Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała przystojnego brata. ,,Brad Pitt jak żywy!"

Zdjęcia 48-letniego Michała wywołały w sieci spore poruszenie

Redakcja VIVA! 22 kwietnia 2021 08:58
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała przystojnego brata! Wczoraj gwiazda po raz kolejny opublikowała w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia z Michałem Mishą Kostrzewskim. ,,Połączenie Toma Cruise'a z młodym Melem Gibsonem”, pisała gwiazda o nim przed laty. Teraz o mężczyźnie tak samo miłe słowa piszą internautki. Czym zajmuje się starszy brat żony Radosława Majdana? 

Małgorzata Rozenek-Majdan z bratem. Kim jest Michał Misha Kostrzewski?

Na co dzień Małgorzata Rozenek-Majdan nie widuje się z bratem zbyt często. Podczas gdy gwiazda TVN mieszka z rodziną w Polsce, on zamieszkuje Francję. Mama Stasia, Tadzia i Henia podzieliła się z fankami kilkoma zdjęciami starszego przystojnego brata. Michał Misha Kostrzewski ma 48 lat i swoją przyszłość związał z tańcem. Ukończył szkołę baletową. 

,,Jest wybitnym tancerzem. Odnosi duże sukcesy, ma żonę i trójkę dzieci. Przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się też choreografią", wspominała Małgorzata Rozenek-Majdan w jednym z wywiadów. 

Fotografie udostępnione przez gwiazdę TVN pochodzą z 2013, 2016 roku oraz 2021 roku.

,,Połączenie Toma Cruise z młodym Melem Gibsonem😁Niektórzy doszukują się też podobieństwa do Brada Pitta. Dla mnie to po prostu Misha mój brat 😂 Oczy mamy te same. Tak mnie dzisiaj wzięło na rodzinne wspominki", napisała Małgorzata Rozenek-Majdan rok temu, a wczoraj pokazała kolejne - najbardziej aktualne - fotografie.

W komentarzach od razu udzieliły się wielbicielki gwiazdy. Fanki nie przeszły obojętnie obok zdjęć brata Małgorzaty Rozenek-Majdan. ,,Facet na okładkę magazynu!",  ,,Brad Pitt jak żywy", ,,Koniecznie niech założy Instagrama😍fajne z Was rodzeństwo ❤️", ,,Przystojniak ", ,,Twój brat wygląda świetnie Małgosiu z resztą u Was to Rodzinne", czytamy w komentarzach.

Też widzicie podobieństwo Michała do znanych hollywoodzkich gwiazdorów? 

CZYTAJ TEŻ: Jakim dziadkiem jest tata Małgorzaty Rozenek-Majdan? 71-latek uczy chłopców ważnej rzeczy!

Brat Małgorzaty Rozenek Majdan 2021, Misza
Fot. screen z Instagrama Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan, Misha Kostrzewski, Michał Kostrzewski
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.