Misha Kostrzewski kto to, brat Rozenek, juror You Can Dance, żona, dzieci
Fot. VIPHOTO/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Brat Małgorzaty Rozenek-Majdan wkracza do show-biznesu! Kim jest Misha Kostrzewski?

Nowy juror „You Can Dance” zrobił ogromne wrażenie na...

Redakcja VIVA! 7 lipca 2021 15:49
Misha Kostrzewski kto to, brat Rozenek, juror You Can Dance, żona, dzieci
Fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan nieraz podkreślała, że jej starszy brat jest dla niej kimś wyjątkowym. „Jest wybitnym tancerzem. Przez dziesięć lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się też choreografią”, opowiadała w jednym z wywiadów. Dziś Michał Misha Kostrzewski ma szansę stać się tak medialny, jak jego siostra, bo właśnie został jurorem You Can Dance. Przystojnym tancerzem i choreografem zachwyciła się sama Ida Nowakowska.

Brat Małgorzaty Rozenek-Majdan jurorem w show TVP2. Jak zareagował?

W maju 2021 roku portal Pudelek, poinformował jako pierwszy, że na ekrany powraca program „You Can Dance”, emitowany kilkanaście lat temu przez stację TVN. Tym razem show wyprodukuje Telewizja Polska, w nieco innym formacie i ze zmienioną nazwą – „You Can Dance. Nowa generacja”. Castingi, w którym mogły wziąć udział osoby w wieku od ośmiu do trzynastu lat, już za nami. Z kolei sam program będzie emitowany w TVP2 od jesieni.

Sama stacja długo nie komentowała tych doniesień, ale dziś wszystkie informacje są potwierdzone i oficjalne. Sam Misha Kostrzewski dodał na swojego Instagrama kilka zdjęć z planu. Udzielił też już kilka wywiadów, w których wyznał, że propozycja dołączenia do obsady tanecznego show wydawała mu się żartem. 47-latek myślał, że to siostra po raz któryś robi mu żart.

Ostatecznie oferta okazała się poważna i interesująca. To dlatego mieszkający we Francji Misha zasiadł w jury You Can Dance. A co sądzi o komentarzach, że jako brat Małgorzaty Rozenek-Majdan nie powinien pokazywać się w Telewizji Polskiej? „Mi się wydaje, że to program dla dzieci. Ludzie, którzy oglądają ten program, mogą oglądać TVP lub TVN. To jest program o dzieciach, dzieciom jest obojętna polityka. Tu nie ma miejsca na politykę”, wyznał w rozmowie z Party.pl.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi nowy program: „W sierpniu wchodzę na plan”

Ida Nowakowska o Mishy Kostrzewskim. Pierwsze wrażenia

Nowym kolegą z planu zachwycona jest też Ida Nowakowska. „Od pierwszego wejrzenia bardzo się polubiliśmy. Mamy wspólny background, bo skończyliśmy tę samą szkołę - jedną z pięciu profesjonalnych szkół baletowych w Polsce. Mieliśmy nawet tych samych nauczycieli. Ten elitarny świat tańca estradowego jest bardzo mały, więc mamy wspólnych znajomych”, powiedziała prowadząca powracającego You Can Dance.

Dodała też, co najbardziej rozczula ją w Mishy. „Poza tym mamy takie samo poczucie humoru. On jest taki fajny, taki normalny, tak fajnie mówi po polsku z francuskim akcentem”, podkreśliła w rozmowie z Pudelkiem.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Misha Kostrzewski, Michał Kostrzewski
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Michał Misha Kostrzewski prywatnie. Żona, dzieci, sukcesy

Dotąd Małgorzata Rozenek-Majdan nie widywała się z bratem zbyt często. Gwiazda TVN mieszka z rodziną w Polsce, a Michał Kostrzewski wyprowadził się wiele lat temu do Francji. Swoją przyszłość związał z tańcem, w przeszłości ukończył szkołę baletową a dziś  jest choreografem w operze w Lyonie.

Internautki zdążyły się już zachwycić urodą 47-latka, ale i jego siostra nie szczędziła mu komplementów. „Połączenie Toma Cruise’a z młodym Melem Gibsonem. Niektórzy doszukują się podobieństwa do Brada Pitta. Dla mnie to po prostu Misha – mój brat. Oczy mamy te same”, pisała jakiś czas temu Małgorzata Rozenek-Majdan pod fotografią z bratem. W komentarzach od razu udzieliły się wielbicielki gwiazdy. „Facet na okładkę magazynu!”, „Brad Pitt jak żywy”, „Fajne z Was rodzeństwo”, „Twój brat wygląda świetnie, zresztą u Was to Rodzinne” – pisano.

Zobacz też: Stanisław Rozenek w pierwszym wywiadzie: „Pozwala mi być sobą, dzięki mamie czuję się wolnym człowiekiem”

Równie dużo poświęcono ostatnio miejsca na opisanie prywatnego życia Mishy. Wszystko dlatego, że po 30 latach związku, tancerz zdecydował się na rozstanie z żoną Ksenią, z którą doczekał się trójki dzieci -  Niny, Yanna i Elisabeth. Portal Pudelek poinformował, że w małżeństwie brata Małgorzaty Rozenek i jego partnerki pochodzącej z Rosji od dawna nie działo się najlepiej, dlatego rodzice trzech pociech zdecydowali się na separację.

W międzyczasie Misha Kostrzewski przedstawił fanom swoją nową miłość - niejaką Kinię, stylistkę fryzur. Podobno 47-latek przedstawił już siostrze i reszcie bliskich kolejną ukochaną, która została przez nich przyjęta bardzo ciepło.

Pasują do siebie? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.