Roman Polański, VIVA! listopad 2013
Fot. Robert Wolański
KONKURS VIVY!

Wygraj antologię filmową Romana Polańskiego!

Poznaj szczegóły naszego konkursu

Redakcja VIVA! 6 lutego 2019 15:48
Roman Polański, VIVA! listopad 2013
Fot. Robert Wolański

Roman Polański to jeden z najlepszych polskich reżyserów, którego sława już dawno przekroczyła granice kraju. Tak wyjątkowa postać dla polskiego kina zasługuje na wyjątkowe potraktowanie własnej twórczości. Ukoronowaniem twórczości reżysera jest niezwykła antologia zawierająca 35 filmów wydanych na 32 płytach na DVD i Blu-ray. Wydawnictwo zawiera również książkę poświęcono twórczości Polańskiego. 

Wygraj antologię filmową Romana Polańskiego

Możesz wygrać ją w naszym konkursie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Z którym filmem Romana Polańskiego najbardziej się utożsamiasz i dlaczego?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: antologiapolanskiego@edipresse.pl 

Czas trwania konkursu: 06.02-13.02.2019. Pełny regulamin dostępny TUTAJ:

Roman Polański Antologia

Kolekcja 35 filmów reżysera w ekskluzywnym wydaniu DVD oraz Blu-ray przygotowanym przez telewizję Kino Polska i Studio Filmowe Kadr.

Oprócz najsłynniejszych dzieł tego wybitnego reżysera, takich jak Nóż w wodzie, Dziecko Rosemary, Chinatown, Frantic czy Pianista, wydawnictwo zawiera też m.in. etiudy filmowe artysty z lat 50. Rozmach i jakość edytorska całości sprawiają, że jest to absolutnie wyjątkowe przedsięwzięcie.

Producentem ekskluzywnej kolekcji są Kino Polska i Studio Filmowe Kadr. Projekt powstał przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Partnerami wydawnictwa są: TVP, Fixa, DIF i VIVA! Dystrybutorem jest firma Galapagos. 

Roman Polański Antologia
Fot. Materiały prasowe

Roman Polański Antologia
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?