Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY
O TYM SIĘ MÓWI

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie ze swoimi braćmi!

Podobni do starszej siostry?

Sabina Zięba 20 marca 2020 15:00
Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY

Roksana Węgiel należy do grona najmłodszych i najzdolniejszych artystek młodego pokolenia. Doskonale zdaje sobie sprawę, że jest wzorem dla tysięcy polskich nastolatków, dlatego na swoim Instagramie często zwraca uwagę fanów na istotne problemy. W czasie kwarantanny również daje im dobry przykład i nawołuje do pozostania w domu. Przy okazji pokazała zdjęcie z młodszymi braćmi. Jest naprawdę urocze!

Rodzeństwo Roksany Węgiel

15-letnia zwyciężczyni The Voice Kids oraz Eurowizji Junior 2018 w obawie przed zakażeniem koronawirusem, wykorzystuje czas bez koncertowania i spędza czas z najbliższą rodziną. Dla wokalistki to niepowtarzalna okazja do obserwowania pierwszych tygodni życia swojego najmłodszego brata, bowiem Tymon przyszedł na świat 9 lutego.

Choć Roksana Węgiel ma już jednego brata, młodszego o 8 lat Maksymiliana, wiadomość o kolejnym członku rodziny niezwykle ją uradowała. Mówiła wówczas: „Bardzo się z tego cieszę, naprawdę. Mój młodszy brat Maks też się bardzo cieszy. Będzie super. Pewnie ten bobas da nam popalić”.

Teraz piosenkarka po raz pierwszy pokazała, jak wygląda. Dodała na Instagramie fotografię z rodzeństwem i podpisała: „Ta dwójka to najlepsze co mnie w życiu spotkało... Jak widzicie chillujemy sobie w domku, mamy nadzieje, że wy też. Poświęćmy ten czas sobie i rodzinie, to dobry moment na zresetowanie się...”. Dodała również hasztag #zostańwdomu, nawołując do rozsądnej kwarantanny.

Uważacie, że są podobni do starszej siostry?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.