Sebastian Kulczyk i Katarzyna Jordan
Fot. East News
O NICH SIĘ MÓWI

Sebastian Kulczyk rozstał się po siedmiu latach z żoną, Katarzyną Jordan. Czy będzie to najdroższy polski rozwód?

Weronika Kostyra 2 maja 2017 20:00
Sebastian Kulczyk i Katarzyna Jordan
Fot. East News

Sebastian Kulczyk rozstał się z żoną, Katarzyną Jordan. Jak podał magazyn „Flesz” para jest właśnie w trakcie rozwodu, który odbywa się w Londynie. Obecnie trwa trzecia i ostatnia rozprawa w tej sprawie. Oboje od dawna mieszkali i prowadzili swoje interesy w Wielkiej Brytanii. Decyzję o rozwodzie i przyczyny rozstania postanowili utrzymać w tajemnicy. Co ciekawe w 2006 roku także w Londynie podobnie przebiegał rozwód rodziców Sebastiana - Jana i Grażyny Kulczyków.

 

Katarzyna Jordan i Sebastian Kulczyk
Fot. ONS

 

Małżeństwo Sebastiana Kulczyka

 

Para była małżeństwem siedem lat. Przed ślubem, który odbył się w 2010 roku we Francji w malowniczym mieście Antibes, długo się przyjaźnili. Jako młode małżeństwo często pojawiali się na salonach, szczególnie na pokazach mody. Z czasem ograniczyli publiczne wyjścia. Syn i główny spadkobierca interesów jednego z najbogatszych Polaków nie doczekał się z żoną dzieci. W ostatnim rankingu najbogatszych Polaków, majątek Sebastiana i jego siostry Dominiki wyceniony jest na 17 mld złotych! Czy dojdzie teraz do podziału majątku? Nie są znane szczegóły sprawy, ale może się okazać, że jest to jeden z droższych polskich rozwodów!

 

Zobacz także: Kulczykowie, Solorz-Żak i... Oto Polacy, którzy są wśród najbogatszych ludzi świata

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?