Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała przystojnego brata!

„Połączenie Toma Cruise'a i młodego Mela Gibsona”, pisze gwiazda

Redakcja VIVA! 27 maja 2020 11:51
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała przystojnego brata! Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia z Michałem Mishą Kostrzewskim. ,,Połączenie Toma Cruise'a z młodym Melem Gibsonem”, napisała gwiazda. Czym zajmuje się jej starszy brat? Co o nim wiemy?

Małgorzata Rozenek-Majdan z bratem. Kim jest Michał Misha Kostrzewski?

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z fankami kilkoma zdjęciami starszego przystojnego brata. Michał Misha Kostrzewski ma 47 lat i swoją przyszłość związał z tańcem. Ukończył szkołę baletową. 

,,Jest wybitnym tancerzem. Odnosi duże sukcesy, ma żonę i trójkę dzieci. Przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się też choreografią", wspominała Małgorzata Rozenek-Majdan w jednym z wywiadów. 

Fotografie udostępnione przez gwiazdę TVN pochodzą z 2013 i 2016 roku.

,,Połączenie Toma Cruise z młodym Melem Gibsonem😁 niektórzy doszukuje się też podobieństwa do Brada Pitta. Dla mnie to po prostu Misha mój brat 😂 oczy mamy te same. Tak mnie dzisiaj wzięło na rodzinne wspominki", napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

W komentarzach od razu udzieliły się wielbicielki gwiazdy. Fanki nie przeszły obojętnie obok zdjęć brata Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

,,Facet na okładkę magazynu! Jest modelem? Aktorem , raczej nie, bo na pewno zauważyłabym go!Żona i trójka dzieci?!! Marnuje się.. :-)))))", ,,Koniecznie niech założy Instagrama😍fajne z Was rodzeństwo ❤️", ,,Przystojniak ",,,Twój brat wygląda świetnie Małgosiu z resztą u Was to Rodzinne", czytamy.  

Małgorzata Rozenek-Majdan, Misha Kostrzewski, Michał Kostrzewski
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.