Adele
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Znane są kolejne szczegóły rozwodu Adele z Simonem Koneckim

Do mediów wyciekły nowe informacje

Sabina Zięba 7 kwietnia 2020 19:00
Adele
Fot. Getty Images

Osiem lat trwała relacja Adele i Simona Koneckiego, z czego trzy lata byli małżeństwem. Choć wydawali się niezwykle zgodnymi partnerami wychowującymi wspólnie 7-letniego syna, ku zaskoczeniu wszystkich fanów w zeszłym roku ogłosili rozstanie. Ich rozwód zbliża się wielkimi krokami i właśnie kolejne szczegóły ustaleń byłych kochanków wyciekły do mediów.

Szczegóły rozwodu Adele

Samotność zmotywowała popularną wokalistkę do wielkich zmian. Adele przeszła na specjalną dietę, schudła kilkadziesiąt kilogramów, a także rozpoczęła pracę nad nową płytą, która będzie miała swoją premierę już we wrześniu tego roku. Choć od momentu ogłoszenia rozstania, jego szczegóły publikowane są we wszystkich mediach, podczas rozwodu wokalistka wolałaby tego uniknąć. Właśnie dlatego pragnie, by sprawa miała charakter prywatny.

Adele nie chce, aby jej rozwód i związane z nim kwestie finansowe wyszły poza salę rozpraw. Pragnie oszczędzić sobie i najbliższym medialnego szumu, więc wniosła do sądu specjalny wniosek. Jak donosi The Sun, ten przychylił się do prośby piosenkarki, dzięki czemu wszystkie ustalenia byłych małżonków pozostaną tajne.

Jak podaje źródło tabloidu: „Rozwody gwiazd Hollywood często ciągną się latami i potrafią być naprawdę nieprzyjemne. Adele i Simon tego nie chcą. Oboje pragną, by cała sprawa pozostała tak prywatna, jak tylko się da - również ze względu na ich syna”. Wiadomo także, że zaangażowane w proces osoby będą musiały podpisać klauzulę poufności.

Adele jest jedną z najzamożniejszych artystek w Wielkiej Brytanii. Jej majątek wyceniany jest na 180 mln dolarów, a z Koneckim nie podpisywali intercyzy.  

Adele i Simon Konecki

Adele, Simon Konecki, The 59th GRAMMY Awards 2017
Fot. Getty Images

TAGI #Adele #rozwód

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.