Małgorzata Kurzajewska-Zarinah, Maciej Kurzajewski, siostra
Fot. Pawel Wodzynski/East News, Instagram @margorka
Z ŻYCIA GWIAZD

Siostra Macieja Kurzajewskiego jest ekspertem w swojej dziedzinie. Kim jest Małgorzata Kurzajewska-Zarinah? 

Po występie w TVP mówią o niej wszyscy

Rafał Kowalski 12 lipca 2023 12:58
Małgorzata Kurzajewska-Zarinah, Maciej Kurzajewski, siostra
Fot. Pawel Wodzynski/East News, Instagram @margorka

Choć Maciej Kurzajewski ma dwie siostry, rzadko mówi o swoim rodzeństwie publicznie. Jedna z nich wystąpiła jednak niedawno w programie TVP Info i od tej pory jest na ustach wszystkich. Sprawdziliśmy, kim na co dzień jest Małgorzata Kurzajewska-Zarinah  i jaką ma relację z bratem.

Małgorzata Kurzajewska-Zarinah – gościni TVP, kto to?

Trzy dni temu w programie „W kontrze” goszczono Małgorzatę Zarinah. Tak podpisanej ekspertce nie dodano na ekranie jednak pierwszego z dwóch nazwisk. A to właśnie przez człon Kurzajewska pilotka wycieczek po Ziemi Świętej została rozpoznana przez niektórych widzów.

Przewodniczka jest bowiem prywatnie siostrą dziennikarza i gospodarza „Pytania na śniadanie” Macieja Kurzajewskiego. Co mówiła na antenie? „Jesteśmy stworzeni na korzeniach chrześcijańskich i od tego się nie odetniemy [...]. Ziemia Święta jest miejscem, w którym dopełniają się cztery ewangelie kanoniczne — mówiła głęboko wierząca Małgorzata Kurzajewska-Zarinah, którą w trakcie rozmowy nazwano też wieczną beduinką.

Widzów zachwyciła swoim ogromnym przygotowaniem, merytoryką i swobodą wypowiedzi. 

Czytaj też: Maryla Rodowicz ma za sobą trudny rozwód i zmaga się z powikłaniami zdrowotnymi. Opiekę nad nią sprawują dzieci

Maciej Kurzajewski, listopad 2022

Maciej Kurzajewski
Fot. AKPA Gałązka

Siostra Macieja Kurzajewskiego prywatnie

W życiu osobistym pani Małgorzata jest spełniona tak samo jak zawodowo. Od wielu lat jest szczęśliwą żoną. Męża poznała w trakcie jednej z wizyt Izraelu. Ukochany ma na imię Ramzi i jest licencjonowanym izraelskim przewodnikiem.

Co ciekawe, zakochani pobrali się w Polsce, w parafii św. Rity z Cascii w Warszawie. Para odwiedziła niedawno to miejsce, gdy odbywała się tam uroczystość wmurowania kamienia węgielnego.

Zobacz także: Na początku go odrzucała i traktowała chłodno. Magdalena Kumorek i Piotr Dziubek rozstali się w tajemnicy

Małgorzata Kurzajewska-Zarinah i jej mąż mają świetny kontakt nie tylko z dziennikarzem, ale i jego obecną partnerką Katarzyną Cichopek. Gwiazda składała publicznie życzenia partnerowi pani Małorzaty kilka miesięcy temu pod urodzinowym postem na Instagramie.

Z kolei pani Małgorzata od zawsze do dziś wspiera brata, jak tylko może. Gdy ten rozstał się z Pauliną Smaszcz, opublikowała w sieci pełen emocji wpis, w którym go broniła. „Znam swojego brata, z wadami i zaletami. Ten czas jest, jako dla człowieka, trudny. Ten festiwal mitomanii Pauliny uderza w Maćka, dzieci i naszą rodzinę. W odróżnieniu od opinii publicznej my znamy prawdę o Paulinie”, czytaliśmy. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.