Sebastian Kulczyk i Katarzyna Jordan
Fot. East News
O NICH SIĘ MÓWI

Sebastian Kulczyk rozstał się po siedmiu latach z żoną, Katarzyną Jordan. Czy będzie to najdroższy polski rozwód?

Weronika Kostyra 2 maja 2017 20:00
Sebastian Kulczyk i Katarzyna Jordan
Fot. East News

Sebastian Kulczyk rozstał się z żoną, Katarzyną Jordan. Jak podał magazyn „Flesz” para jest właśnie w trakcie rozwodu, który odbywa się w Londynie. Obecnie trwa trzecia i ostatnia rozprawa w tej sprawie. Oboje od dawna mieszkali i prowadzili swoje interesy w Wielkiej Brytanii. Decyzję o rozwodzie i przyczyny rozstania postanowili utrzymać w tajemnicy. Co ciekawe w 2006 roku także w Londynie podobnie przebiegał rozwód rodziców Sebastiana - Jana i Grażyny Kulczyków.

 

Katarzyna Jordan i Sebastian Kulczyk
Fot. ONS

 

Małżeństwo Sebastiana Kulczyka

 

Para była małżeństwem siedem lat. Przed ślubem, który odbył się w 2010 roku we Francji w malowniczym mieście Antibes, długo się przyjaźnili. Jako młode małżeństwo często pojawiali się na salonach, szczególnie na pokazach mody. Z czasem ograniczyli publiczne wyjścia. Syn i główny spadkobierca interesów jednego z najbogatszych Polaków nie doczekał się z żoną dzieci. W ostatnim rankingu najbogatszych Polaków, majątek Sebastiana i jego siostry Dominiki wyceniony jest na 17 mld złotych! Czy dojdzie teraz do podziału majątku? Nie są znane szczegóły sprawy, ale może się okazać, że jest to jeden z droższych polskich rozwodów!

 

Zobacz także: Kulczykowie, Solorz-Żak i... Oto Polacy, którzy są wśród najbogatszych ludzi świata

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.