Gwiazdor miał ujawnić je swojej przyszłej żonie

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2018 17:08

Miał być ślub i dziecko, było sensacyjne rozstanie, którego kulisy do dziś nie są znane. Mówiło się, że Justin Bieber i Selena Gomez podjęli decyzję o zakończeniu związku ze względu na mamę piosenkarki, które nie mogła pogodzić się z tym, że jej ukochana córka znów dała szansę idolowi nastolatek. Czy tak było naprawdę?

Związek Justina Biebera i Seleny Gomez: ucieczki i powroty

Informacja o tym, że Selena Gomez i Justin Bieber znów są razem ujrzała światło dzienne w listopadzie zeszłego roku. Mówiło się wówczas, że po operacji przeszczepu nerki, którą wokalistka przeszła we wrześniu, przewartościowała swoje życie i zaczęła doceniać tych, którzy odegrali w nim dużą rolę. Wśród osób wyjątkowo jej bliskich był oczywiście młody Kanadyjczyk. I tak media zaczęły publikować ich wspólne zdjęcia z wypraw rowerowych, nocnych wizyt u siebie w domach oraz... niedzielnych wyjść do kościoła. Wydawało się, że wszystko jest na jak najlepszej drodze do tego, by wkrótce stanęli na ślubnym kobiercu. Ich znajomi twierdzili nawet, że rozpoczęli starania o dziecko! Na początku marca okazało się jednak, że związek Justina Biebera i Seleny Gomez przeszedł do historii. 

Wkrótce potem wyszło na jaw, że Kanadyjczyk spotyka się z Hailey Baldwin, modelką i prezenterką telewizyjną, z którą umawiał się między jednym a drugim rozstaniem z Seleną. To o tyle znaczące, że para szybko podjęła decyzję o zaręczynach, zaś idol nastolatek podkreślił publicznie, że narzeczona jest kobietą jego życia, z którą planuje założyć rodzinę.

Przyczyny rozstania Justina Biebera i Seleny Gomez

Wszyscy zastanawiają się, co w związku z tym musi czuć Selena Gomez i dlaczego właściwie podjęła decyzję o rozstaniu z Justinem Bieberem.

Okazuje się, że wcale nie chodziło o to, że matka wokalistki zerwała z córką kontakt i zażądała, by piosenkarka zakończyła związek z Kanadyjczykiem. Powód był o wiele bardziej znaczący! 24-latek miał wyjawić go w trakcie jednej z rozmów z Hailey Baldwin.

„Powiedział, że nigdy nie był z nikim bliżej, ani nikogo bardziej nie kochał. Bieber i Hailey dzielą się wszystkim. Wzajemnie wspierają w najtrudniejszych momentach. Czasami oznacza to wiele łez. W tej chwili Justin otwiera się jedynie przed Hailey. On nie był tak blisko nawet z Seleną”, twierdzi informator magazynu Hollywood Life.

Dodał także, że „Justin nigdy nie ufał do końca Selenie”.

Nic dziwnego zatem, że ich związek zakończył się... I nic nie wskazuje na to, by kiedykolwiek do siebie wrócili  

1/5
Mama Seleny Gomez trafiła do szpitala z powodu Justina Biebera
Copyright @Getty Images
1/5

Początkowo mówiło się, że Selena Gomez i Justin Bieber podjęli decyzję o rozstaniu z powodu mamy wokalistki, Mandy Teefey, która pokłóciła się z córką, ponieważ nie akceptowała jej decyzji o powrocie do kontrowersyjnego Kanadyjczyka.

2/5
Selena Gomez po raz pierwszy o związku z Justinem Bieberem! Dlaczego do siebie wrócili?
Copyright @East News
2/5

Teraz okazuje się, że Selena Gomez i Justin Bieber nigdy nie dogadywali się tak dobrze, jak wszyscy myśleli. Kanadyjczyk miał nie ufać do końca swojej ukochanej.

3/5
Selena Gomez, Justin Bieber
Copyright @Getty Images
3/5

Co ciekawe, po rozstaniu z idolem nastolatek Selena Gomez spotykała się z kilkoma mężczyznami, jednak związku z żadnym z nich póki co nie potwierdziła...

4/5
Burzliwa historia związku Seleny Gomez i Justina Biebera
Copyright @Getty Images
4/5

Justin Bieber jest natomiast szczęśliwy z Hailey Baldwin, z którą nawet się zaręczył!

5/5
Justin Bieber i Selena Gomez
Copyright @ONS/INF/BULLS
5/5

Czy Selena Gomez i Justin Bieber jeszcze kiedyś do siebie wrócą? Póki co nic na to nie wskazuje.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.