Shakira, Gerard Pique rozstali się?
Fot. Exclusivepix Media / Zuma Press / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

To koniec wielkiej miłości. Shakira i Gerard Pique rozstali się

Zagraniczna prasa ujawniła przyczynę rozpadu ich związku

Olga Figaszewska 2 czerwca 2022 11:51
Shakira, Gerard Pique rozstali się?
Fot. Exclusivepix Media / Zuma Press / Forum

To koniec historii jednej z najpiękniejszych par zagranicznego show-biznesu? Shakira i Gerard Pique po latach wspólnego życia postanowili się rozstać. Taką informację podały zachodnie media. Jako pierwszy przekazał tę rewelację hiszpański dziennik El Periodico. Ujawniono, co miało być przyczyną rozstania pary.

Shakira i Gerard Pique – to koniec ich wielkiej miłości?

Piosenkarka i piłkarz niedawno świętowali 12. rocznicę związku. Zakochani udowadniali, że łączy ich wyjątkowe uczucie. Dzielili się swoim szczęściem z obserwatorami, wspólnie doczekali się dwójki cudownych synów.

Poznali się w 2010 roku na planie teledysku Shakiry do piosenki „Waka Waka”. Od razu między nimi zaiskrzyło. Wkrótce spotkali się po raz kolejny i stali się nierozłączni. „Myślę, że jeśli można udowodnić istnienie Boga, to można zrobić to jedynie miłością. (...) Zawsze byłam bardzo religijna, ale przez kilka lat, może dlatego, że - to brzmi banalnie - nie czułam miłości takiej, jaka powinna być, zaczęłam myśleć, że Boga nie ma. I nagle spotkałam Gerarda i wyszło słońce”, wspominała na łamach Elle.

Zobacz też: Shakira i jej ukochany Gerard Pique świętują dziś urodziny. Są już razem 12 lat!

Shakira, Gerard Pique rozstali się?
Fot. Ulmer / imago sport / Forum

Shakira, Gerard Pique, 2011 rok

Co jest powodem rozstania Shakiry i Gerarda Pique?

Zakochani doczekali się dwójki pociech, synków: Milana i Shashy. Shakira i Gerard Pique wspierali się na każdym kroku, cieszyli sukcesami i pocieszali w chwilach zwątpienia. Nigdy nie myśleli o tym, by stanąć na ślubnym kobiercu. Uważali, że to niczego między nimi nie zmieni. „Nie chcę, żeby widział we mnie swoją żonę, ale bardziej jako dziewczynę. To jest taki zakazany owoc, wolę go zachować i myśleć, że wszystko jest możliwe”, mówiła wokalistka.

Co jakiś czas w mediach pojawiała się informacja o kryzysie w ich związku. Teraz, hiszpański dziennik El Periodico podał, że relacja pary przeszła do historii. Piłkarz miał wyprowadzić się z domu.

Jak sugerują zagraniczni dziennikarze, powodem rozpadu ich związku miała być zdrada, na której Shakira miała przyłapać ukochanego. „Piosenkarka przyłapała go z inną, rozstali się”, mieli wyznać bliscy znajomi. Gerard zamieszkał obecnie w starym mieszkaniu w Barcelonie i korzysta z urlopu. Jest widywany w towarzystwie swojego kolegi Ricarda Puiga, bywalca nocnych klubów.

Żadna ze stron nie skomentowała na razie doniesień mediów.  

Czytaj też: Proces, którym żył świat. Johnny Depp wygrał w sądzie z Amber Heard

Shakira, Gerard Pique rozstali się?
Fot. AP/East News

Shakira, Gerard Pique rozstali się?
Fot. Exclusivepix Media / Zuma Press / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.