Sara Boruc Mannei w „Be Active”
Fot. Bernard Hołdys
O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Sara Boruc zdecydowała się na zjedzenie własnego łożyska?! 

Gwiazda niedawno po raz trzeci została mamą!

Redakcja VIVA! 10 maja 2019 08:55
Sara Boruc Mannei w „Be Active”
Fot. Bernard Hołdys

Rodzina Sary i Artura Boruców powiększyła się kilka dni temu. Piosenkarka i projektantka biżuterii po raz trzeci została mamą. Jeszcze w trakcie ciąży informowała swoje fani, że zdecydowała się na naturalny poród w domu. I tak też się stało. W poruszających słowach opisywała emocje towarzyszące jej podczas narodzin dziecka. Teraz zaskoczyła obserwatorki zdjęciem, które pojawiło się na jej InstaStories.

Sara Boruc zje własne łożysko?

Decyzja o naturalnym porodzie w domowym zaciszu spotkała się z ogromnym podziwem ze strony jej followersów.

„Mój superbohater Nono... Nawet nie wiem od czego zacząć..spełniło się nasze ogromne marzenie-przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku (….) Było idealnie,perfekcyjnie,pięknie! Nie będę udawała,że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta która go doświadczyła,ale cieplutka woda w basenie naprawdę pomaga. Dziś już go nie pamietam. Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia. Kocham, dziękuje❤️”, relacjonowała na Instagramie Sara Boruc.

Żona bramkarza polskiej kadry nie boi się otwarcie mówić o swoich przemyśleniach i pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorkami. Ale jej najnowszy wpis nieco je zaskoczył. Na InstaStories wokalistki pojawiło się zdjęcie tabletek zrobionych z ususzonego łożyska.

Czy Sara Boruc śladem zagranicznych gwiazd zamierza je zjeść? Dla wielu osób to wciąż szokujące i kontrowersyjne rozwiązanie. Nie tak dawno na ten temat wypowiada się Kim Kardashian. „Rezultaty były oszałamiające. Czułam się doskonale. Pigułki z łożyska zapobiegają depresji poporodowej. Uznałam, że branie pigułek z moich własnych hormonów nie może mi zaszkodzić. Miałam rację”, wyznała w rozmowie z dziennikarzami. Ostatnio podobnej kuracji poddała się Hilary Duff, która spożyła je w postaci koktajlu, który miał za zadanie zwiększyć ilość produkowanego mleka.

Kobiety, które decydują się na tę metodę przekonują, że zjedzenie łożyska poprawiło ich samopoczucie, ma chronić przed depresją poporodową, dodaje energii, wspomaga proces laktacji i pomoże szybciej powrócić do formy. Czy istnieją medyczne dowody na jego pozytywny wpływ na organizm mam? Badania jednoznacznie nie potwierdzają żadnych z wymienionych właściwości. 

Sara Boruc
Fot. InstaStories @mannei_is_her_name

Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Sara Boruc Mannei w ciąży
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?