Justin Timberlake, Jessica Biel
Fot. Swan Gallet/WWD/REX/Rex Fashion/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Justin Timberlake i Jessica Biel nie są już razem?!

Wokalistę przyłapano z inną kobietą!

Sabina Zięba 25 listopada 2019 15:00
Justin Timberlake, Jessica Biel
Fot. Swan Gallet/WWD/REX/Rex Fashion/East News

Wydawało się, że Jessica Biel to miłość jego życia. Justin Timberlake związał się z aktorką po nieudanej relacji z Britney Spears. Razem wychowują 4-letniego syna. Teraz okazuje się, że dziecko może dorastać w rozbitej rodzinie, gdyż muzyka przyłapano na randce z inną kobietą...

Zdrada Justina Timberlake'a

Dzięki Jessice Biel, Justin po raz kolejny uwierzył w miłość. Spotykali się od 2007 roku i mimo chwilowego kryzysu, gdy artysta nie wiedział, czy chce się ustatkować, wrócili do siebie, gdyż doszedł do wniosku, że „jest inna niż wszystkie”. Pobrali się pięć lat później. W 2015 roku urodził się ich syn, Silas Randall. Wydawało się, że tworzą perfekcyjny związek i uchodzili za jedno z najpiękniejszych małżeństw show-biznesu. Obecnie okazuje się, że przechodzą kryzys, bądź postanowili całkowicie zakończyć swoją relację.

Media obiegły właśnie zaskakujące zdjęcia i filmiki, ukazujące popularnego wokalistę w jednym z barów w Nowym Orleanie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jego postępowanie. Timberlake pojawił się w tym miejscu w towarzystwie Alishy Wainwright, z którą gra w produkcji pt. Palmer. Jak podaje The Sun, tego wieczoru gwiazdy bawiły się z członkami ekipy filmowej, lecz zachowanie tej dwójki odbiegało od normy. 

Świadek zdarzenia ujawnił: „W pewnym momencie złapał ją za rękę i położył na kolanie. Potem delikatnie zaczęła głaskać go po nodze”. Ponadto wiadomo, że się obejmowali, a Justin nie miał założonej obrączki. W obronie muzyka stają niektóre media, twierdząc, że to wina nadmiaru alkoholu. Na razie ani on, ani jego żona nie komentują owych doniesień, ale materiały zebrane przez paparazzi mówią same za siebie...

Myślicie, że to prawdziwy kryzys czy dyskusyjna promocja filmu?  

Justin Timberlake i Alisha Wainwright czule na siebie spoglądali...

Justin Timberlake, Alisha Wainwright
Fot. agencja Forum

Nie szczędzili sobie również pełnych czułości gestów:

Justin Timberlake, Alisha Wainwright
Fot. agencja Forum

Justin Timberlake i Jessica Biel na Oscarach w 2017 roku

Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.