Sara Boruc Mannei w „Be Active”
Fot. Bernard Hołdys
Ze świata urody

Sara Boruc pokazała brzuch tydzień po porodzie!

Aż trudno uwierzyć, że od urodzin Noah minęło tylko kilka dni…

Marta Cieplak 13 maja 2019 14:00
Sara Boruc Mannei w „Be Active”
Fot. Bernard Hołdys

Sara Boruc wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym widać jej nagi brzuch zaledwie po tygodniu od porodu! Musimy przyznać, że prezentuje się fantastycznie – po ciążowych krągłościach prawie nie ma śladu! Jak ona to robi?

Sara Boruc pokazuje brzuch po porodzie

Zdjęcie brzucha Sary robi wrażenie! Nawet z profilu wygląda jakby nigdy nie była w ciąży! Tak chciałaby prezentować się niejedna z nas, nawet, jeśli nie ma dzieci! Okazuje się, że gwiazda zawdzięcza tak spektakularny wynik zdrowej diecie w ciąży, a przede wszystkim regularnym treningom.

Na swoim Instagramie jeszcze kilka dni przed porodem pisała, że regularnie ćwiczy, choć oczywiście delikatnie. Wcześniej plan ustalała jej Ewa Chodakowska, którą Sara Boruc nazywa swoją mentorką. Wysiłek ewidentnie się opłacił – na instastories żona Artura Boruca pokazała fotki tuż przed porodem i tydzień po nim. Różnica jest niewiarygodna!

A wkrótce będzie na pewno jeszcze lepiej, bo Sara zapewne wróci do regularnych treningów (z reguły lekarz wyraża zgodę na ćwiczenia 6 tygodni po porodzie), które na razie zastępuje spacerami z małym Noah. 

Sara Boruc brzuch tydzień po porodzie
Fot. Instagram@mannei_is_her_name

A tak wyglądała tuż przed porodem:

Sara Boruc tuż przed porodem Instagram
Fot. Instagram@mannei_is_her_name

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.