Natalia Paździor, Masterchef Junior, 2016 rok
Fot. MATERIAŁ PROMOCYJNY TVN
O TYM SIĘ MÓWI

Siedem lat temu wygrała pierwszą edycję „Masterchef Junior”. Tak dziś wygląda Natalia Paździor

„Sympatyczna dziewczynka wyrosła na piękną kobietę”

Damian Brillowski 9 lutego 2023 11:03
Natalia Paździor, Masterchef Junior, 2016 rok
Fot. MATERIAŁ PROMOCYJNY TVN

Kulinarne show „Masterchef Junior” zawojował polską widownią. Od samego startu gromadził przed telewizorami miliony widzów, chcących zobaczyć, jak dzieci radzą sobie w kuchni. A te nieraz zaskakiwały swoimi szalonymi pomysłami. Zwyciężczynią pierwszej historycznej edycji „Masterchefa Juniora” została 12-letnia Natalia Paździor, która zaskarbiła sobie sympatię jurorów, jak i widzów. Od jej udziału w programie minęło już 7 lat. Dziś jest nie do poznania! Zobacz, jak obecnie wygląda Natalia Paździor. Czy dalej jej pasją jest gotowanie? Niedawno nastolatka podzieliła się z fanami zdjęciami ze studniówki. Przed nią matura!

Natalia Paździor jako zwyciężczyni pierwszej edycji „Masterchef Junior”

Gdy w 2016 roku na antenie TVN pojawił się kulinarny program „Masterchef Junior”, z miejsca podbił serca Polaków. Kulinarne show oparte na brytyjskim formacie przypominało polskiej widowni dobrze już znany program „Masterchef”, tylko że tym razem uczestnikami zostały dzieci. Dzięki programowi okazało się, że nie tylko dorośli potrafią przyrządzić wyrafinowane dania. W każdym odcinku dzieci zaskakiwały swoimi nietuzinkowymi pomysłami, szaloną kreatywnością i imponującymi umiejętnościami kulinarnymi. Ich popisy od początku ocenili trzej utalentowani jurorzy: Ania Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler (od 7. edycji zastąpił go Tomasz Jakubiak). Z każdym daniem dzieci coraz bardziej zachwycali jurorów, jednocześnie zdobywając ich sympatię. Jednak zwycięzca mógł być jeden. 

Pierwszą laureatką, która wygrała polską edycję „Masterchefa Juniora”, a tym samym zapisała się na kartach historii telewizji, została Natalia Paździor. Dziewczyna, gdy brała udział w programie miała zaledwie 12 lat, bujne loki i szeroki uśmiech. Do programu zgłosiła się ze Zbludowic koło Buska-Zdroju, skąd pochodzi. Od początku imponowała jurorom niebywałą wiedzą i talentem kulinarnym. 

Czytaj także:   Kuba Tomaszczyk wygrał MasterChefa 11! Jako dziecko podbił serca widzów edycji dla juniorów

MasterChef Junior, Natalia Paździor, 2016
Fot. materiał promocyjny TVN

Natalia Paździor - pierwsza zwyciężczyni "Master Chef Junior", 2016 rok

Anna Starmach i Natalia Paździor - pierwsza zwyciezczyni Master Chef Junior,Warszawa 25.04.2016 program Dzien Dobry TVN
Fot. Piotr Blawicki /ddtvn/ East News

Anna Starmach i Natalia Paździor, na planie programu "Dzień Dobry TVN", Warszawa, 25.04.2016 rok

Jak dziś wygląda Natalia Paździor z „Masterchef Junior”

Obecnie Natalia Paździor nie przypomina już małej dziewczynki z kulinarnego show. W listopadzie 2022 roku skończyła 18 lat. Jej fryzura i rysy twarzy dość znacząco się zmieniły. Po bujnych lokach nie ma już śladu. Nastolatka nieco przyciemniła i wyprostowała włosy. Zaczęła też nosić mocniejszy makijaż. 

Po udziale w programie Natalia dalej kontynuowała swoją przygodę z kuchnią. Swoją pasją dzieliła się w internecie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych oswajała fanów ze sztuką gotowania, pokazując różne sztuczki kulinarne. Na Instagramie jej profil obecnie obserwuje ponad 100 tysięcy fanów. Z kolei na platformie TikTok zgromadziła ponad 350 tysięcy obserwatorów. 

Natalia Paździor, Masterchef Junior, 15 stycznia 2019 rok
Fot. Łepecki Michał/AKPA

Natalia Paździor, na planie czwartej edycji "Masterchef Junior", 15 stycznia 2019 rok

Natalia Paździor, dzień dobry TVN, Warszawa, 26.11.2021 rok
Fot. Mateusz Jagielski/Dzien Dobry TVN/East News

Natalia Paździor, na planie programu "Dzień Dobry TVN, Warszawa, 26.11.2021 rok

Natalia Paździor pokazała zdjęcia ze studniówki 

Natalia mimo absorbującej pasji i sporej rozpoznawalności w sieci, nie zaniedbała także swojej nauki. Na co dzień uczy się w liceum o profilu matematyczno-fizycznym. Od trzech lat jest także szczęśliwą posiadaczką kota.  W tym roku będzie świętowała 19. urodziny.

Natalia Paździor przygotowuje się do matury. Niedawno zachwyciła fanów, pokazując nagranie ze studniówki, a wcześniej relacjonowała przygotowania do tego wielkiego dnia. "Stwierdziłam, że i na pamiątkę dla was, i dla siebie, będę nagrywać moje przygotowania", mówiła na TikToku. 

W czarnej kreacji i delikatnym makijażu prezentowała się zjawiskowo. Internauci nie kryją zachwytu i podkreślają, że jeszcze niedawno obserwowali ją w programie MasterChef Junior. 

"Przecież ty przed chwilą wygrałaś Masterchefa a teraz masz studniówkę 🥺 jak to szybko leci", "jakby co ona już ma studniówkę przecież ostatnio wygrałaś masterchefa 😳", "jak to szybko leci pięknie wyglądasz", "Mała sympatyczna dziewczynka z Masterchefa wyrosła na piękną kobietę", czytamy. 

Zobacz, jak obecnie wygląda Natalia Paździor. Czy bardzo zmieniła się od wygrania pierwszej edycji „Masterchefa Juniora”? 

Czytaj także: Kuba Tomaszczyk jako dziecko podbił serca telewidzów w „MasterChef Junior'', dzisiaj ma 19 lat

@tttalkaaa 🥹🥹🥹🥹🥹 #studniowka2023 #promdress #prom2023 ♬ dźwięk oryginalny - YAAAS
@tttalkaaa Podsumowując, była to mega udana impreza!!!!!!! #studniowka2023 #prom2023 ♬ Trendy Deep House - TimTaj

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.