Sara Boruc Mannei w „Be Active”
Fot. Bernard Hołdys
O NIM JEST GŁOŚNO

Synek Sary Boruc wyrasta na prawdziwą gwiazdę Internetu!

To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Olga Figaszewska 14 maja 2019 12:51
Sara Boruc Mannei w „Be Active”
Fot. Bernard Hołdys

Synek Sary i Artura Boruców skończył już tydzień. Odkąd Noah zadebiutował na Instagramie... wyrasta na prawdziwą gwiazdę! Nie da się ukryć, że fotografie synka wokalistki są naprawdę rozczulające! Teraz za pośrednictwem Instagrama gwiazda podzieliła się z fanami cudownym nagraniem!

Artur Boruc na nagraniu z synkiem

To kolejna rewolucja w ich życiu! ,,Było idealnie, perfekcyjnie, pięknie!" Nie będę udawała,że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta która go doświadczyła,ale cieplutka woda w basenie naprawdę pomaga. Dziś już go nie pamietam.. Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia”, wyznała Sara Boruc.

Szczęśliwi rodzice spełniają ze swoją pociechą każdą wolną chwilę. „Uwielbia spać z gołymi stópkami i na brzuszku! (O dziwo) Nie rozstaje się ze swoim miśkiem doudou -wygląda na to,że mój sposób się sprawdził (…) Obiecuje niedługo odpowiedzieć na masę pytań które mi podsyłacie! Dajcie mi momencik bo na razie chodzę tyłem”, napisała gwiazda kilka dni temu pod zdjęciem .

Teraz projektantka i wokalistka zamieściła na InstaStories wyjątkowy filmik. Sarze Boruc udało się nagrać synka i męża podczas drzemki. Na video widzimy Noaha przytulonego do taty, a w tle słychać utwór gwiazdy. Nic dziwnego, że ten obraz rozczulił internautów i z pewnością będzie cudowną rodzinną pamiątką.  

Artur Boruc z synkiem
Fot. Screen z InstaStories

Artur Boruc z synkiem
Fot. Screen z InstaStories

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Absolutely fantastic time...❤️😍 Absolutnie piękny czas... #noah #boruc-mannei #boruc

Post udostępniony przez Artur Boruc (@arturboruc)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.