Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/DAS AGENCY
O TYM JEST GŁOŚNO

Duże zmiany w życiu Roksany Węgiel. Rodzina artystki się... powiększy!

„Mama mnie zabije!”

Rafał Kowalski 13 października 2019 07:32
Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/DAS AGENCY

Pochodząca z Jasła Roksana Węgiel nie ukrywa, że ma coraz mniej czasu dla swoich bliskich. Promocja kolejnych piosenek, trasy koncertowe i spotkania z fanami sprawiają, że 14-latka rzadko bywa w domu. Teraz będzie miała powód, by robić to z większą częstotliwością. Piosenkarce urodzi się bowiem niedługo kolejny brat.

Roksana Węgiel o rodzeństwie, mamie i tacie

W ostatnim wywiadzie zwyciężczyni Eurowizji Junior wyznała, że jej rodzina się powiększy. „Moja mama mnie zabije, ale tak, będę miała braciszka! Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać. Młodszy brat też bardzo się cieszy”, powiedziała w wywiadzie z Faktem. Fani składają wokalistce w sieci pierwsze gratulacje.

Przypomnijmy, że rodzice Roksany są jej największymi kibicami. Szczególnie tata. „Mama się wygadała, że tata, jak tylko się dowiedział, że wezmę udział w Eurowizji Junior, był pewien mojej wygranej. On zawsze mnie wspiera i we mnie wierzy. Jest niesamowity. Ale przecież to oczywiste, jestem jego ukochaną córeczką”, śmieje się. „Gdy jeździliśmy z tatą na zajęcia śpiewałam w aucie piosenki i tata od razu mówił mi, że mam ciekawy głos, ale szczerze mówiąc nie do końca mu wierzyłam”, mówiła nam piosenkarka w lipcowym wywiadzie.

A jaki jest młodszy brat artystki – ten, który już jest na świecie? „Jest nieśmiały i w ogóle nie ciągnie go w stronę muzyki, zdecydowanie woli sport”, zdradziła VIVIE Roksana Węgiel. Ciekawe, czy kolejny z rodzeństwa nastoletniej gwiazdy będzie bardziej zainteresowany muzyką…

Całej rodzinie 14-latki serdecznie gratulujemy! 

Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.