Sebastian Kulczyk i Katarzyna Jordan
Fot. East News
O NICH SIĘ MÓWI

Sebastian Kulczyk rozstał się po siedmiu latach z żoną, Katarzyną Jordan. Czy będzie to najdroższy polski rozwód?

Weronika Kostyra 2 maja 2017 20:00
Sebastian Kulczyk i Katarzyna Jordan
Fot. East News

Sebastian Kulczyk rozstał się z żoną, Katarzyną Jordan. Jak podał magazyn „Flesz” para jest właśnie w trakcie rozwodu, który odbywa się w Londynie. Obecnie trwa trzecia i ostatnia rozprawa w tej sprawie. Oboje od dawna mieszkali i prowadzili swoje interesy w Wielkiej Brytanii. Decyzję o rozwodzie i przyczyny rozstania postanowili utrzymać w tajemnicy. Co ciekawe w 2006 roku także w Londynie podobnie przebiegał rozwód rodziców Sebastiana - Jana i Grażyny Kulczyków.

 

Katarzyna Jordan i Sebastian Kulczyk
Fot. ONS

 

Małżeństwo Sebastiana Kulczyka

 

Para była małżeństwem siedem lat. Przed ślubem, który odbył się w 2010 roku we Francji w malowniczym mieście Antibes, długo się przyjaźnili. Jako młode małżeństwo często pojawiali się na salonach, szczególnie na pokazach mody. Z czasem ograniczyli publiczne wyjścia. Syn i główny spadkobierca interesów jednego z najbogatszych Polaków nie doczekał się z żoną dzieci. W ostatnim rankingu najbogatszych Polaków, majątek Sebastiana i jego siostry Dominiki wyceniony jest na 17 mld złotych! Czy dojdzie teraz do podziału majątku? Nie są znane szczegóły sprawy, ale może się okazać, że jest to jeden z droższych polskich rozwodów!

 

Zobacz także: Kulczykowie, Solorz-Żak i... Oto Polacy, którzy są wśród najbogatszych ludzi świata

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?