Selena Gomez po raz pierwszy o związku z Justinem Bieberem! Dlaczego do siebie wrócili?
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Czarne chmury nad Justinem Bieberem i Seleną Gomez. Wszystko przez byłą dziewczynę gwiazdora! Para uczęszcza na terapię, by ratować swój związek

Konrad Szczęsny 28 grudnia 2017 18:00
Selena Gomez po raz pierwszy o związku z Justinem Bieberem! Dlaczego do siebie wrócili?
Fot. East News

Miał być ślub i dziecko, jest międzynarodowa sensacja. Choć Justin Bieber i Selena Gomez przyzwyczaili media do kłótni, rozstań i kontrowersji, mało kto spodziewał się, że po podjęciu decyzji o daniu sobie kolejnej szansy nad ich relacją tak szybko zbiorą się czarne chmury. Wieści zza oceanu są naprawdę niepokojące. Podobno gwiazdy pop uczęszczają na... terapię dla par! Wszystko przez jedną z byłych dziewczyn Kanadyjczyka.

 

Zobacz też: Skandale, seksafery, alkohol i zdrady. Związek Seleny Gomez i Justina Biebera to ciągłe rozstania i powroty. Dlaczego znów zdecydowali się być razem?

oraz: Selena Gomez jest w ciąży z Justinem Bieberem?! Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów!

 

Justin Bieber i Selena Gomez chodzą na terapię dla par

Okazuje się, że intencje Justina Biebera były początkowo dobre: jego mentor (którego część mediów posądza o zapędy sekciarskie), pastor Carl Lentz, zalecił swojemu podopiecznemu, by ten rozpoczął nowy rozdział w życiu, zamykając stare sprawy, w tym związek z modelką Hailey Baldwin. Młody Kanadyjczyk bez wahania zastosował się do rad duchownego i przypłacił to... karczemną awanturą z ukochaną.

Justin powiedział Selenie o tym, że odezwał się do Hailey, bo chciał być z nią fair. Liczył, że ona doceni jego szczerość i ucieszy się, że potrafi zachować się dojrzale. Niestety, reakcja Seleny była odwrotna od zamierzonej i straszliwie się przez to pokłócili”, zdradził poruszony znajomy pary w rozmowie z serwisem TMZ.

 

Zobacz też: Mama Justina Biebera komentuje jego związek z Seleną Gomez. Szykuje się ślub roku! Poznajcie szczegóły!

 

Mówi się, że piosenkarka zareagowała tak nerwowo z powodu licznych zdrad Justina Biebera, których dopuścił się w przeszłości. Okazało się, że awantura była na tyle karczemna, że zakochani podjęli decyzję o... skorzystaniu z terapii dla par, by ratować związek! Co ciekawe, prowadzi ją nie kto inny, a właśnie pastor Lentz. Według doniesień różnych portali i magazynów, taki krok okazał się zbawienny dla łączącego ich uczucia. Od dwóch tygodni skutecznie pracują nad tym, by ponownie sobie zaufać i efekty są zdumiewające!

Każde z nich znajduje się teraz w innym momencie życia, dlatego bardzo potrzebują kogoś, kto wskaże im wspólny kierunek. Wiedzą, że w przeszłości mieli sporo problemów i nie chcą powtarzać tych samych błędów”, podkreślił życzliwy znajomy pary w rozmowie z dziennikarzami magazynu „People”.

 

Ta wersja wydaje się o tyle przekonująca, że – według różnych informacji – temat terapii był tym, co poróżniło niedawno Selenę Gomez z jej mamą, Mandy Teefey

Zobacz też: Mama Seleny Gomez trafiła do szpitala przez... Justina Biebera! Relacja wokalistki i jej rodzicielki jest napięta jak nigdy

Modna stylizacja Seleny Gonez z przycietymi dżinsami i żółtym płaszczem
Fot. ons.pl

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.