Selena Gomez, The Weeknd
Fot. Instagram
O NICH SIĘ MÓWI

Selena Gomez i The Weekend są zakochani w sobie po uszy. „Rozstanie by ją zniszczyło” mówią przyjaciele gwiazdy

Weronika Kostyra 14 kwietnia 2017 06:30
Selena Gomez, The Weeknd
Fot. Instagram

Selena Gomez i The Weeknd to jedna z najgorętszych par sezonu. Spotykają się od kilku miesięcy, ale wzbudzają wielkie emocje wśród swoich fanów. Dlaczego?

 

Związek Seleny Gomez i The Weeknd

 

Para jest ze sobą od grudnia. Co ciekawe jednak The Weeknd śpiewał o Selenie, a dokładnie o… kształcie jej pośladków w swojej piosence „Party Monster” wydanej już 25 listopada 2016 roku. Jego dziewczyną była wtedy wciąż znana modelka Bella Hadid. Początkowo nie chciał angażować się w nowy związek, ale wkrótce wyznał Selenie Gomez miłość i to w kilku językach, ponieważ ze względu na swoje pochodzenie zna ich wiele. Selena jest zakochana w muzyku po uszy. Jej znajomi twierdzą, że to pierwsze tak poważne uczucie w jej życiu po trudnym pobycie na terapii odwykowej. To właśnie dlatego ten związek jest dla niej tak ważny. „Rozstanie by ją zniszczyło” twierdzą przyjaciele. Na wspólnych zdjęciach pary widać, że okazują sobie bardzo dużo czułości.

 

Zobacz także: „Miałam depresję. Zaczęłam mieć ataki paniki”. Wstrząsające wyznanie Seleny Gomez

 

The Weeknd
Fot. Instagram

Bella Hadid podobno bardzo ciężko przeżyła to rozstanie i poprosiła znajomych, by w jej towarzystwie nie wspominali ich imion The Weeknd i Seleny Gomez. Szczególnie zranił ją fakt, że Selena i jej siostra, Gigi Hadid były bliskimi przyjaciółkami. Piosenkarkę z kolei bardzo długo kojarzono z Justinem Bieberem. Nawet długo po ich rozstaniu pojawiały się plotki, że wciąż coś ich łączy. Selena podobno rozstała się z nim, ponieważ nie akceptowała jego beztroskiego i nieodpowiedzialnego podejścia do związków. Nie radziła sobie też z jego uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Sama przez pewien czas zmagała się z tym problemem. Jej nowy chłopak, The Weeknd także nie jest grzecznym chłopcem. Jego piosenki są bardzo erotyczne, a w teledyskach otaczają go półnagie modelki. Otwarcie mówi o tym, że czasami zażywa narkotyki. Czy tym razem nie będzie to dla Seleny stanowiło problemu?

 

Selena Gomez
Fot. Instagram

 

Romans między nimi jest tak intensywny, że pojawiła się nawet plotka o rychłym ślubie. Niedawno razem odwiedzili rodzinę muzyka w Toronto. Matka Abla (bo tak naprawdę ma na imię The Weeknd) bardzo polubiła Selenę Gomez. Będąc w Kanadzie odwiedzili też tamtejsze oceanarium oraz poszli na romantyczną randkę do kina wynajętego specjalnie dla nich na tę okazję.

 

Zobacz także: Od nastoletniej gwiazdy kina do businesswoman. Czym teraz zajmuje się Selena Gomez?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?