Sara James wywiad
Fot. VIPHOTO/East News
O tym się mówi

Sara James ponownie wystąpiła przed amerykańską publicznością! Jak jej poszło?

Wyniki “America’s Got Talent: All Stars” zaskoczyły fanów

Marcjanna Maryszewska 10 stycznia 2023 11:02
Sara James wywiad
Fot. VIPHOTO/East News

Sara James wzięła udział w nowej odsłonie formatu “America’s Got Talent”. Na scenie zmierzyły się ze sobą osoby, które w poprzednich edycjach pokazały swoje niezwykłe talenty — zwycięzcy, finaliści oraz ulubieńcy widowni. Jakiś czas temu wyemitowano odcinek z udziałem obdarowanej niesamowitym głosem Polki. Czy dostała się do kolejnego etapu? Wyniki zaskoczyły jej fanów.

Sara James wystąpiła w “America’s Got Talent: All Stars”

Spektakularny sukces oraz talent Sary James przełożyły się na globalną rozpoznawalność. Trampoliną do wielkiej kariery okazał się udział w 17. edycji “America’s Got Talent”. Nastolatka z miejsca podbiła serca jury oraz tamtejszej widowni. Teraz ponownie z przytupem przypomniała o swoim istnieniu. 14-latka została zaproszona bowiem do specjalnej odsłony programu, w którym finaliści, zwycięzcy, a także ulubieńcy publiczności mogli zmierzyć się ponownie na jednej scenie.

Jej występ z piosenką Harry’ego Stylesa “As It Was” zachwycił jury, którzy nie szczędzili jej ciepłych słów. „Jesteś w stanie wziąć ikoniczne piosenki i zrobić je po swojemu. Wszystko zależy od super fanów, ale to może być zwycięski występ”, mówił Howie Mandel. Heidi Klum dodała z kolei, że jej córka jest wielką fanką młodej Polki! Wtórował im Simon Cowell, który kilka miesięcy temu bezpośrednio przyczynił się do sukcesu Sary. „Najcięższą rzeczą dla dzisiejszych artystów jest, że muszą umieć powiedzieć swoim fanom, wytwórniom i w szczególności kompozytorom oto, kim ja jestem. A prawda jest taka, że właśnie to zrobiłaś tym wykonaniem”, podsumował trafnie.

CZYTAJ TAKŻE: Andrzej Piaseczny świętował urodziny z mamą Anny Przybylskiej. Jeden szczegół przykuł uwagę

W nocy z 9 na 10 stycznia czasu polskiego wyemitowano odcinek z udziałem utalentowanej Sary. Poznaliśmy również wyniki — wiadomo już, kto dostał się do kolejnego etapu talent show. Czy w tym zaszczytnym gronie znalazła się 14-latka z Polski?

Sara James mam talent
Fot. Priscilla Grant/Everett Collection

Sara James w “America’s Got Talent: All Stars”. Jak poszło młodej gwieździe?

Odcinek z udziałem 14-latki został wyemitowany kilka godzin temu. „Ameryka od zawsze była moim marzeniem. Dlatego tutaj przyjechałam — opowiadała poruszona Sara James przed kamerami. — Mam nadzieję, że "All Stars" umożliwi mi podróżowanie po całym świecie. To jest moje marzenie”

Oprócz niej wystąpiło jeszcze dziewięciu innych artystów, lecz miejsce w kolejnym etapie było jedynie dla trójki z nich. Pośród tych, którzy szczególnie wyróżnili się w poprzednich etapach, znalazła się grupa artystyczna Detroit Youth Choir, która otrzymała złoty przycisk od prowadzącego show Terry’ego Crewsa, dzięki czemu zespół dostał się do finału programu.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Tak wyglądał cały występ Sary James w ''America’s Got Talent"

O tym, kto jeszcze przejdzie do kolejnego etapu show, decydowały głosy publiczności. Pod koniec odcinka Terry Crews ogłosił trójkę artystów, którzy cieszyli się największą popularnością wśród widzów. Niestety, do tego grona nie załapała się Sara James. 14-latka nie dostała się zatem do finału “America’s Got Talent” All Stars”, ku zaskoczeniu jej wiernych fanów.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.