Księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Siostra Meghan Markle wydaje książkę!  Sekrety brytyjskiej księżnej ujrzą światło dzienne...

Co zdradzi "Pamiętnik siostry Bezczelnej Księżniczki"?

Gabriela Czernecka 5 stycznia 2021 07:42
Księżna Meghan
Fot. Getty Images

Rodzina księżnej Meghan znów daje o sobie znać. Siostra księżnej Sussex, Samantha Markle 17 stycznia wydaje swoją książkę. Już mówi się, że może wstrząsnąć brytyjską monarchią. Dlaczego? Już sam tytuł „Pamiętnik siostry Bezczelnej Księżniczki, część 1”, mówi wiele…

Siostra Meghan Markle wydaje książkę

Szereg kłamstw, a może prawdziwe skandale, które po raz pierwszy ujrzą światło dzienne? Tego dowiemy się już niebawem. Książka siostry Meghan Markle będzie miała premierę 17 stycznia. Jakie sekrety Meghan zawiera? Według Daily Mail, ma to być zbiór wspomnień i ciekawostek na temat życia Meghan z czasów, gdy jeszcze nie była księżną. „Wszystkie rzeczy nie zawsze są takie, jakie nam się na początku wydają, prawda jest dziwniejsza niż fikcja”, głos tekst promocyjny, zapowiadający książkę. Siostra Meghan książkę pisała od kilku lat. I od kilku lat powtarza, że świat nie zna prawdziwej twarzy księżnej Sussex. 

Samantha Markle, siostra księżnej Meghan
Fot. East News

Przypomnijmy, że o Samancie stało się głośno, gdy Meghan Markle stanęła na ślubnym kobiercu z księciem Harrym. Od tamtej pory przyszywana siostra księżnej robi co może, by pozostać w świetle reflektorów. Jakiś czas temu napisała na Twitterze: „Jeśli ojciec umrze, to będzie Twoja wina!”. W wywiadzie dla The Sun zdradziła, jak wyglądają jej relacje z siostrą. „Lepiej niech przestaną udawać, że Meghan zależy na kontakcie, bo wszyscy wiemy, że to nieprawda. To bardzo trudne dla ojca, a mi jest przykro, że moja siostra tak go ignoruje”, mówiła. Jej zdaniem z siostrą miała zawsze dobre relacje, ale zmieniły się one, gdy Meghan zaczęła rozwijać karierę w Hollywood. Według niej nowe środowisko kompletnie zmieniło byłą aktorkę.

Niektórzy twierdzą, że takie słowa padły z ust Samanthy przez... zazdrość - w końcu ta też kiedyś był aktorką, ale jej karierę przerwała ciężka choroba. W 2008 roku zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane. Przypomnijmy, że od tamtej pory Samantha porusza się na wózku inwalidzkim. Przyrodnia siostra Meghan twierdzi, że ta odwróciła się od niej z powodu choroby, ale co ciekawe, ich kontakt urwał się dopiero w 2015 roku. Mimo to siostra Meghan odważnie wypowiada osądy na temat siostry, a już 17 stycznia światło dzienne ujrzy jej książka. Podobno gdy Meghan dowiedziała się o tej publikacji „rozpłakała się rzewnymi łzami”. Wygląda na to, że siostra księżnej Meghan na stałe chce zaznaczyć swoją obecność w mediach. Z pewnością nie wyjdzie jej to na dobre... 

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.