Sara James wywiad
Fot. VIPHOTO/East News
O tym się mówi!

Tak wyglądał cały występ Sary James w ''America’s Got Talent"

Wiemy, co powiedziało jury

Aleksandra Frankowska 9 stycznia 2023 10:59
Sara James wywiad
Fot. VIPHOTO/East News

Talent Sary James podziwiany jest już na całym świecie. Tym razem młoda gwiazda po raz kolejny pojawiła się na planie "America’s Got Talent", w zupełnie nowej edycji „All Stars”. Pierwszy utwór, który wykonała, rozłożył publiczność na łopatki. Jak jej występ skomentowało jury?

ZOBACZ TEŻ: Mama Sary James na jednej scenie z córką. Arleta Dancewicz zachwyciła publiczność!

Sara James to muzyczne objawienie

Kiedy po raz pierwszy pojawiła się w The Voice Kids, nikt nie mógł uwierzyć, że to jej głos. 14-latka nie spoczęła na laurach, a dzięki występom w America’s Got Talent usłyszał o niej cały świat. Po powrocie do Polski nie szczędziła sobie jednak słów krytyki.

Jestem samokrytyczna, ale wydaje mi się, że to jest dobre. Uważam, że mogłam coś zrobić lepiej, ale jestem bardzo szczęśliwa. To był finał, więc jestem super zadowolona. To, że nie wygrałam AGT, a dziewczyny z Mayyas wygrały… na maksa im gratuluję, są przecudowne, bardzo się zżyłam z tymi wszystkimi ludźmi. Dziewczyny, które wygrały, są przecudowne, niezwykle utalentowane. One mnie uczyły tych dzikich rąk, pomyślałam, że to jest niesamowicie ciężkie. Mam do nich kontakty, cudowne dziewczyny. Wielki zaszczyt, że mogłam z tymi wszystkimi uczestnikami być na scenie. Ja się czuję bardzo dobrze – opowiedziała nam po powrocie do Polski.

Teraz po raz kolejny pojawiła się w programie za oceanem, występując już z innymi gwiazdami. Jak jej poszło?

Sara James
Fot. AKPA

Sara James w America’s Got Talent. All-Stars. Jak jej występ oceniło jury?

Stacja NBC po raz kolejny postanowiła zaskoczyć fanów. Do nowej realizacji programu America’s Got Talent zaprosiła 60 wyjątkowych uczestników, wśród nich również Sarę James. Jej występ można w całości obejrzeć już w sieci. Co zaśpiewała? Tym razem padło na piosenkę Harry’ego Styles’a „As It Was”. Jury było zachwycone nastolatką.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Sara James ma dziewczynę? Fani gwiazdy nie mieli ku temu żadnych wątpliwości!

Wiesz, pamiętam gdy zobaczyliśmy cię pierwszym razem jak zaśpiewałaś piosenkę Eltona Johna. Teraz zaśpiewałaś hit Harry’ego Stylesa. Jesteś w stanie wziąć ikoniczne piosenki i zrobić je po swojemu. Wszystko zależy od super fanów, ale to może być zwycięski występ. – mówił Howie Mandel.

Fot. Trae Patton/NBC via Getty Images

Ciepłych słów nie było końca.

Jesteś gwiazdą klasy A. Mam ogromny szacunek dla ciebie i twojego powrotu. Kocham twój styl. Moja córka, która ma 13 lat jest twoją ogromną fanką. Ja mam prawie 50 i też jestem twoją ogromną fanką. Myślę, że jesteś fantastyczna. – dodała Heidi Klum.

Wreszcie głos zabrał również Simon Cowell.

Najcięższą rzeczą dla dzisiejszych artystów jest, że muszą umieć powiedzieć swoim fanom, wytwórniom i w szczególności kompozytorom oto, kim ja jestem. A prawda jest taka, że właśnie to zrobiłaś tym wykonaniem.

Musimy przyznać, że jesteśmy ogromnymi fanami Sary i jej talentu. Po raz kolejny pokazała, jak potężny i niesamowity jest jej głos. 

TAGI #Sara James

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.