Natalia Paździor, Masterchef Junior, 2016 rok
Fot. MATERIAŁ PROMOCYJNY TVN
O TYM SIĘ MÓWI

Sześć lat temu wygrała pierwszą edycję „Masterchef Junior”. Tak dziś wygląda Natalia Paździor

Wkrótce będzie świętowała 18. urodziny

Damian Brillowski 17 października 2022 08:03
Natalia Paździor, Masterchef Junior, 2016 rok
Fot. MATERIAŁ PROMOCYJNY TVN

Kulinarne show „Masterchef Junior” zawojował polską widownią. Od samego startu gromadził przed telewizorami miliony widzów, chcących zobaczyć, jak dzieci radzą sobie w kuchni. A te nieraz zaskakiwały swoimi szalonymi pomysłami. Zwyciężczynią pierwszej historycznej edycji „Masterchefa Juniora” została 12-letnia Natalia Paździor, która zaskarbiła sobie sympatię jurorów, jak i widzów. Od jej udziału w programie minęło już 6 lat. Wkrótce dziewczyna stanie się pełnoletnia. Dziś jest nie do poznania! Zobacz, jak obecnie wygląda Natalia Paździor. Czy dalej jej pasją jest gotowanie? 

Natalia Paździor jako zwyciężczyni pierwszej edycji „Masterchef Junior”

Gdy w 2016 roku na antenie TVN pojawił się kulinarny program „Masterchef Junior”, z miejsca podbił serca Polaków. Kulinarne show oparte na brytyjskim formacie przypominało polskiej widowni dobrze już znany program „Masterchef”, tylko że tym razem uczestnikami zostały dzieci. Dzięki programowi okazało się, że nie tylko dorośli potrafią przyrządzić wyrafinowane dania. W każdym odcinku dzieci zaskakiwały swoimi nietuzinkowymi pomysłami, szaloną kreatywnością i imponującymi umiejętnościami kulinarnymi. Ich popisy od początku ocenili trzej utalentowani jurorzy: Ania Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler (w bieżącej 7. edycji zastąpił Tomasz Jakubiak). Z każdym daniem dzieci coraz bardziej zachwycali jurorów, jednocześnie zdobywając ich sympatię. Jednak zwycięzca mógł być jeden. 

Pierwszą laureatką, która wygrała polską edycję „Masterchefa Juniora”, a tym samym zapisała się na kartach historii telewizji, została Natalia Paździor. Dziewczyna, gdy brała udział w programie miała zaledwie 12 lat, bujne loki i szeroki uśmiech. Do programu zgłosiła się ze Zbludowic koło Buska-Zdroju, skąd pochodzi. Od początku imponowała jurorom niebywałą wiedzą i talentem kulinarnym. 

Czytaj także:  Jak dziś wyglądają dzieci Luke'a Perry'ego? Sophie i Jack są już dorośli!

MasterChef Junior, Natalia Paździor, 2016
Fot. materiał promocyjny TVN

Natalia Paździor - pierwsza zwyciężczyni "Master Chef Junior", 2016 rok

Anna Starmach i Natalia Paździor - pierwsza zwyciezczyni Master Chef Junior,Warszawa 25.04.2016 program Dzien Dobry TVN
Fot. Piotr Blawicki /ddtvn/ East News

Anna Starmach i Natalia Paździor, na planie programu "Dzień Dobry TVN", Warszawa, 25.04.2016 rok

Jak dziś wygląda Natalia Paździor z „Masterchef Junior”

Obecnie Natalia Paździor nie przypomina już małej dziewczynki z kulinarnego show. W listopadzie skończy 18 lat. Jej fryzura i rysy twarzy dość znacząco się zmieniły. Po bujnych lokach nie ma już śladu. Nastolatka nieco przyciemniła i wyprostowała włosy. Zaczęła też nosić mocniejszy makijaż. Zmianie uległa także jej sylwetka. 

Po udziale w programie Natalia dalej kontynuowała swoją przygodę z kuchnią. Swoją pasją dzieliła się w internecie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych oswajała fanów ze sztuką gotowania, pokazując różne sztuczki kulinarne. Na Instagramie jej profil obecnie obserwuje prawie 90 tysięcy fanów. Z kolei na platformie TikTok zgromadziła ponad 350 tysięcy obserwatorów. 

Natalia mimo absorbującej pasji i sporej rozpoznawalności w sieci, nie zaniedbała także swojej nauki. Na co dzień uczy się w liceum o profilu matematyczno-fizycznym. Od trzech lat jest także szczęśliwą posiadaczką kota. 

Zobacz, jak obecnie wygląda Natalia Paździor. Czy bardzo zmieniła się od wygrania pierwszej edycji „Masterchefa Juniora”? 

Czytaj także: Kuba Tomaszczyk jako dziecko podbił serca telewidzów w „MasterChef Junior'', dzisiaj ma 19 lat

Natalia Paździor, Masterchef Junior, 15 stycznia 2019 rok
Fot. Łepecki Michał/AKPA

Natalia Paździor, na planie czwartej edycji "Masterchef Junior", 15 stycznia 2019 rok

Natalia Paździor, dzień dobry TVN, Warszawa, 26.11.2021 rok
Fot. Mateusz Jagielski/Dzien Dobry TVN/East News

Natalia Paździor, na planie programu "Dzień Dobry TVN, Warszawa, 26.11.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?