Sara James wywiad
Fot. VIPHOTO/East News
O tym się mówi

Sara James ma dziewczynę? Fani gwiazdy nie mieli ku temu żadnych wątpliwości!

Co na to wszystko piosenkarka?

Marcjanna Maryszewska 20 października 2022 10:05
Sara James wywiad
Fot. VIPHOTO/East News

O Sarze James wciąż jest głośno nie tylko pod kątem jej niezwykłych umiejętności wokalnych, ale również życia prywatnego. Uwagę fanów młodej gwiazdy zwróciły ostatnie komentarze w mediach społecznościowych, które ta wymieniała z tajemniczą dziewczyną. Internauci zaczęli spekulować, że nastolatki może łączyć coś więcej, niż zwykła przyjaźń…

Czy Sara James ma dziewczynę? 

Choć nie wygrała amerykańskiej edycji „Mam Talent", Sara James wzbiła się na wyżyny popularności. Wszystko za sprawą niesamowitego głosu oraz wyjątkowej, medialnej osobowości. Nastolatka bardzo szybko zdobyła sobie serca fanów na całym świecie, a wielbiciele młodej gwiazdy czujnie obserwują jej kolejne poczynania w mediach społecznościowych. 

Uwagę internautów przykuły ostatnie komentarze, które Sara James zamieściła pod nagraniem na TikToku pewnej dziewczyny. „I teraz tak... to dziewczę piękne jest tylko i tylko wyłącznie moje. Więc proszę na spokojnie w komentarzach”, napisała piosenkarka, dalej rozczulając się nad urodą tajemniczej Marysi. „Nikt nie jest piękniejszy od ciebie” - czytamy w odpowiedzi. 

Następnie Sara James zamieściła na swoim profilu piosenkę miłosną, którą zadedykowała dziewczynie. Na dodatek okazało się, że na Instagramie Marysi od kilkunastu dni widnieje ich wspólne zdjęcie! Fani bardzo szybko połączyli kropki i doszli do wniosku, że nastolatki muszą być razem…

CZYTAJ TAKŻE: Julia Cymbaluk wygrała 2. edycję MasterChefa Juniora. Jak dziś wygląda?

Fot. Pomponik.pl

Fot. Pomponik.pl

Sara James zabrała głos: „Moje serce jest zajęte…”

To nie pierwszy raz, gdy życie uczuciowe Sary James jest brane pod lupę. Po raz pierwszy łączono ją z Hiszpanem Levim Diazem, którego poznała podczas Eurowizji Junior. Gwiazda jednak stanowczo zaprzeczała, jakoby z przyjacielem łączyło ją coś więcej. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim ujawniła, że póki co z nikim się nie spotyka.

Teraz te słowa znów poddano w wątpliwość, a media momentalnie zawrzały od kolejnych informacji o piosenkarce. Na szczęście Sara James nie przejmuje się komentarzami, a także otwarcie mówi o swoim życiu prywatnym. Zapytana przez Plejadę szczerze odniosła się do doniesień o nowej sympatii.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Tomasz Kammel zaskoczył internautów zdjęciem: „Przedstawiam wam moją nową dziewczynę"

Czy młoda gwiazda faktycznie związała się z rówieśniczką? Jej odpowiedź nie pozostawia już dłużej żadnych złudzeń: „Moje serce jest zajęte tylko i wyłącznie przeze mnie. I mamę. A Mari to moja przyjaciółka”, podkreśliła Sara James.  

Fot. Instagram marysia.labiak

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.