Mama Seleny Gomez trafiła do szpitala z powodu Justina Biebera
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Mama Seleny Gomez trafiła do szpitala przez... Justina Biebera! Relacja wokalistki i jej rodzicielki jest napięta jak nigdy

Konrad Szczęsny 21 grudnia 2017 15:00
Mama Seleny Gomez trafiła do szpitala z powodu Justina Biebera
Fot. Getty Images

Mama Seleny Gomez trafiła do szpitala! Mandy Teefey pokłóciła się z córką o jej powrót do Justina Biebera w jednym z hoteli w Los Angeles. 

 

Zobacz też: Mama Justina Biebera komentuje jego związek z Seleną Gomez. Szykuje się ślub roku! Poznajcie szczegóły!

 

Mama Seleny Gomez, Mandy Teefey, trafiła do szpitala przez Justina Biebera

 

Jak podał serwis TMZ, panie poróżniły się o decyzję córki, związaną z powrotem do Justina Biebera. Mandy Teefey zareagowała bardzo impulsywnie, gdy córka podzieliła się z nią tą sensacyjną informacją. Panie przebywały wówczas w jednym z hoteli w Los Angeles, do którego została wezwana... policja! Wszystko dlatego, że ich dyskusja przebiegała w nadzwyczaj nerwowej atmosferze i jeden z członków rodziny matki Seleny Gomez poinformował o całym zajściu funkcjonariuszy. Gdy ci dotarli na miejsce okazało się, że Mandy Teefey wymaga hospitalizacji. Według informacji serwisu, mama wokalistki dobrowolnie poddała się zaleceniom lekarzy i pojechała do szpitala na badania kontrolne. Została co prawda wypisana tego samego dnia, jednak nie zmienia to faktu, że nadal nie może uwierzyć w decyzję, którą podjęła jej córka. „Jest roztrzęsiona i załamana”, twierdzą zagraniczne serwisy.

 

Polecamy również: Selena Gomez jest w ciąży z Justinem Bieberem?! Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów!

Zobacz też: Skandale, seksafery, alkohol i zdrady. Związek Seleny Gomez i Justina Biebera to ciągłe rozstania i powroty. Dlaczego znów zdecydowali się być razem?

 

 

Mama Seleny Gomez, Mandy Teefey, przestała obserwować ją na Instagramie

 

Okazuje się, że spór między matką i córką miał daleko idące konsekwencje. Gdy Mandy Teefey dowiedziała się, że Selena Gomez i Justin Bieber postanowili uczestniczyć w terapii dla par (a zatem ich powrót do siebie to coś więcej niż tylko magia chwili), w afekcie sięgnęła po telefon i z miejsca... przestała obserwować córkę na Instagramie! Tę łamiącą wiadomość przekazał jeden z profili na Twitterze, który specjalizuje się w dzieleniu się ze światem najświeższymi informacjami z życia wokalistki.

Matka dała Selenie czas, by zastanowiła się, czego chce. Tymczasem cała rodzina już to wie: na pewno nie chcą Justina”, podkreśla TMZ.com. 

 

Nic dziwnego, że mama Seleny Gomez zareagowała tak impulsywnie: gdy jej córka zakończyła związek z Justinem Bieber, trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie stwierdzono u niej... depresję: „Miałam depresję. Zaczęłam mieć ataki paniki”. Wstrząsające wyznanie Seleny Gomez.

 

Selena Gomez w kreacji Marchesa
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.