Jarosław Bieniuk
Fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosława Bieniuka uniewinni... sekstaśma?!

Szokujące doniesienia mediów!

Redakcja VIVA! 27 czerwca 2019 22:30
Jarosław Bieniuk
Fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News

Blisko trzy miesiące temu media obiegła wstrząsająca informacja na temat Jarosława Bieniuka. Były partner Anny Przybylskiej, przykładny ojciec trójki dzieci, został oskarżony o gwałt. Modelka Sylwia Sz. zeznała, że w nocy z 12 na 13 kwietnia w jednym z sopockich hoteli, sportowiec odurzył ją narkotykami, związał i zmuszał do seksu oralnego. Podobno był na tyle brutalny, że uszkodził jej szczękę, a gdy próbowała wzywać pomocy, nawet ją... podduszał. Bieniuk z kolei podkreślał, że do seksu doszło z inicjatywy kobiety, która w międzyczasie próbowała go zaszantażować i wyłudzić 400 tysięcy złotych. Teraz do mediów dotarły kolejne informacje. Co wiadomo?

Sekstaśma Jarosława Bieniuka

Choć wiele osób początkowo przypuszczało, że sportowiec mógł dopuścić się takowego czynu, coraz więcej faktów pokazuje, że może być to jedynie sprytnie przemyślana manipulacja. Gdy policja przeszukała telefon Jarosława, znalazła erotyczne zdjęcia, którymi kobieta zasypywała go przed randką, sugerując upodobania seksualne.

Informator Super Expressu zdradził: „To ważny dowód, bo wcześniej zeznała, że przed kwietniowym spotkaniem nie wysyłała mu takich zdjęć”, a także dodał, że istnieje film prezentujący wydarzenia z sopockiego hotelu. Nie wiadomo jednak, kto go nakręcił, ani dlaczego. Wiadomo jednak, że podobno wskazuje na kłamstwo modelki: „Na nagraniu widać, jak Sylwia Sz, znajduje się w łazience, nie jest jednak skrępowana, jak miała wcześniej zeznać”.

Myślicie, że ta sprawa już wkrótce będzie miała swój finał?  

Anna Przybylska z dziećmi i Jarosław Bieniuk z dziećmi

Anna Przybylska z dziećmi i Jarosław Bieniuk z dziećmi
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Zuza Krajewska/LAF AM

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/EAST NEWS

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.