Sabina Zięba 26 listopada 2017 15:00
1/8
Copyright @ONS / East News
1/8

Dakota Johnson po spektakularnym sukcesie serii filmów o Christianie Greyu zdobyła niesamowitą popularność. Miliony kobiet trylogia skłoniła nie tylko do zmiany swojego życia seksualnego, ale również wzbudziła ich wielkie zainteresowanie wokół samej aktorki. Wiele z nich chce wyglądać dokładnie, jak ona, mając ją za uosobienie seksu. Czy jest to trudne?

Polecamy też: Dakota Johnson, gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, przeszła niezwykłą metamorfozę! Nie zawsze zachwycała...

 

Styl Dakoty Johnson

Choć na wielkie gale artystka wybiera niezwykle kobiece kreacje i lubi eksponować swoje ciało, na co dzień preferuje całkiem odmienny styl. Lubi oversizowe koszulki i swetry, które ukrywają jej wdzięki. Najczęściej ubiera się w spokojne barwy, stawiając na pojedynczy akcent w mocniejszym kolorze, który skutecznie przyciąga uwagę. Jej miłością natomiast jest jeans w każdej postaci. W butach ceni wygodę - chodzi przede wszystkim w tych na płaskim obcasie lub botkach na słupku. Od pewnego czasu jest ambasadorką marki Gucci, więc wiele dodatków ma właśnie z metką tego domu mody.

2/8
Copyright @East News
2/8

3/8
Copyright @East News
3/8

4/8
Copyright @East News
4/8

5/8
Copyright @East News
5/8

6/8
Copyright @East News
6/8

7/8
Copyright @East News
7/8

8/8
Copyright @ONS
8/8

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.