Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Radosław Majdan dodał nowe zdjęcia Henia, ale wszyscy patrzą na brata piłkarza! 

Kim jest Cezary Majdan?

Gabriela Czernecka 26 czerwca 2020 17:06
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Odkąd Radosław Majdan i Małgosia Rozenek- Majdan zostali rodzicami, ku uciesze fanów nie przestają dzielić się pięknymi fotografiami chłopca. Henryk, jeszcze zanim przyszedł na świat, miał już przygotowaną wyprawkę, którą internauci mieli okazję podziwiać na Instagramie. Od tamtej pory widzieliśmy już piękny pokój chłopca, jego eleganckie łóżeczko, a nawet klasyczny wózek nazywany „karetą”. Gdy Henryk Majdan jest już na świecie, Małgosia i Radek chętnie pokazują swojego synka światu. Na Instagramie Radosława pojawiło się właśnie kolejne zdjęcie chłopca, ale wszyscy patrzą tylko na brata piłkarza! Kim jest Cezary Majdan?

Rodzinne zdjęciem Majdanów - kim jest brat Radosława Majdana?

Co ciekawe, w przeciwieństwie do starszego o osiem lat brata, Cezary Majdan unika świata show-biznesu. Wiedzie ciche życie u boku ukochanej żony Aleksandry, która jest pielęgniarką. Choć nie interesuje go świat mediów, zadebiutował w telewizji w 2010 roku. Wraz z Radosławem i mamą Haliną pojawili się w programie Między kuchnią a salonem, gdzie opowiadali o łączących ich relacjach. Zamiast jednak iść ścieżką telewizyjnej kariery, wybrał życie u boku ukochanej - na ślubnym kobiercu stanął w tym samym roku. 

Dwa lata po ślubie Cezary i Aleksandra Majdanowie doczekali się potomstwa. Na świat przyszły bliźnięta - Kacper i Zuzanna. Ich rodzina znów powiększyła się w 2016 roku - para powitała na świecie syna Michała. Cezary Majdan, podobnie jak starszy brat, również pasjonuje się piłką nożną. Nie stara się jednak być częścią show-biznesu i nie wiedzie publicznego życia. Próżno więc szukać w sieci jego zdjęć. Radosław Majdan postanowił jednak zrobić wyjątek i... dodał zdjęcie z bratem i jego żoną. Rodzinne zdjęcia Majdanów już podbijają sieć! Zobaczcie, jak wygląda brat Radosława Majdana! Podobny, prawda?  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.