„Straciłem całe swoje życie”

Konrad Szczęsny 6 października 2018 12:58

Jarosław Bieniuk 5 października 2014 roku stracił nie tylko ukochaną partnerkę, z którą tworzył przykładny i zgodny związek, lecz przede wszystkim matkę trójki dzieci: Oliwii, Szymona oraz Jasia. Przypominamy wywiad, w którym sportowiec opowiedział nie tylko, jak udaje mu się godzić obowiązki rodzicielskie i zawodowe po stracie Ani Przybylskiej, lecz także o ich wyjątkowym związku. 

Jarosław Bieniuk o wychowywaniu dzieci

„Kiedyś więcej mnie w domu nie było, niż byłem. Wracałem z treningów, meczów, starałem się spuszczać ciśnienie. Dziś to ja muszę trzymać wszystko w ryzach. Wychowanie dzieciaków to ogromne wyzwanie, bo oprócz tego, że trzeba dbać, by były najedzone, miały wyprasowane ubrania, muszę kształtować ich osobowość. A nie zawsze jest na to czas, siły, bo przychodzę zmęczony, mam sporo projektów do ogarnięcia”, zwierzył się Jarosław Bieniuk w rozmowie z dziennikarzem „Przeglądu Sportowego”.

Jarosław Bieniuk w poruszających słowach opowiedział także o wychowywaniu dzieci. Podkreślił, że chce, aby wyrośli na dobrych ludzi.  „Córka ma 15 lat, chłopcy 11 i 6. Są na różnych etapach. Bardzo wspierają mnie rodzice, mama z nami mieszka, tata jest blisko, mama Ani też cały czas pomaga (...). Pilnowanie nauki, rozwijanie ich pasji, by nie stały się nerdami, dla których najważniejsze są komputery, smartfony, telewizja... Zależy mi, by miały zainteresowania, zasady. Chłopakom staram się wpoić je poprzez sport, córkę też próbowałem nim zarazić, ale ona się do niego nie garnęła. Nie mam złudzeń, szkoła ich nie wychowa, dziś to już tylko budynek. Sport to dobry sposób, by kształtować charaktery” zwierzył się partner Ani Przybylskiej.

Co jeszcze opowiedział sportowiec o życiu rodzinnym i śmierci ukochanej partnerki? Tego dowiecie się z naszej galerii, w której przypominamy ich słynną wspólną sesję dla VIVY! z 2008 roku. 

1/5
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Viva! 2008
Copyright @Marek Straszewski
1/5

„ Wychowanie dzieciaków to ogromne wyzwanie, bo oprócz tego, że trzeba dbać, by były najedzone, miały wyprasowane ubrania, muszę kształtować ich osobowość. A nie zawsze jest na to czas, siły, bo przychodzę zmęczony, mam sporo projektów do ogarnięcia”, zwierzył się Jarosław Bieniuk.

2/5
Anna Przybylska
Copyright @Marek Straszewski
2/5

Jarosław Bieniuk o wychowywaniu dzieci

Jarosław Bieniuk w poruszających słowach opowiedział o wychowywaniu dzieci. Podkreślił, że chce, aby wyrośli na dobrych ludzi. 

 

„Córka ma 15 lat, chłopcy 11 i 6. Są na różnych etapach. Bardzo wspierają mnie rodzice, mama z nami mieszka, tata jest blisko, mama Ani też cały czas pomaga (...). Pilnowanie nauki, rozwijanie ich pasji, by nie stały się nerdami, dla których najważniejsze są komputery, smartfony, telewizja... Zależy mi, by miały zainteresowania, zasady. Chłopakom staram się wpoić je poprzez sport, córkę też próbowałem nim zarazić, ale ona się do niego nie garnęła. Nie mam złudzeń, szkoła ich nie wychowa, dziś to już tylko budynek. Sport to dobry sposób, by kształtować charaktery” zwierzył się partner Ani Przybylskiej.

 

Polecamy też: Takich gości jeszcze nie było! Kuba Wojewódzki zaprosił do studia dzieci Ani Przybylskiej

3/5
Anna Przybylska
Copyright @Marek Straszewski
3/5

Jarosław Bieniuk o śmierci Ani Przybylskiej

Jarosław Bieniuk zwierzył się, że choć od śmierci jego ukochanej miną w tym roku 3 lata, wciąż zdarza mu się rozpamiętywać przeszłość.

 

Czasami mam takie momenty, że wracam, wspominam. Ale staram się patrzeć do przodu. Najlepszą terapią zawsze był dla mnie sport. Wyciągał mnie z tarapatów”, potwierdził sportowiec.

 

Zobacz też: „Wspominam Anię na wesoło” Przypominamy zdjęcia Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka z VIVY!

4/5
Anna Przybylska
Copyright @Marek Straszewski
4/5

Jarosław Bieniuk o śmierci Ani Przybylskiej

 

Jarosław Bieniuk bardzo szczerze wyznał, że nie jest jeszcze gotowy, by opowiadać o związku ze zmarłą 5 października 2014 r. aktorką.

 

Mówię głównie o tym, co teraz, o przyszłości. To jest najprostsze. Mam świadomość, że wszyscy chcieliby się dowiedzieć, jak wyglądała nasza historia, ale nie jestem gotowy, by o tym opowiadać. Straciłem całe swoje życie. Gdy pragnę coś zrobić, nie zastanawiam się, czy warto spróbować. Nie chciałbym żałować, że nie podjąłem jakiegoś wyzwania. Zrozumiałem, że trzeba korzystać z życia”, zwierzył się sportowiec.

 

Polecamy też: Dziś druga rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Zobacz niepublikowane dotąd zdjęcia aktorki z VIVY!

5/5
Anna Przybylska
Copyright @Marek Straszewski
5/5

Jarosław Bieniuk o śmierci Ani Przybylskiej

Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska zaczęli spotykać się prawdopodobnie w 2002 r. Razem wychowywali trójkę dzieci: Oliwię (urodzoną 18 października 2002) oraz dwóch synów: Szymona (urodzonego 13 stycznia 2006) i Jana (urodzonego 21 marca 2011).

 

Polecamy też: "To cudowne być z kimś tak bardzo, bez reszty". Tak się kochali Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.