Blanka Lipińska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Plakat filmu Blanki Lipińskiej musi zostać ocenzurowany!

Bywalcy kin zgłosili zażalenia...

Sabina Zięba 4 stycznia 2020 14:05
Blanka Lipińska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO

Choć film na podstawie książki Blanki Lipińskiej jeszcze nie wszedł do kin, już budzi wielkie kontrowersje. Pierwszy polski erotyk jest naprawdę hucznie zapowiadany, jako jedna z najgorętszych i najbardziej kontrowersyjnych produkcji ostatnich miesięcy. Teraz okazuje się, że już sam plakat wśród niektórych budzi niechęć!

Cenzura plakatu filmu „365 dni”

„365 dni” to produkcja opowiadająca historię dyrektorki sprzedaży w luksusowym hotelu, Laury Biel, która podejmuje ostatnią próbę ratowania związku i razem z partnerem oraz przyjaciółmi leci na Sycylię. Tam poznaje Massima Torricelli, młodego i przystojnego szefa sycylijskiej rodziny mafijnej. To właśnie on porywa kobietę, więzi ją i daje 365 dni na... pokochanie go.

Pod koniec grudnia ubiegłego roku przedstawiono oficjalny plakat filmu, który do kin wchodzi już 7 lutego. Nie wszystkim się jednak podoba! W piątkowy wieczór 3 stycznia na swoim Instastory Blanka Lipińska poinformowała swoich obserwatorów, że musi zostać... ocenzurowany.

Pisarka wyjaśniła: „Ja wiedziałam, że ten kraj nie jest gotów na film 365 dni, tak jak nie był gotów na książkę, natomiast nie sądziłam, że aż tak bardzo. Wyobraźcie sobie, że musimy ocenzurować plakat, gdyż widzowie w kinach zgłosili zażalenie odnośnie niego, że deprawuje dzieci oraz obraża ich uczucia”.

W mocnych słowach również zapowiedziała: „Nie sądziłam, że my będziemy musieli cenzurować plakat, bo ludzie się burzą widząc zdjęcie. To powiem Wam coś Polacy - jak zobaczycie film, to już chyba będą protesty i pikiety”.

Uważacie, że naprawdę to zdjęcie jest zbyt kontrowersyjne?  

365 dni_Ten dzień_Blanka Lipińska
Fot. mat. pras.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To był WSPANIAŁY ROK ❤️❤️❤️ Po brzegi wypełniony pracą 💪🏼💪🏼💪🏼 Jestem wdzięczna 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Za każdy dzień, który minął 🙏🏼 Za każdy popełniony błąd 🙏🏼 Za każdą zdobytą nagrodę 🙏🏼 Za każdą bolesną lekcje 🙏🏼 Za każdy pobity rekord 🙏🏼 Za każde spełnione marzenie 🙏🏼 Za każdy sukces 🙏🏼 Za każde doświadczenie 🙏🏼 Dziękuje Wam za to wszystko ❤️ To dzięki moim Fanom mogę zmieniać siebie, ludzi i świat❤️ To dzięki Wam jestem tu, gdzie jestem i mam to co mam ❤️ Jesteście moją motywacją, moim wsparciem, moją armią ❤️ I obiecuje, że w roku 2020 ... ....będę biegła jeszcze szybciej 💪🏼 .....sięgała wyżej 💪🏼 ......i patrzyła dalej 💪🏼 CUDOWNEGO NOWEGO ROKU 🎉🎇✨ Oby rok, który minął był gorszy od tego, który nadchodzi...a nadchodzi NOWE 😈

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.