Sabina Zięba 26 listopada 2017 15:00
1/8
Copyright @ONS / East News
1/8

Dakota Johnson po spektakularnym sukcesie serii filmów o Christianie Greyu zdobyła niesamowitą popularność. Miliony kobiet trylogia skłoniła nie tylko do zmiany swojego życia seksualnego, ale również wzbudziła ich wielkie zainteresowanie wokół samej aktorki. Wiele z nich chce wyglądać dokładnie, jak ona, mając ją za uosobienie seksu. Czy jest to trudne?

Polecamy też: Dakota Johnson, gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, przeszła niezwykłą metamorfozę! Nie zawsze zachwycała...

 

Styl Dakoty Johnson

Choć na wielkie gale artystka wybiera niezwykle kobiece kreacje i lubi eksponować swoje ciało, na co dzień preferuje całkiem odmienny styl. Lubi oversizowe koszulki i swetry, które ukrywają jej wdzięki. Najczęściej ubiera się w spokojne barwy, stawiając na pojedynczy akcent w mocniejszym kolorze, który skutecznie przyciąga uwagę. Jej miłością natomiast jest jeans w każdej postaci. W butach ceni wygodę - chodzi przede wszystkim w tych na płaskim obcasie lub botkach na słupku. Od pewnego czasu jest ambasadorką marki Gucci, więc wiele dodatków ma właśnie z metką tego domu mody.

2/8
Copyright @East News
2/8

3/8
Copyright @East News
3/8

4/8
Copyright @East News
4/8

5/8
Copyright @East News
5/8

6/8
Copyright @East News
6/8

7/8
Copyright @East News
7/8

8/8
Copyright @ONS
8/8

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!