Co na to królowa Elżbieta II?

Gabriela Czernecka 1 maja 2018 12:04

Aatish Taseer zdobył się na odważne wyznanie.Przez jakiś czas dziennikarz spotykał się z kuzynką księcia Williama i księcia Harry'ego, Lady Gabriellą Windsor. Teraz postanowił wyjawić, jak tak naprawdę wygląda życie rodziny królewskiej. W rozmowie z Vanity Fair ujawnia sekrety brytyjskiej rodziny królewskiej! Elżbieta II nie będzie zadowolona...

Aatish Taseer i księżniczka Gabriela Windsor

Aatish Taseer i Lady Gabriela Windsor spotykali się przez trzy lata. Nie wiadomo dlaczego mężczyzna zdecydował się na takie wyznanie, ale z pewnością była ukochana, jak i sama królowa, nie pozostawią tego bez komentarza. Dziennikarz w obszernym artykule dla Vanity Fair wyjawił tajemnice rodziny królewskiej. Już same jego randki z księżniczką Gabriellą są zaskakujące!

Aatish mówi wprost: „Pływałem nago w basenie królowej Elżbiety i łykałem tabletki ekstazy w zamku Windsor”. Takich słów nikt się nie spodziewał, zwłaszcza, że wszyscy myśleli, że związek pary zakończy się ślubem. Zakochani z dnia na dzień rozstali się, ale do tej pory nie wiadomo dlaczego. Mówiono, że głównym powodem zakończenia ich relacji był fakt, że dziennikarz nie chciał wieść życia w świetle reflektorów. Czyżby zmienił zdanie? Na to wygląda...

Sekrety z życia brytyjskiej rodziny królewskiej

Mężczyzna bardzo szczegółowo opisuje swój związek z księżniczką. Postanowił wyjawić nawet, jak mieszka się w Pałacu Kensington. Aatish swój pobyt w pałacu nazywa "szalenie przygnębiającym: „Przypominał coś między szpitalem wojskowym a domem starców. Wszyscy słynni mieszkańcy Pałacu - księżniczka Margaret i księżna Diana - zmarli, a ci, którzy pozostali - drobni monarchowie i sekretarze pałacu, żyli w swoim długim, zimnym cieniu”, pisze dla Vanity Fair.

Pozostałe pomieszczenia, za które królowa płaci czynsz zajmują pozostali (mniej znani) przedstawiciele royal family. Dziennikarz twierdzi, że sprawiają oni wrażenie osób, które nieustannie obawiają się, że ktoś może ich wyrzucić. Co więcej twierdzi, że Kate i William nie do końca sami podjęli decyzję, by tam zamieszkać, a raczej w pewien sposób nakierowano ich, by to właśnie tam się urządzili. Dlaczego? Podobno para ma unowocześnić to miejsce i sprawić, by było bardziej przyjazne.

Jak na te informacje zareagowała królowa Elżbieta II? Z pewnością nie najlepiej bowiem ujawnianie sekretów rodziny królewskiej to największe faux pas jakie można popełnić wobec królowej i członków jej rodziny. To jednak nie znaczy, że brytyjska rodzina królewska przestawi w tej sprawie oświadczenie albo w jakikolwiek sposób zareaguje. Dlaczego? W rodzinie królewskiej były większe skandale, które próbowano ukryć. Jakie? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/7
Książę Harry, skandale, FB
Copyright @
1/7

Dziś książę Harry to przykładny obywatel, ale jeszcze kilka lat temu o jego wybrykach pisał cały świat! Imprezy nakrapiane alkoholem, granie w rozbieranego pokera czy publiczne palenie trawki to tylko nieliczne z jego szaleństw. Wszystkie jednak mu wybaczono, tłumacząc je cierpieniem po stracie mamy i okresem buntu.

2/7
księżna Diana i książę Karol
Copyright @East News
2/7

Księżna Diana i książę Karol, czyli najbardziej skandaliczne i jednocześnie najsmutniejsze małżeństwo w royal family. Wzajemnie się zdradzali, robili sobie na złość i igrali z mediami... Ich rozwód był dla królowej i samych zainteresowanych wielką ulgą. Zarówno Karol, jak i Diana wreszcie odzyskali spokój, choć ich medialne gierki przyprawiały Elżbietę II o zawrót głowy.

3/7
Książę Karol i księżna Camilla, rocznica ślubu
Copyright @East News
3/7

Gdy w 1992 roku książę Karol i księżna Diana byli w separacji, światło dzienne ujrzały szczegóły romansu Karola z Camillą, czyli tzw. afera tampon-gate. Przede wszystkim ujawniono rozmowy telefoniczne pary, w których padły słowa, które zszokowały opinię publiczną. Podczas jednej z rozmów książę Karol sugerował, że Camilla jest dla niego tak ważne, że chciałby być jej... „tamponem”.  W Wielkiej Brytanii wybuchł skandal, którego do dziś wstydzą się kochankowie.

4/7
Królowa Elżbieta II i księżniczka Małgorzata jako dzieci z psem, pies królowej Elżbiety, corgi
Copyright @East News
4/7

Siostra królowej Elżbiety II, księżniczka Małgorzata jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci. Uwielbiała imprezować, a przez jakiś czas mówiono nawet, że brała udział w ...orgiach!  Jej mąż, Lord Snowdon słynął z zamiłowania do całonocnych imprez i licznych romansów, nie tylko z kobietami. Był podejrzewany m.in. o romanse z architektami wnętrz, Nicholasem Haslamem i Tomem Parrem. 

5/7
Kim jest Sarah Ferguson, księżniczka świnia?
Copyright @East News
5/7

W 1992 roku Wielką Brytanię obiegły zdjęcia księżnej Sarah, małżonki księcia Andrzeja w bardzo dwuznacznej sytuacji. Doradca finansowy Fergie John Bryan całował księżną.. w stopy. Jak się okazuje to był dopiero początek skandalu z udziałem księżnej Yorku. Chwilę później brytyjska prasa rozpisywała się o jej romansie z playboyem i miliarderem naftowym, Steve'em Wattem. 

6/7
Gay Goldsmith, wuj księżnej Kate, w areszcie
Copyright @East News/Getty Images
6/7

Skandale z udziałem księżnej Kate to rzadkość, ale o tym wydarzeniu z jej udziałem nie zapomniały brytyjskie media. Francuskie media w 2012 roku opublikowały zdjęcia księżnej Kate nago! Fotografie opalającej się topless księżnej szybko obiegły media na całym świecie.

7/7
Brytyjska sukcesja tronu, książę Andrzej
Copyright @East News
7/7

Po rozwodzie księcia Andrzeja i Sarah Ferguson, książę postanowił wieść życie kawalera na najwyższym, królewskim poziomie. Nie stronił od przyjemności i chętnie korzystał z uroków życia. Impreza pod tytułem „Dziwki i alfonsi” w Nowym Jorku czy zabawa na jachcie wśród pań topless stały się codziennością. Szybko przytknęła do niego łatka czarnej owcy.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.