KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan Markle wydała książkę kucharską. To bestseller na rynku!

„Jest sukces”

Monika Katarzyna Krupska 26 listopada 2018 07:57
Meghan Markle, księżna Meghan, Jamnik z Meghan
Fot. Getty Images

Gdy książę Harry przedstawił światu swoją ukochaną, mało kto przypuszczał, że Meghan Markle skradnie wszystkim serca! Amerykańska aktorka do konserwatywnej rodziny wprowadziła sporo świeżości. Nie tylko ze względu na swoje dawne życie, ale i z powodu nieustannych wpadek. Fani rodziny królewskiej szybko pokochali żonę księcia, która okazało się, że jak księżna Diana ma złote serce. A fakty same mówią za siebie! 

Książka Meghan 

Księżna Sussex wraz z kobietami z lokalnych społeczności stworzyła książkę kucharską, której dochód postanowiła przekazać potrzebującym z pożaru budynku Grenfell w Londynie. Publikacja pt. Together: Our Community ukazała się na rynku we wrześniu. Minęło dopiero kilka tygodni, a już można mówić o sukcesie! Książka sprzedała się w ponad 71 tys. kopii i ma szansę stać się bestsellerem przedświątecznym. Jak zdradził pracownik Pałacu Baazaar.com. Meghan jest „zachwycona”, jednak nie wiadomo, czy w przyszłym roku wyda drugą część.

Książkę z przepisami można kupić już za ok. 10 funtów. Łatwo policzyć, że do tej pory udało się zebrać ponad 710 tys. funtów! Meghan gratulujemy świetnego pomysłu! I mamy nadzieję, że kiedyś trafi do nas druga część książki!  

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!