O TYM JEST GŁOŚNO

Znamy przyczyny rozstania Justina Bieber i Seleny Gomez!

Gwiazdor miał ujawnić je swojej przyszłej żonie

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2018 17:08

Miał być ślub i dziecko, było sensacyjne rozstanie, którego kulisy do dziś nie są znane. Mówiło się, że Justin Bieber i Selena Gomez podjęli decyzję o zakończeniu związku ze względu na mamę piosenkarki, które nie mogła pogodzić się z tym, że jej ukochana córka znów dała szansę idolowi nastolatek. Czy tak było naprawdę?

Związek Justina Biebera i Seleny Gomez: ucieczki i powroty

Informacja o tym, że Selena Gomez i Justin Bieber znów są razem ujrzała światło dzienne w listopadzie zeszłego roku. Mówiło się wówczas, że po operacji przeszczepu nerki, którą wokalistka przeszła we wrześniu, przewartościowała swoje życie i zaczęła doceniać tych, którzy odegrali w nim dużą rolę. Wśród osób wyjątkowo jej bliskich był oczywiście młody Kanadyjczyk. I tak media zaczęły publikować ich wspólne zdjęcia z wypraw rowerowych, nocnych wizyt u siebie w domach oraz... niedzielnych wyjść do kościoła. Wydawało się, że wszystko jest na jak najlepszej drodze do tego, by wkrótce stanęli na ślubnym kobiercu. Ich znajomi twierdzili nawet, że rozpoczęli starania o dziecko! Na początku marca okazało się jednak, że związek Justina Biebera i Seleny Gomez przeszedł do historii. 

Wkrótce potem wyszło na jaw, że Kanadyjczyk spotyka się z Hailey Baldwin, modelką i prezenterką telewizyjną, z którą umawiał się między jednym a drugim rozstaniem z Seleną. To o tyle znaczące, że para szybko podjęła decyzję o zaręczynach, zaś idol nastolatek podkreślił publicznie, że narzeczona jest kobietą jego życia, z którą planuje założyć rodzinę.

Przyczyny rozstania Justina Biebera i Seleny Gomez

Wszyscy zastanawiają się, co w związku z tym musi czuć Selena Gomez i dlaczego właściwie podjęła decyzję o rozstaniu z Justinem Bieberem.

Okazuje się, że wcale nie chodziło o to, że matka wokalistki zerwała z córką kontakt i zażądała, by piosenkarka zakończyła związek z Kanadyjczykiem. Powód był o wiele bardziej znaczący! 24-latek miał wyjawić go w trakcie jednej z rozmów z Hailey Baldwin.

„Powiedział, że nigdy nie był z nikim bliżej, ani nikogo bardziej nie kochał. Bieber i Hailey dzielą się wszystkim. Wzajemnie wspierają w najtrudniejszych momentach. Czasami oznacza to wiele łez. W tej chwili Justin otwiera się jedynie przed Hailey. On nie był tak blisko nawet z Seleną”, twierdzi informator magazynu Hollywood Life.

Dodał także, że „Justin nigdy nie ufał do końca Selenie”.

Nic dziwnego zatem, że ich związek zakończył się... I nic nie wskazuje na to, by kiedykolwiek do siebie wrócili  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.