Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba
O tym się mówi

Andrzej Piaseczny świętował urodziny z mamą Anny Przybylskiej. Jeden szczegół przykuł uwagę

Chodzi o symbol wiary

Marta Nawacka 10 stycznia 2023 07:52
Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Andrzej Piaseczny świętował 6 stycznia 52. urodziny. Na imprezie pojawiła się Krystyna Przybylska, mama Anny Przybylskiej, z którą wokalista był bardzo blisko. Zdjęcia z tego wydarzenia obiegły Internet, a jeden szczegół szczególnie przykuł uwagę... Chodzi o symbol wiary, który miał na sobie.

Andrzej Piaseczny pozostaje w bliskiej relacji z mamą Ani Przybylskiej

Anna Przybylska była nie tylko utalentowaną aktorką, ale także wspaniałą osobą, którą kochało wiele osób. Zmarła 5 października 2014 roku z powodu nowotworu. Zostawiła po sobie ukochaną rodzinę: partnera Jarosława Bieniuka, trójkę dzieci, Oliwię, Szymona i Jasia, a także siostrę Agnieszkę i mamę Krystynę oraz pogrążonych w smutku fanów. Mama Ani do dziś nie pogodziła się z jej śmiercią. „Do ostatniej chwili łudziliśmy się, że jednak będzie dobrze. Pod koniec miała niesamowity apetyt. Przez ostatnie trzy dni. To było coś niesamowitego. (…) Ona była waleczna do końca. Była zawsze uśmiechnięta, była zawsze sobą”, mówiła Krystyna Przybylska w Mieście kobiet.

Jednym z bliskich przyjaciół zmarłej przed ośmioma laty aktorki był Andrzej Piaseczny, z którym grała w serialu „Złotopolscy”. W filmie dokumentalnym „Ania”, który miał premierę w październiku ubiegłego roku, artysta wspominał ostatnie chwile z Anią Przybylską. „Powiedziałem jej, że wszystko będzie dobrze, a ona spojrzała na mnie poważnie i odpowiedziała: nie będzie”, wyznał. Wokalista do dziś pozostaje w bliskich relacjach z mamą aktorki, Krystyną Przybylską.

Czytaj też: Była jego ostatnią miłością. Annę Kondratowicz i Jana Nowickiego rozdzieliła śmierć

Andrzej Piaseczny, Krystyna Przybylska, Uroczysta premiera filmu Ania, 5.10.2022
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Andrzej Piaseczny, Krystyna Przybylska, Uroczysta premiera filmu Ania, 5.10.2022 

Anna Przybylska, Viva! 17/2012
Fot. IZA GRZYBOWSKA

Anna Przybylska z dziećmi w sesji dla magazynu VIVA!, 2012 rok

Krystyna Przybylska na urodzinach Andrzeja Piasecznego

Mama Anny Przybylskiej wciąż utrzymuje kontakt z niektórymi przyjaciółmi zmarłej córki. Wśród nich jest Andrzej Piaseczny, którego zwykła nazywać „synem”. W ten weekend Krystyna Przybylska bawiła się na 52. urodzinach artysty, które obchodził 6 stycznia. „Krysia Krysieńka z całego serca dziękuję za zaproszenie na urodziny Piaska i za bardzo miło spędzony wieczór dziewczyny”, napisała jedna z jej koleżanek w mediach społecznościowych oznaczając mamę aktorki na wspólnych zdjęciach.

Uwagę na fotografiach zwrócił jeszcze jeden szczegół. Na niektórych ujęciach Andrzej Piaseczny miał na sobie subhę, czyli sznur modlitewny ważny dla muzułmanów, albo naszyjnik, który był do niej łudząco podobny. I choć nie oznacza to zmiany wyznania artysty, to dla niektórych osób założenie takiej ozdoby może wydawać się dość kontrowersyjne...  

Zobacz także: Relacje Igi Świątek z mamą nie należą do najlepszych. ''Kontakt jest mocno ograniczony"

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.