WIDEO VIVY!

Sasha Knezević zdradził nam kilka rodzinnych tajemnic. Czy syn jest do niego podobny?

38-latek zdradził nam także, że żyje nie tylko z modelingu...

Rafał Kowalski 24 listopada 2019 17:51

Sasha Knezevic to od niedługiego czasu nie tylko model, ale i tata wyczekiwanego synka oraz… artysta! Model wyznał nam, że zarabia na sprzedawaniu swoich kolaży. Jaki wpływ na jego pracę ma biegający pod nogami słodki szkrab? Sprawdź, co nam powiedział były mąż Anji Rubik.

Sasha Knezevic o synu i malarstwie

Zapytaliśmy serbskiego modela, który na co dzień mieszka w Wiedniu, czy jego wiek nie przeszkadza mu w pracy. Ogólna opinia o modelach mówi, że 38 lat to dużo jak na ten specyficzny zawód… „Z wiekiem stajesz się mądrzejszy i wiesz, jak lepiej wykonywać swoją pracę. Z mężczyznami to wszystko jest relatywne. W modelingu są momenty, kiedy pracujesz więcej, później pracujesz trochę mniej, ale myślę, że to nie jest problem. Widzę w tym zalety”, wyznał VIVIE.pl były ukochany Anji Rubik.

Dodał też, że poza pozowaniem do zdjęć, jego źródłem zarobku jest… sztuka! Sasha Knezevic tworzy kolaże. „To sposób na recykling rzeczy, które znajduję i których używam. Przetwarzam stare myśli w nowe idee i wydrukowaną, stałą materię w abstrakcję. To jest to, co robię. Podchodzę teraz do tego biznesowo, bo przygotowuję moją pierwszą indywidualną wystawę. Sprzedałem obraz, idzie całkiem nieźle. Jestem bardzo zadowolony z tego powodu”, powiedział nam artysta.

Model, który jest już w nowym związku, w zeszłym roku został tatą. Jaki jest jego syn? „Zdecydowanie interesuje się sportem. Mogę powiedzieć, że uwielbia grać w piłkę. To coś, co do tej pory najbardziej go zainteresowało. Dasz mu piłkę koszykową czy nożną, a on nią gra… Tu można zauważyć genetykę, w ogóle go do tego nie zmuszałem! Dużo się śmieje, jest otwarty, więc są to oznaki tego, co ma po swoim tacie, ale ma też świetny wzrok po swojej mamie. Jest to zatem miks, a genetyka robi swoje”, zdradził nam 38-latek.

Więcej usłyszysz w naszym materiale wideo. Zachęcamy do obejrzenia. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.