księżna Camilla, książę Karol
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Camilla żartuje z bycia „dobrą żoną”! Jaki jest jej sekret na udane małżeństwo?

Tego nikt się nie spodziewał...

Gabriela Czernecka 24 października 2019 06:44
księżna Camilla, książę Karol
Fot. Getty Images

Księżna Camilla odwiedziła we wtorek ekologiczną farmę serów. Księżna odbyła krótką podróż po The Bath Soft Cheese Company w Kelston, gdzie spędziła czas z miejscowymi dziećmi w wieku szkolnym, które uczą się o procesie produkcji sera. Księżna Kornwalii zdecydowała się ujawnić także pewien sekret dotyczący męża! 

Sekret księżnej Camilli na udane małżeństwo

Księżna Camilla słynie z tego, że odważnie mówi to, co myśli. Żona księcia Karola ma wybuchowy charakter i nigdy się z tym nie kryła. I choć to właśnie swoim niewybrednym poczuciem humoru i bezpośredniością podbiła serce przyszłego króla, Brytyjczycy przed laty twierdzili, że bardzo żywiołowe reagowanie na żarty kompletnie nie pasuje do wizerunku Windsorów. Dziś wybaczają jej wszystko, w końcu udało się jej usidlić i uszczęśliwić syna samej królowej. Karol i Camilla z czasem zyskali sympatię świata, a dziś wielu nie wyobraża sobie bez nich monarchii. 

Zarówno Karol, jak i Camilla za cel przede wszystkim stawiają sobie poznanie swoich podwładnych. Dlatego też para nieustannie jest w podróży po Wielkiej Brytanii, gdzie spotyka się z mieszkańcami i prowadzi z nimi szczegółowe rozmowy na temat tego, co należy zmienić lub poprawić w ich kraju. 70-letni książę Karol przebywa obecnie w Tokio, gdzie wziął udział w ceremonii intronizacji cesarza Naruhito. Księżna Camilla nie zawsze towarzyszy mężowi podczas zagranicznych podróży, bowiem boi się latać, ale tym razem zabrakło jej u boku Karola, ponieważ miała swoje wcześniejsze zobowiązania. Jednym z nich było odwiedzenie The Bath Soft Cheese Company w Kelston, gdzie spędziła czas z miejscowymi dziećmi w wieku szkolnym, które uczą się o procesie produkcji sera.

Księżna w ramach wizyty otrzymała pudełko czterech różnych serów. W zamian za ten wyjątkowy prezent, zdecydowała się opowiedzieć coś o swoim mężu: „W tej chwili nie ma go ze mną, jest w Japonii, ale mogę być dobrą żoną i podzielić z nim serami po powrocie”, zażartowała, rozbawiając całe towarzystwo. 

Księżna Camilla przyznała także, jaki rodzaj sera jest jej ulubionym to Merry Wyfe - jest płukany cydrem, produkowanym na farmie. Wielokrotnie media pisały, ze książe jest fanem śmierdzącego sera. „Pamiętam, że ten mu naprawdę smakował’, zdradziła Camila. Wygląda na to, że księżna stosuje starą złotą zasadę „Przez żołądek do serca”. Jak widać, w jej przypadku się sprawdziła!  

Księżna Camilla ser
Fot. Getty Images

Książę Karol, księżna Camilla, Karol i Camilla, 2015 rok
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.