy sobie to, nie uprawiałam seksu od bardzo dawna”, powiedziała, potwierdzając tym samym, że nie sypia z ludźmi, z którymi się nie spotyka. Tym samym ucięła też plotki o tym, że spotyka się z Bradem Pittem. 

To jednak nie znaczy, że aktorka nie zamiesza szukać swojej drugiej połówki. Teraz jej kariera jest w pełnym rozkwicie, ale mimo wielu obowiązków zawodowych Jennifer Lawrence mówi: „Chciałabym być w związku, ale wiesz, to wcale nie jest takie łatwe”. Czy jej marzenie niebawem się spełni?  

Czerwona jaskółka, Jennifer Lawrence, Imperial Cinepix
Fot. Imperial Cinepix

Oscary 2018: Jennifer Lawrence
Fot. East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.