Julia Cymbaluk, MasterChef Junior 2019
Fot. Damian KLAMKA/East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Julia Cymbaluk wygrała 2. edycję MasterChefa Juniora. Jak dziś wygląda?

15-latka pokochała taniec z szarfami i fotomodeling...

Rafał Kowalski 18 października 2022 15:50
Julia Cymbaluk, MasterChef Junior 2019
Fot. Damian KLAMKA/East News

Miała zaledwie dziesięć lat, gdy okazała się najlepiej gotującym dzieckiem w Polsce. Julia Cymbaluk – laureatka drugiej edycji MasterChefa Juniora – pokonała w 2017 roku dziesiątki kandydatów do tego prestiżowego tytułu. Jak dziś wygląda jej życie? Na niektórych zdjęciach nastolatka zdecydowanie nie przypomina siebie sprzed pięciu lat.

Julia Cymbaluk – co dziś robi zwyciężczyni MasterChefa Juniora 2?

Pochodząca z Wrocławia dziewczynka miała 10 lat, gdy trafiła do programu. Na wizji opowiadała, że najbardziej lubi przyrządzać krewetki, a jej ulubionym śniadaniem był omlet. Widzów zachwycił nie tylko talent Julki, ale i bystrość, humor oraz rozbrajający uśmiech. „Umiem gotować po mamusi i po babci, od której nauczyłam się kuchni typowo polskiej i greckiej”, opowiadała między innymi.

Jurorzy show nie mieli wątpliwości, że młoda kucharka powinna wygrać drugą edycję programu. Po jego zakończeniu 10-latka wróciła do Wrocławia i kontynuowała przygodę z gotowaniem.

Julia Cymbaluk, MasterChef Junior 2017

Julia Cymbaluk, MasterChef Junior 2017
Fot. materiał prasowy tvn

Julia Cymbaluk, MasterChef Junior 2017
Fot. materiał prasowy tvn

Julia Cymbaluk jako gość specjalny MasterChef w 2019 roku

MasterChef Junior, Julia Cymbaluk, 2017
Fot. materiał promocyjny TVN

Zajmuje się tym zresztą do dziś. Między innymi w ostatnich 5 latach wydała własnego e-booka o tytule „SmaczeGO”. Prowadziła i prowadzi też webinary oraz warsztaty kulinarne. Julkę obserwuje na Instagramie 55 tysięcy osób.

CZYTAJ TEŻ: Sześć lat temu wygrała pierwszą edycję „Masterchef Junior”. Tak dziś wygląda Natalia Paździor

Inne pasje Julii Cymbaluk

Poza mieszaniem w garnkach Julii świetnie wychodzi sport. „Na początku trenowałam trampolinę, a że potem przestałam, to chciałam ciągle być bliska tego wszystkiego, więc zaczęłam trenować szarfy”, mówiła w materiale dla Dzień Dobry TVN. Taniec na szarfach to dla nastolatki ogromna miłość trwająca już 3 lata. Ostatnim hobby młodej ulubienicy publiczności jest fotomodeling.

Pochodząca z Wrocławia Julia jest też gwiazdą reklam i współprac. Na swoim koncie ma bycie ambasadorką polskiej marki piżam czy też ogólnoświatowej marki butów sportowych.

Dziś Julia ma już 15 lat i od niedawna jest uczennicą liceum. Życzymy dalszych sukcesów. Poznalibyście ją na ulicy? 

Czytaj także: Kuba Tomaszczyk jako dziecko podbił serca telewidzów w „MasterChef Junior'', dzisiaj ma 19 lat

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.